Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - KovisCZ666 - 03.02.2013

Rainbowlaugh also co byste rekli vasim detem kdyby byli antibrony? Fluttershysad


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 03.02.2013

Vyptal bych se jich na důvody, proč to nemají rádi. Zeptal bych se jich, jestli tomu vůbec dali šanci a nehatují jen proto, že jsou "rebelové". Zkusil bych jim to vysvětlit. A kdyby to přesto neměli rádi... haters gonna hate Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - KovisCZ666 - 03.02.2013

haters gona hate bronies gonna brohoooof fs gonna squee :3


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 03.02.2013

Kovis to vystihl. Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - KovisCZ666 - 03.02.2013

Pinkiehappy já strikes again Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Sareth - 03.02.2013

To že nemají někteří lidé, které potkávám dokonce denně rádi MLP toleruji, je to jejich názor a nehodlám jim v tom nějak bránit, ať si o mě klidně říkají že jsem jinej/divnej Pinkiesmile . Oni mají taky svoje chyby a nepoukazuji na ně a sice už to bylo asi zmíněno, ale jakmile se něco objeví (a teď nemluvím jen o MLP nebo o různých seriálech - OBECNĚ) tak vždy proti této...."věci" či "aktivitě" bude vždy skupina "anti". Někdy větší někdy menší Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - KovisCZ666 - 03.02.2013

dokud hateri budej haterit potom,co dali mlp sanci tak ok,ale jestli to necheknou tak jim ten názor proste nemuzu dovolit


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Geeshta - 03.02.2013

Můj bratránek je hater a zároveň můj nejlepší kámoš. Postup jednoduchej - I'm gonna love and tolerate the shit outta him.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 03.02.2013

Dovolit si to můžou, ale pak je budu považovat za close-minded debily, když ani tomu nedají šanci.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Ajdrianpony - 04.02.2013

Lidičky, mezi hatery je spousty lidí, kterým se poníci líbí ale protože si to sami sobě nechtějí přiznat, tak se je snaží nenávidět a dělají vše pro to, aby sami sobě a ostatním dokázali, jací jsou to antibrony a jak jsou právě oni normální. Snažme se tyto lidi pochopit a snažit se je přesvědčit o opaku. Tím ale nedocílíme toho, že na ně budeme nadávat a hádat se s nimi, protože právě tohle oni očekávají, aby jste je naštvali a oni měli dál z čeho přiživovat svou nenávist. Naopak pokud s nimi budete jednat s pochopením a budete s nimi jednat na úrovni a s naprostým klidem a slušností, a to i přes to že oni budou vůči vám agresivní a budou se snažit se vás vynervovat. tímto sebeovládáním docílíte toho, že si časem všimnou toho jak jednají a pochopí, že oni jsou ti špatní, možná si to pořád nepřiznají ale už to bude první krok k tomu abychom těmto lidem dokázali, že my, Bronies, nejsme ti za které nás mají a naopak, že jsme skupina slušných a tolerantních lidí. Tím jim vlastně ukážeme, že to oni jsou na té špatné straně a když už je nepřinutíme se přidat k těm slušným, přinutíme je alspoň uvažovat nad sebou samými. . Raritywink

Proto se nikdy nehádejte, nezvyšujte hlas a nikdy nikomu nic nevnucujte. Pinkiesmile Prostě jen klidně reagujte na jeho útoky svými odpověďmi aniž by jste projevili jediný sklon k nervozitě. To ho rozhodí a on začne pochybovat sám o sobě. Naruší to jeho osobnost a i když ho nepřesvědčíte ke změně názoru, poníci budou moci slavit vítězství Pinkiesmile

Pamatujte, my Bronies, jsme zastánci lásky a přátelství a také tak musíme jednat abychom tyto krásné vlastnosti poníků dál šířili Pinkiesmile