Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Formus - 09.04.2013

Littlest Pet Shop, kdybys nebyl línej a skočil o pár příspěvků vejš, našel bys to Ajsmug


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - LovelyMaii - 09.04.2013

Mám díky bohu štěstí, že velmi dobře ponyfikuju Pinkiehappy Ale na netu jsem se potkala s podobnými lidmi... ale přes net to nejde tak snadno..
Ale je to naše věc a nikomu do ní nic není Pinkiesmile Ať si jdou se svými názory někam Ajsmug


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - thesecret1 - 12.04.2013

Ponifikovat někoho jsem zkusil jednou, a už to opakovat nebudu Pinkiesmile (aspoň udržela tajemství, když už nic jinýho). Kdyby se o tom dozvěděla rodina nebo kamarádi, tak by si ze mě stříleli až do smrti Pinkiesmile Ale hate bych neočekával, alespoň ne od té inteligentnější části společnosti.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 12.04.2013

Secret, verím, že máš okolo seba tolerantných ľudí. Nad ignorantmi sa rozčuľovať neoplatí. Keby si z teba uťahovali, robili by bláznov akurát zo seba samých.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - thesecret1 - 13.04.2013

Ovšem když jsou kolem tebe jenom blázni... Pinkiesmile Díky Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Broseph - 13.04.2013

Brony nápisy, hlášky ze seriálu, kresbičky atd. mám rozlezlé po všech sešitech a že koukám na MLP dávám najevo. Jen někdy míň a někdy víc. Twilightsmile

PS: Mám štěstí na třídní kolektiv kterýmu to je "šumák"


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Kchalashnikou - 14.04.2013

Já s hatery vúbec problém nemám. Vlastně jsem žádného dosud nepotkal. Ale na zdejší škole jich je docela dost.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - turboviking - 14.04.2013

Na pouzdře mám propiskou vyrytá jména mane6 aby to každý viděl Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Nasut - 23.04.2013

Většina haters vlastně ani nejsou haters Rainbowlaugh To je spíš taková "profesní deformace" bronies, vidět tyhle věci černobíle. Co si budem povídat, většině lidí je nějaký MLP úplně u rekta a jediný, co je sere, je to, že na ně z okolí kouká hromada barevnejch (tzn. pozornost přitahujících) postaviček, který je nezajímaj. Nebo se kouknou na jeden díl, řeknou si - blbost a dál už je sere jenom to, jak se na ně sesype dav bronies a začnou jim vysvětlovat, že to blbost neni. Prostě to, že někdo nemá rád MLP z něj nedělá hatera, hatera z něj povětšinou udělaj až ti lidé, kteří mu to cpou.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Fun1k - 23.04.2013

Nemůžu smíchem :'D
"Bleaghghghghghg... I like dicks!"