Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 14.06.2013

Eeyup, Jamis je jeden z mála tých na tomto fóre, ktorý dokáže oponenta logicky preargumentovať. To sa cení. (a aj na chrápanie sa dá zvyknúť Twilightsmile )

Tiež súhlasím s tým, že rôzni ľudia berú MLP s rôznou silou. Niekomu stačí vedomie toho, že je brony, niekomu BB alebo pár kusov brony oblečenia, niekto na seba hodí cosplay a chodí od conu na con (mňa by trebárs v mojich začiatkoch na fóre nikto neprinútil cosplayovať, no napríklad Jamisov Flutterguy je klasika Rainbowlaugh )

Je to individuálne.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Žvýkačka - 14.06.2013

Další věc co si myslím nebo jistě je tak polovina nebo více haterů vznikla díky bronies a ta druha polovina mě nezajímá protože když je to nebaví tak jim to necpu pod nos a nevytvářím nové hatery Rainbowlaugh !

ale ta první jistě vznikla díky bronies protože :
Jde jeden kluk do školy
Potká kluka co sleduje poníky
A ten kluk co sleduje poníky mu řekne at si zapne MLP že je to bezva
Ale ten kluk co to nesleduje řekne a) ne je to pro homouše b) ne nechci
Kluk co sleduje poníky mu nedá pokoj a pořád do něho rype at si to zapne posílá mu MLP obrázky , zpívá furt písničku až ho jednou kluk co MLP nesleduje tak to nevydrží a udělá mu zranění a možná i vážné a ten kluk co sleduje MLP se pak jde na bronies vybrečet že ho nikdo nemá rád mlátího a řekne jen MLP a daj mu facku kluk co MLP nesleduje začne MLP nenávidět s celou bronies komunitou.

S tímhle případem jsem se setkal a mockrát a dokonce se mě jeden kluk takhle snažil ponifikovat !
Nenáviděl jsem MLP ale potom jak jsem zhlédl SmusaMovies tak mě to chytlo a ... ... ...

Je to jako když jsem hrál jednu se ségrou ta hra mě bavila ale ségra furt : zahrej si to mamí on si nechce zahrát , <jméno hry> ? , mámí řekni mu něco , bueee on si nechce zahrát a tak sem si to smazal nenáviděl jsem všechny kdo tuhle hru hrály ale potom sem začal nenávidět jenom tu hru po 5hodinách Rainbowlaugh

a prosím nezhejtujte mě za to !


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Bazzi97 - 22.06.2013

U nás ve škole je MLP haterů... Že, Jerry?Rainbowlaugh Člověk se o MLP ani nemusí zmínit a stejně poslouchá kecy..Facehoof Kdo chce pochopit, pochopí, podívá se na pár dílů a zjistí, že to je úžasnej seriál.. Myslím, že dost z nich jsou hateři jen kvůli tomu, že se stydí se na MLP podívat, a tak je pro ně jednodušší být proti tomu, než se "přidat do stáda"...Rainbowwild
A stejně to bývá i s ostatními zájmy, se kterými je člověk "v menšině". Dnes je hold v módě jít s davem.
Radši půjdu se stádem skvělých bronies než se stádem tupých ovcí.Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Legolaska Jasmin - 22.06.2013

no tak u mě možná v okolí je pár haterů, ale zatím se neukázali.... takže u mě je to v pohodě Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - IJK_Principle - 23.06.2013

My 2 cents k problematice: Nikoho konvertovat, aby se přidal k Herdu, nehodlám. Pokud o mně někdo z non-bronies ví, že sleduju FiM a komunitu s tím spojenou, asi kroutí hlavou. But I don't care.

Kdyby se někdo snažil hateovat/trollit, pošlu ho... na Měsíc.

Jinak co mě nehorázně vytáčí, je skutečnost, že někdo dokáže tvrdit "bronies are furries". Za to bych dokázal ničit.
For the love of GodCelestia!! - ať je furry komunita sama o sobě a my také. K furries se snažím být neutrální, pokud mi to ovšem někdo nezačne cpát. Asi jako když nějakému non-brony někdo začne vykládat, jak je FiM super atd. - taky dost často daný člověk zareaguje dost negativně.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Žvýkačka - 24.06.2013

Hele co jsem našel nevím jestli to vytvořil hater nebo člověk co není hater ani brony ale myslím že brony by tohle neudělal...
[Obrázek: 94b1ba8f2aefb7c218adabda4dec3a07.bmp]


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Foxtrot - 24.06.2013

Protože nechci být sprostý, tak to napíšu takhle.

Ten obrázek musel udělat člověk trpící mentální retardací.
Jinak si to prostě nedokážu vysvětlit.

Kdybych ho potkal na ulici, tak bych ho s láskou odvedl do specializovaného ústavu pro mentálně postižené a pro jeho vlastní bezpečí bych ho možná uvedl do stavu bezvědomí aby si ten chudáček náhodou neublížil.

PS: Přiznávám, přeháním.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Žvýkačka - 24.06.2013

Až si vzpomenu tak ti pošlu odkaz protože tohohle je více i s pozitivním ohlasem ale tohle jsem si stáhl před měsícem pro kámoše ...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 24.06.2013

Brony in youtube comments? Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Nasut - 24.06.2013

Ten obrázek podle mě přesně vystihuje některý ty opravdu moc fanatický bronies Rainbowlaugh Náhodou je to nádherně udělaný, prostě někdo nemá rád, když mu někdo něco cpe, nebo je to taková sebereflexe komunity, jak může na lidi působit, když se to přežene...