Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - kelsey - 01.08.2013

Ja tolerujem VŠETKY fandomy,bez ohľadu na to kto v nich je. (síce môj príspevok vyššie vypadá,akoby som netolerovala ale whatever) Len proste mi nesedí to,že ja som k takýmto ľuďom vždy milá,je mi jedno,že niektorí v mojom veku pozerávajú "MH",počúvajú Biebera a neviem,čo všetko a oni sa mi takto odplácajú?Pravidlo "Za dobré,nečakaj dobré" tentokrát asi naozaj platí.Meh.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 01.08.2013

Myslím, že v tomhle případě hraje velkou roli věk a "inteligence".


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - kelsey - 01.08.2013

Dá sa povedať o ľuďoch na základnej škole,že sú "inteligentní"? Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 01.08.2013

Kelsey, ľudia sú jedna vypočítavá pomstychtivá tlupa. Ty iné fandomy toleruješ, malo by ťa vytáčať, že nejaká upišťaná 12-ročná (no offense) slečinka, ktorá si nedovidí ďalej od vlastného nosa, iných netoleruje? Presne. Meh.

Sme bronies, tak aspoň nedávajme haterom a ignorantom zámienku.


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - kelsey - 01.08.2013

Yop,vytáča ma to (najmä keď sa proti mne postavia tri (nie že sa postavia raz,ale postavili sa mi už vela krát),moje bývalé najlepšie kamošky s ktorými som strávila nádherných 5 rokov v ZuŠke kde nás naozaj bavilo kreslenie.A vytočilo ma to natoľko,že som bola schopná odísť na inú ZuŠku,čo som aj urobila a neľutujem toho.
btw - A áno boli to "Directioners",všetky tri a inde než na ZuŠke som sa s nimi nestretávala,takže mám pokoj Twilightsmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 01.08.2013

(01.08.2013, 18:22)kelsey Napsal(a): Dá sa povedať o ľuďoch na základnej škole,že sú "inteligentní"? Rainbowlaugh

Ne.
A teď to nemyslím jako urážku nezletilých mladistvých, ale je dokázáno, že v této době ještě není mozek plně dovyvinut, chybí spousta synapsí a hlavně člověk v tomto věku ještě neumí ovládat tak dobře své emoce (a to jsem zcela pominula nastupující pubertu).

Jejich hate má tedy asi stejnou váhu jako sněhová vločka.
Pobav se s nimi o tom tak za 5 až 10 let Pinkiehappy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - kelsey - 01.08.2013

Teda,máš pravdu.Aj so mnou puberta trieska no nevybíjam si ju na fandomoch a posmeškoch z iných.
5-10? Pinkiehappy Srsly?


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 01.08.2013

Srsly. Vývojová pedagogika a psychologie mluví celkem jasně (měla bych o tom něco vědět, když jsem z toho maturovala a pak se to učila na VŠ).


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Pahejl - 01.08.2013

Chápu to, také jsem hodně moc nenávistný a věčně všechno kritizující člověk bez smyslupného života, zamindrákovanej ze svojí malosti a neschopnosti, což následně ventiluji pliváním negace kolem sebe. Ajsleepy


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 01.08.2013

Pre niektorých je inteligencia neznámy pojem ešte aj na vysokej.

Ale celkom ma pobavilo nedávne stretnutie s českým non-brony kamarátom. Pozerali sme jeden dokument a chlapík si zrazu všimol A4 plagát Luny na skrini.

"Ty se díváš na My Little Pony?"

"No, áno."

A pozerali sme ďalej Rainbowlaugh

(Neskôr mi pustil Llamas with Hats, ja jemu Ponies with Hats a vysvitlo, že chlapík má na poníky proste "meh" názor a dvoch bronies spolužiakov. Nijaký hate, nijaké hlúpe poznámky.)