Bronies.cz
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) (/Vlakno-Anti-brony-diskuze-nad-smutnou-skutecnosti)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Melgarh - 05.10.2013

BUY SOME APPLES!

Uz se tu zatahuji mracna na nejaky rage a storm a para offtopicu me tady placa do xichut takze its time..

[Obrázek: 16062335.jpg]



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Malorine - 10.10.2013

(16.04.2012, 18:23)Memphis Napsal(a): Joko to je moc dobrá prace. Ale dostala mě tahle stránka kestřanských Baptistů

http://www.landoverbaptist.net/showthread.php?t=71303

Nic pro neangličtinaře ale je to úžasná snůška komediálních konspiračních teorii.

Mno, tak ne že bych byla proti nim zaujatá, ale...
To je taková blbost, že to není ani možné. Rainbowlaugh
Zabil mě okultismus u animace Twi a Spikea nebo třeba komentář u RD...
To přece nemůže myslet vážně Facehoof
A ty komentáře...


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - CrystalShine - 10.10.2013

Ano. Už to tu bylo, už se to řešilo a je to humoristická stránka stejně jako třeba feministky.com


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Hotsteppa - 10.10.2013

OT?

Nedávno som síce natrafil na to, že napríklad také techno obsahuje satanské a pohanské prvky a bráni Duchu svätému, no tí ľudia to narozdiel od Landover Baptist Church mysleli vážne. LBC je proste len vtip, vivat 'murica.



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 11.10.2013

OT:

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde a tyto pomatené skupiny vždy budou vykřikovat, že "insert random věc" je dílo Satana.
(LBC je stejná troll stránka jako feministky)

Těchto výkřiků jsem si taky užila dost, neb (dle některých náboženských organizací) vyznávám Satana, protože se mi líbí Harry Potter (z čehož si dělá legraci i jeden díl Simpsonů, tam je parodie na všechny tyto pomatené spolky)



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Discordian - 11.10.2013

To mi připomíná, jak Ned Flanders četl klukům Harryho Pottera, zakončil to větou "A pak Harry Potter a všichni jeho přátelé skončili v pekle za praktikovaání čarodějnictví" a za jásotu kluků hodil knihu do ohně Rainbowlaugh


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 11.10.2013

Discordina: To jsem měla na mysli Pinkiesmile


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - kotja - 11.10.2013

Já si myslím, že by svět byl lepší místo, kdyby pravidlo číslo jedna při zakládání -istické organizace bylo "Dbej aby se dala odlišit od parodie na -istickou ogranizaci"


RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - sirMichael - 11.10.2013

OT: Azuliana:
Ve vyzývání satana nevidím nic špatného, z pohanského hlediska je to bůh úsvitu, ohně a svým způsobem i sparvedlnosti (vždyť jde pouze o protipól "boha", tedy oba jsou jen vyvažující prvky vesmíru, každý z nich je vlastně jen "jednou miskou vah vesmírné harmonie").
Jak jednou někdo řekl krásnou a velmi pravdivou věc: Když trochu očerníme Boha a osvětlíme Satana, dostaneme jejich přesný obraz.



RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - Azuliana - 11.10.2013

OT:
SirMichael:

Tady nejde o to, jestli je vyzývání Satana správné nebo ne (neboj, s pohanským hlediskem jsem velmi dobře seznámena. Asi by se někteří hodně divili, kolik dnes už čistě křesťanských svátků/zvyků pochází z dob, kdy je přejímali od pohanů nebo se je snažili vytlačit).

Tady jde o to, že nějaká pomatená skupina vezme veskrze velmi pozitivní dílo a aniž by jej četli, tak jej označí za špatné. Přitom Harry Potter je třeba velmi pěkný příklad jak dětem nenásilně vysvětlit strach ze smrti, rasovou nenávist, sílu vlastního rozhodnutí, důležitost přátelství atd. atd.

Stejně tak, jako si nějaká feministická číča cucala z prstu článek o tom, že MLP:FIM je sexistické a rasistické, protože jednou z hrdinek je lesbický "tomboy" (Rainbow Dash, má duhovou hřívu, symbol LaG komunity!) a chudákům BAREVNÝM poníkům vládne velký BÍLÝ pegasus s falickým symbolem na čele.
(takže bacha na to, to že máte rádi jednorožce znamená, že se vzhlížíte ve falických symbolech Raritywink Rainbowlaugh )