Bronies.cz
Poníci a EQG-Prohození - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Poníci a EQG-Prohození (/Vlakno-Ponici-a-EQG-Prohozeni)



Poníci a EQG-Prohození - Vlčí_PowerDance - 21.01.2015

Už celý měsíc mě trapí jedna otázka...
Jak by vypadal seriál,kdyby se prohodili Lidi s poníky.
Seriál by byl v lidském stylu a filmy o 1.EQG a 2.EQG-RR by byli v pony stylu...
Jak by vypadala kouzla?Jak by vypadalo letání?

Kdyby už tu bylo,tak to tu zamkněte.


RE: Poníci a EQG-Prohození - Martin - 21.01.2015

Mno, místo Equestria Girls si dosaď něco na způsob My Little Pony Tales II Pinkiesmile a místo Friendship is Magic nejspíš něco na způsob W.I.T.C.H., Sailor Moon, Mahoutsukai Sally či Wynx (lepší příklad mne nanapadl - zkusím ještě popřemýšlet - všechny výše zmíněné totiž "trpí" u tohoto srovnání tím, že tam má kouzelné schopnosti jen malé % popopulace v seriálu). Pinkiesmile OT: Kdybys chtěl dinosaury, tak místo FIM by šel celkem dobře napasovat Land Before Time Series.

Jestli teda dobře chápu otázku.

Ještě dotaz: musela by být náhrada za FIM také animovaná? (napadla mne Xena Rainbowlaugh ke konci, to už byla spíš taková komedie, ale vysloveně nějaký seriál o přátelství neznám.. pořád mne napadají jen věci typu Pobřežní hlídka, Krok za krokem, Goro bílí pes, Skippy.. hm, to má pořád daleko. Možná třeba Doktorka Quinnová?)

Hlasoval jsem "možná". Seriál v lidském stylu bych viděl nepotřeboval, ale filmy s poníky (ať už EqG styl nebo klasický FIM:MLP) bych teda viděl rád.


RE: Poníci a EQG-Prohození - Vlčí_PowerDance - 21.01.2015

podle mě ani nemusela by být

jenom jště dám jenom nějaké 2 odpovědi

ted pokud to pude


RE: Poníci a EQG-Prohození - sc@lix - 21.01.2015

Bylo by to určitě zajimavé, ale podle mě by se zas tolik věci nezměnilo.


RE: Poníci a EQG-Prohození - Elevea - 22.01.2015

(21.01.2015, 16:59)Martin Napsal(a): ale vysloveně nějaký seriál o přátelství neznám..

Přátelé? Twilightsmile Ale pravda je, že tam to bylo trošičku o něčem jiném.


RE: Poníci a EQG-Prohození - Martin - 22.01.2015

@Elevea: tak, ten mne, pravda, vůbec nenapadl, ale to už můžeme jmenovat i Teorii velkého třesku Pinkiesmile Spíš jde o to, jestli je nějaký ten seriál (třeba i bez kouzel), který se odehrává na určitém prostředí, je tam parta přátel/známých, a občas se tam řeší konflikty/ohrožení, případně se někam vycestuje (ale ne tak často).. takže jsem z tohoto důvodu vyloučil i Doktora Who.

Možná, že seriál Star Trek by něco takového splňoval. Máme tu ManeX (posádku), která semtam vystrčí nohy na jinou planetu, a jinak řeší různé problémy, včetně takových jako je imaginární přítel, projevování (Datových) citů nebo postavení se za přítele (rozebrání Data). I ty čáry máry by se tam našly (a má to společný prvek - Discorda Pinkiesmile ).


RE: Poníci a EQG-Prohození - DoktorPetr - 23.01.2015

Bylo by dobré, kdyby byl třeba jen jeden film o MLP s poníky. EG má 2 filmy očividně třetí se dělá a kdyby se k tomu pro zpestření přidala i malá série z MLP EG, také by to bylo dobré. Ale pokud myslíš prohodit úplně, tak asi ne.


RE: Poníci a EQG-Prohození - matesds - 24.01.2015

(21.01.2015, 16:59)Martin Napsal(a): nejspíš něco na způsob W.I.T.C.H., Sailor Moon, Mahoutsukai Sally či Wynx (lepší příklad mne nanapadl - zkusím ještě popřemýšlet

Z mahou shojo jsi vynechal Tokyo Mew Mew? Rainbowlaugh

Odesláno z Phabulous Fabletu, který patříval Rarity z jednoho alternativního, zaniklýho vesmíru.
May she rest in peace.

Aeria gloris, Aeria gloris~ ♪


RE: Poníci a EQG-Prohození - Martin - 26.01.2015

(24.01.2015, 20:10)matesds Napsal(a): Z mahou shojo jsi vynechal Tokyo Mew Mew? Rainbowlaugh
OT:
Tuhle totiž neznám. Vypsal jsem jen příklady z těch seriálů, které jsem sledoval.



RE: Poníci a EQG-Prohození - Jerry Heartlead - 10.03.2015

Tak ponifikované filmy/seriály sú vec, ktorá dosť dlho vŕta hlavou aj mne. V štýle MLP by som si vedel predstaviť kopec filmov, napríklad teraz mi zrovna napadol Matrix (neviem prečoRainbowlaugh). Tiež by ma inak zaujímalo, ako by vyzerala poníkovská Kobra 11 a hlavne ako by vyzerali tie typické hromadné búračky... Lebo príde mi ako divná predstava, že sa na diaľnici naraz zrazí 30 poníkov Rainbowlaugh