Bronies.cz
Equestria Girls: Friendship Games - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Friendship Games (/Vlakno-Equestria-Girls-Friendship-Games)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Tadys80 - 28.09.2015

Tak film byl úžasný :3 Sunset shimmer byla nejlepší škoda že neudělají zvlášť seroš na EG Twilightoops


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Shadow light - 28.09.2015

Mech... vzhledem k tomu, jak mi leze SS krkem, se mi to nijak extrémně nelíbilo. Ale když odhlédnu od mé nevraživosti k SS... Twilightoops
Bylo to fajne. 6/10
Nejraději mám prví díl. Tak to je a tak to zůstane. Doufám, že už SS nebudu nikde potkávat a příští filmy budou bez ní. ._. Twilightblush


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Melgarh - 28.09.2015

OT - serial:

Hasbro potvrdilo pro rok 2016 novy Equestria Girls serial:

Equestria Girls: Legends of Everfree

Zdroj: Hasbro investicni informace - napr. zde: http://www.equestriadaily.com/2015/08/equestria-girls-legends-of-everfree.html



RE: Equestria Girls: Friendship Games - Annabell - 28.09.2015

OT
No dobre, ale nieje potvrdené, že to bude seriál. Môže to byť len ďalší film. Kde je potvrdený seriál?



RE: Equestria Girls: Friendship Games - DrakeDamage - 28.09.2015

Welp... 10/10
Tenhle díl se mi dokonce i líbil víc než ten druhý Rainbowlaugh
+ songs
+ story
+ characters
+ boss fight
+ cuteness
+ derpy

- none
Ajsmug


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Sunrise Shine - 28.09.2015

Tento film se mi opravdu velice líbil. Mám ráda Sunset Shimmer a tak jsem ráda, že dostala více prostoru a tak trochu zachránila svět před Twilight Pinkiecrazy


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 28.09.2015

(28.09.2015, 00:38)Tadys80 Napsal(a): Tak film byl úžasný :3 Sunset shimmer byla nejlepší škoda že neudělají zvlášť seroš na EG Twilightoops

Taky jsi mysli že by mohly pokračovat ve filmu.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Miku Veverka - 28.09.2015

Vim že hodně bronies se mnou nebudou souhlasit ale:
Očekával sem něco lepšího, neříkam že to byl špatný "film", byl super ale pořád u mě vede druhej "film"
Ale líbil se mi ten character dizajn, díky tomu sem si oblíbil záporak Pinkiesmile
Songy byly taky super
Jenom nechápu spikea Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Dragonalicorn - 29.09.2015

Když sem se na ten film podíval podruhý, uvědomil sem si, že je takovej jinej.... Výjmečnej. V podstatě tam není záporák. Prostě žádnej monster valian ať už navenek, nebo uvnitř. Žádná klišé náprava, nebo odpal do temnoty na konci. Protiklady Manesix z Crystal Prep, které nám byli představovýny byly pořád spíš backgroun postavy s trochou toho prostoru. Twi, vysávala magii z Mane six jen omylem a náhodou a proto, že nerozuměla tomu co a proč se to děje. Zlom nadchází ve chvíly, kdy se říďa dozví o té magii a že ji má Twi u sebe. Zvyklá ji a přinutí tu moc na krku použít. V podstatě takovej "polozáporák" byla ředitelka. Nebyla nutně zlá, jen nechtěla zkazit prestiš školy prohrou v těch hrách. Samozřejmě.. na konci byla i když neplánovaná přeměna Twi na lidskou verzi zdémonizovanýho alicorna (což mi k jejímu jménu celkem sedí Twilightblush ) a Fight. Ten ale skončil tím, že ji SS ukecala a Twi se té moci vzdala sama. Něco na tom je. Něco čím je trojka lepší než EQG 1 a hudbou nafouklá dvojka a nedivil bych se, kdyby se jí nevyrovnalo ani případný čtvrtý pokračování.

Myslím, že zatím nejlepší z EQG filmů, a jediný co bych tvůrcům vytknul je, že ten film měl bejt delší. Určitě!


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 29.09.2015

(28.09.2015, 19:58)Miku Veverka Napsal(a): Vim že hodně bronies se mnou nebudou souhlasit ale:
Očekával sem něco lepšího, neříkam že to byl špatný "film", byl super ale pořád u mě vede druhej "film"
Ale líbil se mi ten character dizajn, díky tomu sem si oblíbil záporak Pinkiesmile
Songy byly taky super
Jenom nechápu spikea Rainbowlaugh

Takový já jsem ten z mála, který od toho očekával také více. Ale co se stalo stalo se s tím už nic neuděláš. Jenom by mě zajímalo, jaký potom bude ten další film?