Bronies.cz
Equestria Girls: Friendship Games - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Friendship Games (/Vlakno-Equestria-Girls-Friendship-Games)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Dex - 04.10.2015

Nejvíc se mi na celém filmu líbila ta úplně poslední scéna. Škoda že jí nějak dál nerozvedli Pinkiesmile


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Jamis - 04.10.2015

Dokoukáno před pár minutami - plný dojmů a nadšení jdu spát Twilightsmile třeba se mi o tom bude zdát. Rozepíšu se později, pro tuhle chvíli snad jen taková řečnická otázka... proč scénáristé vždycky trefí do podstaty příběhu něco, co jsem sám zažil? A pak to takhle ukáží z jiného úhle. Od jisté doby mám pocit, že mi MLP:FiM přidalo do vzpomínek další dimenzi v podobě pohledu z jiné strany. Nejspíš proto jej mám tolik rád a Friendship Games na trend seriálu v tomto navázaly víc než dobře.

Sunset Shimmer nakonec přeci jen dosáhla svého a stala se... tím, čím se vlastně vždycky stát chtěla. Jen trochu jinak než čekala - v tom dobrém slova smyslu.


Re: Equestria Girls: Friendship Games - Minetex - 05.10.2015

Emm... Myslíš EqG3 nebo EqG4? Rainbowlaugh Možná hloupá otázka, ale potom, co jsem někde našel tuhle fotku (i xSofta maybe?) bych byl konsternovaný Rainbowlaugh

[Obrázek: 019afe158886d1479ab20e76886d4077.jpg]


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Jamis - 05.10.2015

Minetex Investigates Rainbowlaugh [spoiler: byl jsem odhalen!]

Tak nemůžu tu přece veřejně přiznat, že už jsem EQG3: Friendship Games viděl už před oficiálním uvedením, ne? Twilightsmile podmínky pro vlastnictví před oficiální premiérou jsou poměrně jasné...


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Minetex - 05.10.2015

No jasan, jasan (a dub), vždyť to přece nikdo neříká Rainbowlaugh A co je to vlastně za vlastnictví před vydáním? To jsi jim řekl, že jsi kino, nebo jak si to zařídil? Rainbowlaugh Docela mě to zajímá Twilightsmile


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Fun1k - 06.10.2015

Aneb 100 věcí, které jste se chtěli Jamise zeptat, ale on byl pod přísahou mlčenlivosti. :-D


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Minetex - 08.10.2015

Tak jsem se na to taky podíval Twilightsmile
První třetinu filmu jsem vážně uvažoval nad oním hodnocením 55%, protože se nic nedělo, Pinkie nebyla vtipná (ve scénách, kde říkala 'vtipné' věci) a celkově to kolísalo. Potom už se to jen zlepšovalo, na konci jsem čekal vyvrcholení s poníky, double Twilight atd. a nic, škoda Rainbowlaugh Konec nebyl z nejlepších, ale sám bych moc nevěděl, jak to ukončit. Takže nakonec dobrý, no Pinkiesmile

+Narážky, např. Spike! Spiiiike!, věčný friendzone Flash Sentryho a pár dalších
+PÍSNIČKY. Danieli, jsi vážně frajer. Od intra až po konec byla hudba vážně excelentní, jediný škobrtnutí bylo, když Twilight zpívala o tom, jak je nejlepší a nejchytřejší, tam se to až moc nápadně podovalo Let it go z Frozen, jak animací, tak písničkou Rainbowlaugh
+Na konci jsem se strašně chechtal tomu, jak 'Twilight způsobuje největší Plot holes' Rainbowlaugh Což je pravda jen napůl, Plot hoes byly nejen u Twilight Twilightsmile

Dal bych tomu tak 75%, za písničky a skvělou animaci, ale chyběl hype. Než se dovyvrcholilo napětí, byl konec. A žádní poníci :,(

Ode mě vše.

Edit: Ještě jsem si vzpomněl na pár věcí Rainbowlaugh Všechna zvířátka, v čele se Spikem a Angelem, byla strašně roztomilá Flutterryay Nevím, jak se jim to povedlo, ale povedlo se to dobře.
Ředitelka 'té druhé' školy byla první půlku skvělá a sympatická záporačka. To na konci zmizelo Twilightoops
A na Twilight mě vytáčela jen jediná věc, JEJÍ BOTY! Ty byly fakt ošklivé Rainbowlaugh Nemůžu si pomoct Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Shadow light - 09.10.2015

Nemá někdo odkaz, kde bych mohla stáhnout Dance magic? YouTube se rozhodl všechny zablokovat v naší zemi (asi jsme z Narnie, nebo nevím).


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Dragonalicorn - 10.10.2015

Téměř deset minut vystřižených scén z EQG 3. Rainbowkiss




RE: Equestria Girls: Friendship Games - wolfrin - 10.10.2015

Většinu bych ve filmu nechal, alespoň by byl víc vtipnější a víc by se na začátku prolínal mei školami. Alternativní konec chápu proč není, tam kde má být, už byl by už moc ohraný.