Bronies.cz
Equestria Girls: Friendship Games - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Friendship Games (/Vlakno-Equestria-Girls-Friendship-Games)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Equestria Girls: Friendship Games - BatygameCZ - 20.11.2015

Lepší? Waaaaaaat? Rainbowlaugh
Kámo...když jsou schopni pokazit i výslovnost názvu a říct Equestria Gerls... Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Jamis - 20.11.2015

jj, Rainbow Rocks v CZ dabingu se povedly Pinkiesmile obzvláště ta hláška s Maud a Boulderem Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Frolda - 20.11.2015

Osobně považuji Rainbow Rocks za vrchol českého dabingu ve spojení s MLP. Proto se velmi těším na Friendship Games, které mají rozhodně co nabídnout.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Katrinka - 20.11.2015

S tím příštím týdnem to moc světle nevidím, sice je tam MLP napsáno, ale zároveň s tím tam jsou ještě asi 2 seriály a pochybuji, že by se jim celý film vlezl společně s nimi do hodiny a půl dlouhého bloku. :\ Pokud to tedy zase "inteligentním" střihem nerozdělili do několika částí...

Ale RR byly v češtině vážně bombové, takže se na FG dost těším a doufám, že kvalita zůstane stejná jako u předchozího dílu, ne-li lepší. Pinkiesmile


RE: Equestria Girls: Friendship Games - sc@lix - 20.11.2015

Rainbow Rocks se mi v češtině vážně moc líbili a doufám, že stejný a nebo dokonce lepší bude i ve Friendship Games. Jinak jak už napsala Katrinka, příští týden z největší pravděpodobnosti nebude. Tím My Little Pony, co tam je napsaný se myslí seriál a ne film.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - BatygameCZ - 20.11.2015

Páni.....
Jak se koukám, prostě sem měl štěstí přijít k televizi zrovna v momentu, kdy to skřípalo Rainbowlaugh
Ale fakt, když vám 7letá sestra řekne- Fildo, já se ráno dívala na Equestria Gérls Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 20.11.2015

Hale, jako nemyslím jsi, když mlp dávají jenom o všedních dnech a ještě ne na prvním místě to si musíš přiznat a spíš si myslím, že to bude rozkouskovaný. A co my přišlo taky divné, je to že to aj trvá díl jak obvyklí animáček takže to má velkou pravdě podobnost, že to tam bude sice 1. část ale bude.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - sc@lix - 20.11.2015

Možná máš pravdu a byl bych velmi rád, kdyby to tak i bylo, ale na druhou stranu je taky pravda, že tam někdy bývají i dva díly za sebou a myslím si, že právě o víkendu to tak bývá. Nechme se překvapit.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 20.11.2015

Hale jako to jo, ale že to je jen v sobotu? To je mi docela dosti nepravdě podobné. Ale v jednom máš pravdu nechme se překvapit.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - lukinvintr - 22.11.2015

Docela by mě zajímalo, jestli se v brzké době dočkáme českého dabingu u 3. filmu Equestria Girls: Friendship games. Pokud ano, kdy bude?