Bronies.cz
Equestria Girls: Friendship Games - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Friendship Games (/Vlakno-Equestria-Girls-Friendship-Games)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Jerry Heartlead - 30.12.2015

Nech je to aké chce, tak pesničky sú tam najlepšie v origináli... Nemôžem si pomôcť...


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 30.12.2015

jj už se těším


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 30.12.2015

hale já si počkam na barrandov, kdy to budou oni odvysílávat a nahraju si to a potom to sem dám.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 30.12.2015

(30.12.2015, 16:48)Gary_Nu_Mane Napsal(a): Nech je to aké chce, tak pesničky sú tam najlepšie v origináli... Nemôžem si pomôcť...

Gary_Nu_Mane, ale já jsem myslel český originál.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Jerry Heartlead - 30.12.2015

FlutterTom: Česky som tie pesničky nepočul... Mal som vypnutý zvuk...


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Blossom - 30.12.2015

FlutterTomCZ budeš nahrávat S5?


RE: Equestria Girls: Friendship Games - TechnikTomCZ - 30.12.2015

Gary_Nu_Mane: Aha.
AppleBloosomStar: JJ stopro. Akorát to bude ke konci ledna.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Dragonalicorn - 31.12.2015

Měli by opravdu zvýšit rozpočet na dabing EQG , alespoň EQG. Výrazy jako poníme a naponila zní vážně divně Facehoof To byl hlavní kámen úrazu u tohohle filmu. Písničky byli nazpívaný pěkně. Což je až k nervíře. Jen mi byla trochu proti srsti změna hlasu postav, například hned druhá píseň, kdy RD mluví na pódiu v tělocvičně a následně začne v jinym hlase zpívat Applejackunsure

Jinak dík, že je to k zhlédnutí v CZ před koncem roku Twilightsmile


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Annabell - 31.12.2015

Takže niesom jediná, kto si tie výrazy "poníme" a "naponíme" všimol ako kameň úrazu. Rainbowlaugh Všímam si, že väčšinou Sunset dávajú blbé výrazy, napr. i v Rainbow Rocks, kde 2 krát, k tomu v smutných chvíľach povedala "zaonačit", čo ma osobne zarazilo ešte viac než to "naponíme".
Ja neviem, v prvom a druhom filme mi songy prišli ok, ale v tomto sa mi väčšina ťažko počúvali, hoci mali rovnaké hlasy. Dosť ma sklamalo, že nepoužili i mužské vokály v dotyčných songoch, ako v origináli. Tie tomu dali správny šmrnc. Bolo to také "ochudobnené" z môjho názoru. Na tie "ostré" a hlboké ženské hlasy som stále alergická, keď sú to jediné, čo počujem v celom songu. Ako som spomínala, najlepšia sa mi zdala CHS Rally (aspoň RD dali obstojný spevácky hlas, hoci jej nevýstižný, a všimla som si, že i Sunset ho mala skvelý, našťastie). A najhoršie mi prišli Unleash the Magic a Acadeca.
Ale celkovo to bol obstojný dabing. Toto boli u mňa jediné kamene úrazu.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Jamis - 31.12.2015

(31.12.2015, 10:05)Dragonalicorn Napsal(a): Měli by opravdu zvýšit rozpočet na dabing EQG , alespoň EQG. Výrazy jako poníme a naponila zní vážně divně  Facehoof

Jo zní to divně - ale imho se dabing nezmění dokud o tom ti, kteří na rozhodnutí ohledně překladu a samotného dabingu mají vliv (tedy samotné dabingové studio) nebudou mít důvod stávající praktiky změnit. Ostatně... na Czequestrii jsme z první ruky slyšeli, jak aktuálně CZ dabing funguje a proč vypadá tak jak vypadá. Nedělám si iluze o tom, že překlad samotný na tom bude úplně stejně. Bronies pořád v rámci diváků MLP tvoří menšinu, která navíc majiteli licence nepřináší žádné výrazné zisky.

Takže... kdo z těch, kteří říkají, že by to přeložili líp se na překlady (samozřejmě s ohledem na lip-sync a délku vět) vrhne a následně věnuje, či prodá (legálně dle zákonů) dabingovému studiu za cenu srovnatelnou či nižší, než se aktuálně za překlady platí? To není pruda, ale vážně míněná věc: překladatelé tu jsou, imho mají zkušenosti, znalost univerza, tka proč do toho nejít, když si myslí, že to zvládnou? Protože on to nikdo jiný reálně neudělá.