Bronies.cz
MLP Info - český informační portál - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: MLP Info - český informační portál (/Vlakno-MLP-Info-cesky-informacni-portal)

Stran: 1 2 3


MLP Info - český informační portál - Foxtrot - 05.03.2015

[Obrázek: logo_niemand.png]


Český informační portál o My Little Pony: Friendship is Magic, Equestria Girls a komunitní tvorbě bronies. Naleznete zde odkazy ke stažení epizod, možnost jejich online shlédnutí na Dailymotion, české titulky k MLP i fan projektům, informace o epizodách i postavách ze seriálu a mnoho dalšího.

Další kontakty: http://www.mlpinfo.cz/kontakty/

Toto téma slouží jako centrální pro záležitosti týkající se portálu MLP Info.
Budou zde probíhat nábory a je možné sem psát nápady, připomínky či cokoli dalšího týkajícího se portálu MLP Info.

Pro konkrétní projekty spadající pod MLP Info stále mohou existovat samostatná témata, pokud to bude třeba.


RE: MLP Info - Foxtrot - 05.03.2015

Otevřený nábor

Pořádáme otevřený nábor ve kterém se může přihlásit téměř každý na libovolnou pozici.


Obecné informace:
Jde o otevřený nábor, ve kterém je na vás, čím byste nám chtěli pomoci. Můžete libovolně navrhnout co byste rádi pro MLP Info dělali - jaký typ článků byste chtěli psát, co byste rádi na web doplnili, jestli byste chtěli psát na sociální sítě, dávali videa na náš YouTube, pomáhali s titulky a cokoli dalšího.

Předem dané pozice často lidem nevyhovují, protože to prostě není něco co by chtěli dělat. Takže vám zde dáváme možnost, abyste si sami navrhli vlastní pozici.

Snažte se, aby šlo o proveditelné a normální nápady. Pokud si navrhnete nějakou pozici, tak musíte být také schopni ji vykonávat.

Přihlášky budeme posuzovat individuálně a celkově. Pokud se nám bude zdát nápad přijatelný a daný člověk vhodný, tak mu napíšeme s nabídkou na další spolupráci.

Uvítáme jak české, tak slovenské členy týmu.
Děkujeme za každou nabídnutou pomoc.


Základní podmínky:
  • Věk: 15+
  • Dostatečná možnost komunikace vzhledem k pozici.
  • Dostatečná jazyková způsobilost vzhledem k pozici.


Přihlášky:
Přihlášky pište zde do tématu, ale můžete využít i email.

Struktura přihlášky není přesně daná, ale její podoba bude vypovídat o vyjadřovacích schopnostech autora.
Předně napište svůj věk, možnosti komunikace (Skype, IRC, Mumble...), popis žádané pozice, zkušenosti a další vhodné informace.
Pokud píšete na email, tak uveďte odkaz na váš účet na zdejším fóru.

Edit: Napište, zda máte funkční mikrofon a jestli jste tedy schopni komunikovat hlasově přes Mumble. Také uveďte, zda jste schopni používat IRC či Skype a být na něm denně přítomní.


Dodatečné informace:
Tento nábor je dlouhodobý. Nemusíme vám odpovědět hned.

Hlavní pointa je ta, že pokud se chcete nějak podílet na MLP Info, tak stačí napsat a můžeme se domluvit, pokud půjde o dobrý nápad.


Pokud máte jakékoli dotazy, tak se neváhejte zeptat.


RE: MLP Info - sc@lix - 05.03.2015

Věk: 22 let
Komunikace nejlépe přes Mumble.

Již dříve jsem uvažoval o tom, že bych se přidal, dokonce jsme si i psali, ale pak jsem od toho upustil, také z toho důvodu, že bych se tehdy tomu nemohl věnovat na plno, kvůli škole a tak, ale teď už by s tím nebyl problém.

Co se týče toho s čím bych mohl pomoci, tak to jsou hlavně články jako jsou třeba ty denní přehledy, dále také s přidaváním videí na YT a, co mě ještě napadlo, že by nebylo vůbec špatné zavést je něco na způsob Drawfriend stuff, co je na EQD. Kde by nám uživatelé posílali své výtvory a my bychom je pak zveřejnily jako formu takového ocenění. Navíc je to, alespoň dle mého skromného názoru, dobrá forma jak mohou uživatelé zviditelnit svoji tvorbu a je to také skvělý způsob prezentace tvorby naši komunity. Ne každý třebá chodí na fórum a někdy je také pravda, že to tam zapadne, což je dle mě velká škoda. No a web je proto to pravé místo. Postupně by jsme to také mohly rozšířit na videa a hudbu. A nakonec, jak jsem již psal v jiném vlákně, bych mohl pomoct také s titulky (korektura, časovaní). To je asi vše s čím bych mohl pomoct. Ale našlo by se určitě ještě něco, jen mě to v tuto chvíli nenapadá. Twilightsmile


RE: MLP Info - český informační portál - czAdamV - 08.03.2015

Přilepeno


RE: MLP Info - český informační portál - Dawnflash - 08.03.2015

Oh, takže predsa je nábor, Foxtrot Pinkiesmile
Rád to vidím a ponúkam sa do tímu.
Komunikujem na FB, Skype a Hangouts, prioritne v uvedenom poradí. Zvyšné info mám tu na profile.
Čo môžem ponúknuť? Široké jazykové schopnosti. Viem robiť rýchle a kvalitné preklady EN <> SK/CZ.
To sa dá použiť na preklady zahraničných článkov (say EQD) alebo tituliek. S titulkami viem robiť aj časovanie. Viem, že na toto už pár ľudí v tíme je, ale aj tak hovorím, just in case.
Slovenčinu ovládam perfektne a češtinu zvládam v rámci prekladov CZ-EN a obmedzene ňou viem aj písať. Teda, myslím hlavne korektúru češtiny. Cit pre správnu štylistiku a gramatiku mám aj keď nie som zvyknutý češtinu aktívne používať.

Druhá vec sú reporty zo zrazov. Keďže zvyknem často vyrážať na zrazy po Slovensku, ak by bol záujem mať na MLPinfo niečo ako malo Brohoof.cz kým ešte žilo, viem sa postarať o články, ktoré väčšie zrazy uchovajú v pamäti. Ale to predsa vieš, so Steppom si v kontakte Pinkiesmile


RE: MLP Info - český informační portál - beasttom - 14.03.2015

No tak komunikace skype,fb gramatika snad dobrá no a co bych chtěl dělat no chtěl bych dávat na váš YouTube kanál videa ale jazyky jako angličtina mi de a tak bych chtěl dělat titulky ohledně věku je mi 20 ale 26 21 také bych ale mohl pomoc z články to je asi vše ohledně toho co bych chtěl dělat mít nějakou takou práci jsem chtěl už dva roky a mlp fanouškem už sem kolem 3 let takže jestli mě příjme te tak budu velice rád. (Jen tak píšu to rychle z tabletu zrovna nemám přístup k počítači tak proto tam nejsou háčky čárky tečky děkuju za pochopení)moustache


RE: MLP Info - český informační portál - Bluelight - 18.03.2015

Věk: 20 let

Mohu s Vámi komunikovat skrze Skype, Facebook a ICQ.

Všiml jsem si, že na MLP Info je také česká MLP Encyklopedie, která je ovšem celkem nedodělaná. Předpokládám, že je to z časových důvodů. Psát novinky je časově poměrně náročné. Proto bych chtěl na MLP Info pomáhat s tvorbou české MLP encyklopedie. Flutterryay


RE: MLP Info - český informační portál - Foxtrot - 24.03.2015

sc@lix - přijat, aktivně pracuje
Dawnflash - přijat, řeší se
Ondrahrr - přijat, řeší se
beasttom - nepřijat


Bylo by dobré, kdyby se našel někdo schopný kvalitní tvorby titulků z angličtiny do češtiny a to i z odposlechu. Jde především o to, aby byl dostatek schopných lidí pro sobotní překlad epizod.

Určitý stabilní tým sice máme, ale ne vždy jsou všichni dostupní, proto potřebujeme i nějaké náhradníky, kteří by byli schopní a ochotní. Pokud se najde někdo s kým budeme moci počítat, tak děkujeme.


RE: MLP Info - český informační portál - Draimisko - 24.03.2015

Well, lets try
věk: 16
komunikace přes skype, trillian, fb

Už nějakou dobu tady v audio vláknu dělám takové "reporty" o některých brony muzikantech, tak bych to mohl převést na nějakou profesionální úroveň a vydávat pravidelně.
Kromě toho bych se taky nabídl jako překladatel titulků. V časování se spíš nevyznám, ale překlad i z odposlechu vcelku zvládám. Ohledně angličtiny bych i klidně pomohl i s wikinou a nějakými články.


RE: MLP Info - český informační portál - Foxtrot - 09.07.2015

Po nějaké době menší update.
Draim tedy už aktivně titulkuje a občas dělá své reporty.

Pokud se chce někdo ještě přidat do týmu, tak budeme jen rádi. Nábor pořád běží a neodmítneme pomocné kopyto. 
Třeba kdyby si chtěl někdo vzít dobrovolně na starost Denní přehledy Ajsmug

A teď jsme také spustili jeden větší průzkum: http://www.mlpinfo.cz/clanek/velky-mlp-info-pruzkum-1/