Bronies.cz
Tetovaní - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Tetovaní (/Vlakno-Tetovani)

Stran: 1 2 3 4 5 6


Tetovaní - KRAJKHOUR - 08.03.2015

Před nedávnem se mě stala taková událost která díky které jsem málem měl tetovaní.
Historka.

Zajímal by mě váš názor na MLP:FiM tetovaní popřípadě na tetovaní obecně.
Nechali byste si vytetovat poníka(y) a co by to bylo?
Proč zrovna tento motiv?
Máte už tetování. Tak nám ho zde můžeš ukázat.


Zatím nemám názor na tetovaní.

Pár ukázek MLP:FIM tetování.

Spící Rainbow Dash:
[Obrázek: little-pony-tattoo-19.jpg]

Mane Six:
[Obrázek: maxresdefault.jpg]

Criter Fluttershy:
[Obrázek: my_little_pony_tattoo_by_cherryblossomta...58k812.jpg]

Rainbow Dash:
[spoilerButt][Obrázek: little-pony-tattoos--large-msg-134939531669.jpg]

Pinkie Pie CM:
[Obrázek: rj20.jpg]

Fluttershy Pinkie Pie Brohoof:
[Obrázek: 45946953c341cc7c1e9bc59fd06d0b4b.jpg]

Fluttershy:
[Obrázek: 1396390002-0.jpg]

Discord:
[Obrázek: b3ec06c5fd878fde865586e9be6b4ec3.jpg]

Luna:
[Obrázek: luna_tattoo_finished_by_marelynmanson-d58gi4d.jpg]

Dj-Pon3
[Obrázek: unicorn-tattoo-6348972517367885602.jpg]

future Twilight Sparkle:
[Obrázek: tumblr_m7ht8xFdMB1rbanaro1_500.jpg]


Rainbow Dash s Fluttershy:
[Obrázek: 172491__safe_rainbow%20dash_fluttershy_s...tattoo.jpg]

Rainbow Dash:
[Obrázek: Beautiful+rainbow+tattoos+images+design+(1).jpeg]

[Obrázek: mlp__rainbow_dash_tattoo_by_secretsof2113-d5qvrau.jpg]



RE: Tetovaní - ♕Decoy♕ - 08.03.2015

já tetování mám ale ne s poníkem aspoň teda zatim ale už sem uvažoval že bych si nechal na levou ruku vytetovat Pinkie Pie a na pravou Rainbow Dash i když furt váhám


RE: Tetovaní - Aidrien Assagir - 08.03.2015

Tetování by mělo mít pro člověka hluboký osobní význam. Mělo by symbolizovat něco, co je pro člověka důležité, co ho ovlivnilo, co směřovalo jeho život.
Správný tatér by z mého pohledu neměl přijmout obrázek stažený z internetu bez toho, aniž by ho jakkoli upravil podle potřeb/požadavků klienta. Tetování by mělo být pro daného jedince specifické a nikdo jiný by neměl mít stejné.
Pokud MLP někoho ovlivnilo natolik, že má potřebu sdělit tuto skutečnost světu touto formou, proč ne. I když tetování nemám a pravděpodobně ani nikdy mít nebudu, mám jasno, co by to mělo být. Nejsem však takový fanoušek, abych si nechala do kůže vpíchat motiv z MLP, a ani se mi barevná tetování nelíbí.



RE: Tetovaní - Azuliana - 08.03.2015

(08.03.2015, 19:38)Aidrien Assagir Napsal(a): Tetování by mělo mít pro člověka hluboký osobní význam. Mělo by symbolizovat něco, co je pro člověka důležité, co ho ovlivnilo, co směřovalo jeho život.

Tetování plánuji už nějakou dobu. Původně to měl být dárek (sobě si) k 25. narozeninám, nakonec jsem ho přesunula na 30. Takže si troufnu tvrdit, že nejde o jednorázový pubertální úlet, ale promyšlené rozhodnutí, kterého nebudu litovat.

(08.03.2015, 19:38)Aidrien Assagir Napsal(a): Správný tatér by z mého pohledu neměl přijmout obrázek stažený z internetu bez toho, aniž by ho jakkoli upravil podle potřeb/požadavků klienta. Tetování by mělo být pro daného jedince specifické a nikdo jiný by neměl mít stejné.

Po debatě s velmi šikovným tatérem si dovolím nesouhlasit. Spousta lidí má pouze rámcovou představu a správný a zkušený tatér si s tebou sedne, probere motiv a dokáže tvůj výběr "customizovat" tak, aby ti motiv sedl jako ulitý. Ti nejlepší jsou schopní ti tetování navrhnout jak se říká "from the scratch".

Mnou vybraný motiv už má spousta lidí a je mi to jedno, protože tenhle symbol pro mě osobně hodně znamená a vyjadřuje mou celoživotní lásku. Stejně jako holt pro jiné lidi. To mě ale nedonutí ho změnit.

Kdybychom jeli podle téhle logiky, tak by si třeba BladeRain musela nechat odstranit minimálně dvě tetování, páč už je někdo jiný má. A chudák člověk, který by si třeba chtěl nechat vytetovat Relikvie smrti, protože už je má na ruce Yasmin Yusuf ze skupiny Krewella! Nebo třeba chudáci, co si na ruku prskli 46, páč mají rádi Valentina Rossiho Rainbowlaugh


RE: Tetovaní - Monique - 08.03.2015

Tetování mám s největší pravděpodobností v plánu, rozhodně však ne v dohledné době. S motivem jasno vyloženě nemám a nechci si tam jen tak něco naplácnout. Kdybych šla do MLP tetování, tak jedině něco na motivy Luny, ostatní poníci na mě mají příliš křiklavé barvy.


RE: Tetovaní - RadlanJay - 08.03.2015

Tetování by mělo mít nějaký kontext, nechat si vytetovat poníka jen tak mi přijde zbytečné.
Já bych šel určitě do nějaké latinské fráze, a/nebo symbolu evropské kultury.

Nebo nějakou frázi z Pána prstenu, to by bylo super. 'Aure Entuluva' v nějakém fantasy fontu by se mi moc líbilo.


RE: Tetovaní - Aldar - 08.03.2015

Ač sám tetování neplánuji mít, tak by podle mého mělo člověka nějakým způsobem charakterizovat, shrnovat nebo symbolizovat něco, co je pro člověka typické, jako ku příkladu životní motiv. Ať už by to byl nějaký citát, typický znak/symbol, nebo i něco většího, co jako celek má dávat něco najevo.

Takže, i kdybych někdy v budoucnosti nějaké tetování plánoval, téměř určitě by to nebyl samotný poník, ale třeba něco s poníky spojeného, nějaké to poselství ze seriálu.


RE: Tetovaní - Angelo - 08.03.2015

Přemýšlel jsem jak dlouho bude trvat, vytvořit toto téma na fóru.
Po událostech na chatu.

Můj názor je takový, že mám v plánu nějaké to tetování, ale souhlasím s tím, že tetováním člověk ukazuje část sebe.


RE: Tetovaní - Žeryk - 08.03.2015

No já nevím, vysvětlovat za x desítek let někomu, že mám tetování něčeho, co běželo v televizi třeba před třiceti lety? Rainbowlaugh


RE: Tetovaní - Alexie - 08.03.2015

Ano, tetování ukazuje naší personalitu, či příslušnost ke ,,gangu". Na druhou stranu se najdou případy, že si dotyčný nechá vytetovat nějakou prkotinu třeba kvůli sázce, později toho samozřejmě většinou lituje. Takže to rozhodně neuspěchat, je to poměrně závažné rozhodnutí a odstranění poměrně bolí (a taky něco stojí Rainbowlaugh).