Bronies.cz
Tetovaní - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Tetovaní (/Vlakno-Tetovani)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Tetovaní - Azuliana - 07.01.2017

Na tohle bych se vykašlala, řekla si "dobře ti tak, blbečku" a šla dál Rainbowlaugh důležité je, co ten motiv bude znamenat pro tebe osobně.


RE: Tetovaní - Zmok - 07.01.2017

Tak dá se to brát i jako dekorace těla a nemusí to nic znamenat, ne? Aspoň mně přijde, že z těch několika málo tetování o kterejch mi lidi vyprávěli, vypadaly nejlíp ty, co nic speciálního neměly znamenat.


RE: Tetovaní - Melgarh - 07.01.2017

A nebo jit do tetovani, co vydrzi jen ty 2-3 mesice, kdy se to nedava primo do skary ale do toho 2-3. stupne pokozky, ktery se obnovuje. Akorat vybrat takove misto, ktere se potencionalne nebude krizit s vykonem povolani - napr. sales manager s tetovanim, ktere je videt, muze mit problem sehnat praci.


RE: Tetovaní - Azuliana - 07.01.2017

To už si rovnou může dát hennu a vyjde ji to levněji Rainbowlaugh a najít si job, kde tetování nevadí Rainbowlaugh


RE: Tetovaní - Melgarh - 07.01.2017

Tak ono jde spis o otestovani vybraneho motivu, zda dany clovek pro nej ma cit a chce, aby neco takoveho na neho trvale zustalo. U 3 mesicu to preci jen je takove to kotatko/stenatko, nez chudak skonci v utulku, ale porad lepsi, nez 7-denni demo verze. Kdyby byly rocni demoverze manzelstvi, tak tady taky nemame 50% rozvodovost Rainbowlaugh


RE: Tetovaní - Azuliana - 07.01.2017

OT

Obávám se, že roční demoverze manželství by byla dost na prd, když se lidé berou po x-letech vztahu na psí knížku, žijí spolu 10+ let a stejně se rozvedou. Tam bude chybka někde jinde než v tom, že si to předtím nezkusili nanečisto.



RE: Tetovaní - Inlustris - 07.01.2017

Já tetování mám z doby kdy jsem byl furry (stránky si nevšímejte tady je link na obrázek)

http://www.furaffinity.net/view/17388271/

V zásadě se jedná o klanové tetování mé bývalé Scalesony
(měl jsem kolem ní vytvorený lore včetně klanové příslušnoti, rasy, historie, svatebních rituálů klanu a spousty dalšího)

Znak samotný patří klanu Triga (viz jméno) Triga jsou primárně obchodníci, bankéři a manažeři (tři trojúhelníky prolnuté značí tři aspekty obchodu - investice, bankovnictví, a obchod samotný(nákup/prodej)

nákup/prodej stojí na základně protože je stabilní ale s nižším ziskem
Investice a bankovnictví stojí na špici protože mají rychlý zisk ale nejsou stabilní
kruh okolo značí koloběh financi
čáry vycházející z trojúhelníků do kruhu značí propojení na koloběh
trojúhelníky jsou prolnuté protože jedna součást je závislá na obou ostatních

DNA šroubovice a 13 značí číslo klanu 13 (neboť klany byly původně uměle geneticky vytvořené jako pracovní síla a otroci) postupně bojovali o rovnoprávnost a začlenili se do lidské komunity
dnes, po válce o rovnoprávnost zbývají jen 3 klany (Triga, Nicore a Seroni) které si ale ponechyl svá onačení 13, 2 a 9

nápis nahoře a dole říká v latině a anličtině "Stvořeni, ne Zrozeni" (Created, not born /// Creata Sane, not est Natus) teprve později jsem zjistil že by místo "not" mělo být asi "non" nicméně kvůli tomu nebudu tetování předelávat.

čárový kód je pak elektronická evidence klanu - slouží jako občanka, platební karta řidičská licence, pracovní zařazení, průkaz pojištěnce, životopis atd. - po naskenování ukáže všechny zápisy
písmena a čísla dole značí TRG30122042BRN
TRG jako klan Triga
30.12.2042 jako datum narození (příběh se odehrává v blízké budoucnosti)
BRN jako zkratka jména Beron

znaky nahoře značí rodinu
ženský znak + prázdný čverec na prvním místě značí že matka byla čistokrevný člověk
muský znak + plný čverec na druhém místě znamená že otec byl čistokrený draconid (vzhledem ke genetické manipulaci a kombinaci lidské a plazí DNA jsou draconidé v příběhu kompatibilní s lidmi a časem se začaly po válce objevovat smíšené svazky)
pohlavní znak a čverec s křížkem na třetím míste značí že potomek (nesoucí tetování) je samec a polokrevný

poslední tři znaky v závorce znamenají že nositel tetování má jednoho sourozence - sestru - polokrevnou

čárový kód samotný se liší od klasických kódů na zboží
(zde začíná konspirační teorie kombinovaná s vírou Draconidů)

tři delší čáry na začátku, uprostřed a na konci rozdělující kód čte počítač jako devítky
existující kódy na zboží ať se podíváte kamkoliv mají dvě čáry které počítač čte jako šestky (666) Nový zákon, Zjevení svatého Jana - mluví o tzv. číslu Bestie - znaku který musí mít v budpucnosti každý bez nějž nebude možno nakupovat ani prodávat a indiánská předpověď ze severní ameriky mluví o znaku který bude připomínat medvěda brousícího si drápy o kmen stromu.

(v příbehu pak čáry symbolizují numerologii - jelikož 6ka v numerologii značí předchod od duchovna k materializmu, mají Draconidské kódy devítky což značí přechod od materialismu k duchovnu) Draconidé mají vlastní hlubokou víru která je jistou směsicí toho s čím se setkávali jako otroci pracující pro lidi.




(08.03.2015, 19:38)Aidrien Assagir Napsal(a):
Tetování by mělo mít pro člověka hluboký osobní význam. Mělo by symbolizovat něco, co je pro člověka důležité, co ho ovlivnilo, co směřovalo jeho život.
Správný tatér by z mého pohledu neměl přijmout obrázek stažený z internetu bez toho, aniž by ho jakkoli upravil podle potřeb/požadavků klienta. Tetování by mělo být pro daného jedince specifické a nikdo jiný by neměl mít stejné.
Pokud MLP někoho ovlivnilo natolik, že má potřebu sdělit tuto skutečnost světu touto formou, proč ne. I když tetování nemám a pravděpodobně ani nikdy mít nebudu, mám jasno, co by to mělo být. Nejsem však takový fanoušek, abych si nechala do kůže vpíchat motiv z MLP, a ani se mi barevná tetování nelíbí.


tímto je snad daná originalita tetování :-D a že se jedná o něco nad čím jsem přemýšlel a mělo to pro mě (a stále má) význam i když mezi furry se již neřadím. Rozpracovaný příběh mám stále na disku v počítači)

Jinak pokud by mělo jít o MLP tetování asi bych volil znak New Lunar Republic i s latinským heslem (Luna Nobis Custodit)" Měsíc nás Opatruje" (Chrání) popřípadě znak Ministry of Image od Stable-Tec nebo Overmare studios patřící do Fallout : Equestria


RE: Tetovaní - Azuliana - 07.01.2017

Tohle zrovna sdílel kamarád, který je jak omalovánka (pěkná omalovánka)

[Obrázek: 15965399_10154797809194471_2700295109607...e=58D9DED8]


RE: Tetovaní - ♕Decoy♕ - 26.07.2017

ano ano Decoy je z5 s novým tetováním které o něm o5 nic nevijadřuje le here
je to jméno mého milovaného OC a její CM


RE: Tetovaní - LEGION_1 - 27.07.2017

Čo si si nenechal vytetovať to, čo máš v avatare? Pinkiesmile