Bronies.cz
SecreterceS vs. obrázky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: SecreterceS vs. obrázky (/Vlakno-SecreterceS-vs-obrazky)

Stran: 1 2 3


SecreterceS vs. obrázky - SecreterceS - 21.03.2015

Jak napovídá název, hodně s obrázky bojuji, ale právě proto potřebuji trénovat. Moje technika je Inkscape a všechny možné "báze". Neodvážím se moc tvořit bez nich, ale zkouším to.
Tak snad k těm obrázkům, ne? Píšu odkazy, protože jinak se mi nezobrazují...
První je tenhle: SecreterceS: No co? potřebovala jsem profil, co nějak vypadáRainbowlaugh
Další, který jste už viděli (vy co mě sledujete pravidelně), je tenhle: Klapot kopyt[spoiler: Ano, čtenáři, to je ilustrace k první části mé FNAF snahy...]
Penny the Pony: Překvápko!
Moje rodina - jojo, ten jediný, kdo tam je člověk, není fialový a není v balónku, to jsem já. Anebo hlídka Terces, můžete si vybrat...
Co by se stalo, kdyby Flutters zůstala v "Samevillu" moc dlouho? Vypadala by takhle  Rainbowlaugh

Tak úplně bez bází jsem udělala tohle. Je to jen náčrt a tímto vás vyzývám, abyste se pokusili podle své chuti ztvárnit barevně. Rainbowdetermined2

No a teď jsem pro Sefíka udělala tohle: Narozeninové obejmutí. K narozkám. Všechno nej, kámo!

Po dlouhé přestávce:
PtukoXD pro mne udělala cover prvního příběhu, tak já jí teď nakreslila toto:
[Obrázek: ptukoxd_has_a_b_day____by_secreterces-d9it4ik.png]
Ďakujem!
Plus jsem udělala takový Vánoční dárek:
[Obrázek: legrace_pod_jmelim___by_secreterces-d9lquvi.jpg]
A k povídce Klap dva tři čtyři:
[Obrázek: clop__two__three__four____by_secreterces-d9lqvlt.png]
bez bází!!!
No a nakonec, pro můj milý Petrklíč:
[Obrázek: cover_page_for_primrose_by_secreterces-d9lqw3u.png]

Po další dlouhé odmlce velké zlepšení:
[Obrázek: penny_vs_delta___fight__by_secreterces-dav2i8l.png]



RE: SecreterceS vs. obrázky - Angelo - 21.03.2015

Ten první obrázek je moc pěkný.
Ten druhý no zrovna tenhle typ obrázků neni můj styl Rainbowlaugh, ale jestli můžu něco vytknout tak Marionovi oči.
[spoiler: Příjde mi, že se na tu hlavu nedívá, ale tak může to být tvůj styl.]
Ale neber to jako kritiku spíš no jako pomoc.Twilightblush


RE: SecreterceS vs. obrázky - SecreterceS - 21.03.2015

Angelo:[spoiler: Nedívá se na tu hlavu. Tím to budeRainbowlaugh Šlo mi o to, aby se prostě díval do nikam, mluvil k někomu, kdo tam není, chápeš? Já osobně, když přemýšlím, dívám se kamkoliv jinam než na tu věc, o které přemýšlímAjsmug].
Samozřejmě to neberu zle, neměj strach, mám zkušenost, že kdo je moc impulzivní, dostává banTwilightblush


RE: SecreterceS vs. obrázky - SecreterceS - 24.03.2015

Tak tu máme další... Tenhle byl chvíli mým profilovým obrázkem, ale na netu je až teď... a jmenuje se Překvápko!


RE: SecreterceS vs. obrázky - Broseph - 24.03.2015

Je pěkná a cute, ale nepřemýšlela jsi o tom, jestli bys jí neudělala jinak zornice? Třeba černou nebo alespoň tmavším odstínem hnědé, takhle to vypadá podle mne... divně, jakoby mrtvě a neživě, což je přeci jen opačný účel animatroniců. Pinkiesmile



OT Macaman:
Animatronic je typ robota, co má simulovat život, takže by měl působit živě Twilightsmile



RE: SecreterceS vs. obrázky - SecreterceS - 25.03.2015

Čekala jsem, kdo to řekne. Brzo to spravím, všimla jsem si toho...


RE: SecreterceS vs. obrázky - Mácaman - 25.03.2015

Jay Manty: ja si celou dobu myslel, ze ty zornice jsou "divne" schvalne [spoiler: jako ze je to robot]


RE: SecreterceS vs. obrázky - W0lfikCz - 25.03.2015

Ty obrázky jsou moc pěkný... a můžu říct že bych asi něco takového nenakreslil a když už začnu tak se snažím že se ze mě kouří Rainbowlaugh


RE: SecreterceS vs. obrázky - SecreterceS - 25.03.2015

Já to nekreslím, mám InkscapeRaritywink


RE: SecreterceS vs. obrázky - W0lfikCz - 25.03.2015

To máš jedno kreslení jako kreslení Rainbowlaugh
(já tužkou neumím já kreslím na pc Rainbowlaugh )