Bronies.cz
Antošíkova grafická tvorba - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Antošíkova grafická tvorba (/Vlakno-Antosikova-graficka-tvorba)



RE: Antošíkova grafická tvorba - Ccody - 22.07.2013

to jsi si hrál snad s myší né? Rainbowlaugh

hezký hezký Twilightsmile jen by mě tam sedlo větší ouško


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 22.07.2013

Rusharia: sem tma chtěl naházet trochu víc líbí, ale moc se mi nakonec nelíběj.
Lindsey: naopak, tohle potěší hodně ^^
Ccody: ne, normal tablet. Akorát trochu jinak než dělám obvykle no.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Esperanta - 22.07.2013

(19.07.2013, 14:36)Antošík Napsal(a): Mno, další FalloutTwilightangry2questria obrázek přichází

Je tam trochu krve, takže radši spoiler. Přecejen pustina není vlídné místo =)

[Obrázek: what_had_to_be_done_by_anttosik-d6e5g4u.png]

Zatraceně, Antošíku... jak jsi udělal ten dým?! I demand to know it!!!


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 22.07.2013

Docela náhodně s tim, že sem zas dost dlouho přemejšlel, jak by bylo hezký přejít na photoshop a konečně začít používat štětce:

Velkej štetec s hodně nízkou opacitou,postupně formovat tvar černou barvou. Pak to samý udělat se světlou ... a upravovat, aby to vypadalo jako tvar dýmu. Při zoomu už to nevypadá tak dobře, ačkoliv sem to dost dlouho upravoval =)


RE: Antošíkova grafická tvorba - Zmok - 22.07.2013

Nejlepší je na tom ten strom vpravo. Díky těm drobnejm odleskům vypadá skoro jak z fotky. A dým je taky efektní. Myslim že to je hlavně tim, jak se kouř místama zužuje do úzkejch pruhů, jak ho nepravidelně rozfukuje proud vzduchu. Většinou lidi myslej moc schematicky a když se řekne kouř, tak dělaj obláčky. Chatka mi tam moc nesedí osvětlením ani perpektivou. Poník je slušnej - super hříva, nohy se taky povedly, nelíběj se mi křídla a obličej. Na rozdíl od některejch jinejch tvejch obrázků, tady do tý krajiny ten poník zapadá perfektně.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Ccody - 22.07.2013

prosim tě zkus udělat něco s elegantními linkami <-- třeba je to ten důvod proč se mi tvoji poníci nelíbí Pinkiehappy

chtělo by to trošku změnu bo jestli to je tvůj konečný styl tak to potom potěš prdel Rainbowlaugh


třeba tohle
[Obrázek: got_my_gems______by_anttosik-d587tx2.jpg]
se mi od tebe strašně líbí sice to je dost staré ale pořád dost pěkné ta Rarity je úžasná! líbí se mě mnohem víc než to co teď tvoříš za oválná monstra Rainbowlaugh


RE: Antošíkova grafická tvorba - Vlče - 22.07.2013

Mě se tenhle styl naopak celkem líbí, muselo jsem se na ten obrázek dívat trochu déle, abych si na něm všechno uvědomila.
Na jednu stranu se mi strašně líbí, ale i nelíbí oči. To jak si znázornil duhovku je perfektní... až děsivé, ale na druhou stranu ty oči nemají žádný výraz. Celkově z tváře není dobře na první pohled poznat jakou má náladu. Možná by pomohlo to trochu více přehnat (zasáhnout horním okrajem oka i do zornice, kreslit obočí i přes hřívu,...)
A máš fikaně umístěný podpis! Twilightsmile


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 23.07.2013

Zmok: já se vždy snažim aby zapadal ... někdy se daří, někdy ne =)

CCody: já se vždycky snažim Rainbowlaugh tamtu Rarity mi taky pár lidí kritizovalo za to že je marshmellow pony co nemá kosti Rainbowlaugh
Jinak se snažim pořád zlepšovat, a dokud se mi poník nezdá tak ho předělávám, a dokud se nezdaj ostatním, tak cvičim. Simple.

Vlče: obočí přes hřívu je manga, a od toho se snažim držet co nejdál. A u BJ to byl spíš trochu experiment než co jinýho ... ty oči sem nakonec udělal strašidelnější než sem chtěl Rainbowlaugh


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 24.07.2013

Hádejte kdo má narozenini, uííííí =)

[Obrázek: wolfie_smallie_by_anttosik-d6evzuw.png]


RE: Antošíkova grafická tvorba - Baterka - 24.07.2013

BATERKA ! Trollestia

Antošíku nemá dodělané ucho Rainbowlaugh
A ta čárka na zadní části těla ! jak odvážné ! Pinkiehappy