Bronies.cz
Antošíkova grafická tvorba - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Antošíkova grafická tvorba (/Vlakno-Antosikova-graficka-tvorba)



RE: Antošíkova grafická tvorba - Purple - 18.11.2013

obrázek pro Adelaide je moc krásný,Adys byla z něj úplně paf xD

druhej..ten je úplně epickej,hlavně to pozadí a assasinka? xD


a ten poslední je podle mě ze všech nejhezčí a působí hrozně smutně(hlavně Lyra)
jen Rarity se mi zdá,že je nějaká buclatá


RE: Antošíkova grafická tvorba - Baterka - 18.11.2013

wow Antošíku Pinkiesmile Adys se ti moc povedla .. (má pěknou anatomii a pěkně prostorový čumák.. navíc to pozadí... moc povedené... (onen odlesk u plátna stánku je perfektní..)
Druhý obrázek příliš nezaujal (málo barev ?) je skvěle propracovaný.. ale něco mi tam chybí.. taková jiskra...
Poslední má naprosto skvělé pozadí .. ty stromy s lavičkou ! big působí sakra nasraně Pinkiesmile moc dobré. lyra je velmi pěkná. A onen efekt bubliny je taky moc dobrý.. vytknu ti dům.. je podle mě příliš plochý. (a navíc by měl být trochu rozmazaný, aby působil dál než ostatní. (ps: rarity si asi Zapoměla učesat ohon)


RE: Antošíkova grafická tvorba - Rosalia - 18.11.2013

Páni!Bez urážky ale ještě jsem na jiném Bulletin Boardu takového šikovného moderátora neviděla. Rainbowkiss


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 18.11.2013

Víc kreslíř než mod Pinkiesmile


RE: Antošíkova grafická tvorba - Nopony - 19.11.2013

První obrázek je supr. Propacovanost obrázku mě totiž stále nutí se na něj dívat a po očku zkoumat každý detail na obrázku Pinkiesmile. Pozadí ti jde moc teda dobře, nikdy jsem nijak k němu neměla výtky a nyní ani vyjímku neudělám, jediný co mi někdy přijde jako škoda je to, že poník u určitých případech i v pozadí zaniká. Když to tak vemu s pozadím si pohraješ 3 krát déle a pečlivěji než s poníkem. Neříkám, že je něco na Tvých ponících špatně, máš svůj vlastní osobitý styl a mně se líbí, zvykla jsem si na něj, ale co se týče anatomie, to zkušenosti upadají, protože vždy když si načrtneš poníka k pozadí tak si pořádně tu anatomii nezkontroluješ a někdy je to škoda u takových obrázků a má to blbější dojem.
Někdy s mi i stane, že u nějakých obrázků mi ani nesedí to, že tam ten poník je, protože se stejně ze všeho nejvíc soustředím na pozadí, ale správně by to mělo být tak, že člověka by měl upoutat poník, protože to on je přesně to hl. na tom obrázku, jinak tam bohužel zaniká :/.
Každopádně máš ode mě opravdu velký respekt, Tvé obrázky mám opravdu moc ráda, jen mi tohle přijde jako moc velká škoda, poník co se týče toho všeho mi přijde nedůležitější, ale mně se tam prostě v tom snadno ztratí, protože to pozadí mi přijde daleko propacovanější a to je důvod, proč na mě upoutává pozornost ze všeho nejvíc Pinkiesmile.
S poníky bych si proto zkusila víc záležet i na té anatomii, měl by na tom obrázku vynikat ze všech nejvíc.
PS: Omlouvám se za někdy opravdu stále opakující významy vět, někdy když něco chci sdělit, většinou to blběji zformuluji.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Zmok - 19.11.2013

Ty stromy na posledním obrázku jsou úžasný! Jakym postupem je vytváříš?

Druhej obrázek by potřeboval zajímavější "záběr kamery". Takhle je to tam všechno vyskládany vedle sebe, ani to nevzbuzuje napětí. Chtělo by to výraznější perspektivu, kontrast mezi tim co je blízko a co daleko a vejšku, výraznější stíny a taky hrozící nebezpečí.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 19.11.2013

Dbleki - dík. Asi přestanu kreslit Rainbowlaugh poníci jsou divný. Je fakt že u nich si nedokážu na 100% představit, jak je vlastně chci nakreslit, jak maj vypadat. To je tim že neexistujou Ajsleepy
(tzn. musim zas zkusit pár projetů jinak)

Zmok: tentokrát sem chtěl co největší realističnost, tzn fotoreferenci ... pak myšlenka - skládá se z jednotlivých lístků, tzn udělat tamvou plochu, na to světlé plochy menší, nejsvětlejší plochu jen bodama, pak proces obráti a udělat to samý alel s barvama tmavýma. Tim vznikne textura, přidat tvar, nasvítit okraje. Přidat atmosferický efekt. Prostě dělat to tečkama, impresionisticky. Asi by nestálo za škodu používat štětce pro texturu ... airbrushem je to příšerně mco práce. Dále jít brečet do kouta, páč furt vypadaj trochu uměle.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 12.12.2013

Tááák, tady to trochu zanedbávám, takže jdeme postovat obrázky poníků! Pinkiesmile

a)
V rámci challenge 30dní 30obrázků sem jich mnoho nakreslil a rozhodl jsem se, že je dodšlám do určíté kvality. Takže zde máte opravené první 4 (těch 30 sem ve svévm topicu vlasntě nai nikdy nezveřejnil)

[Obrázek: i_don_t_need_you__dweeb_by_anttosik-d6ieva0.png]
[Obrázek: i_love_everyth____butterflies__by_anttosik-d6uyt7x.png]
[Obrázek: changellings_stopper_by_anttosik-d6iv2hr.png]
[Obrázek: welcome_to_the_carousel_butique_hq_by_an...6xok6p.png]


b) 3 (4) pokusy s photoshopem - v SAI to umim vic a rychlejc, ale musim photshop jednou za čas zkoušet ať se s nim naučim Pinkiesmile

[Obrázek: rainbowdbe_photoshdash_by_anttosik-d6v98xs.png]
[Obrázek: rainbowdbe_photoshdash_2_by_anttosik-d6vmqqc.png]
[Obrázek: swimming_by_anttosik-d6vqzg3.png]

A nedávno OC pro Lolopolka (částečně photoshop)

[Obrázek: oc_lolopolko_by_anttosik-d6xjt37.png]

A nakonec tři obrázky, které ste mohli vidět i na streamu Pinkiesmile

[Obrázek: flutterdash_by_anttosik-d6w85mp.png]
[Obrázek: a_pony_in_a_box_by_anttosik-d6wdv7q.png]
[Obrázek: twilight_ain_t_cold_no_more_by_anttosik-d6x5znp.png]

Tak. Ještě že sem to napostoval. Ještě chvilku čekat a nevšel bych se do obrázkovýho limitu na jeden příspěvek Pinkiesmile


RE: Antošíkova grafická tvorba - Cally - 12.12.2013

Obrázek s Rarity je naprosto překrásný, jak ona tak celé pozadí obrázků, vše je krásně stínované ze směru od okna, také sis vyhrál s detaily, no já nemám slov, je to opravdu nádherně převelice krásná práce


RE: Antošíkova grafická tvorba - Baterka - 12.12.2013

fakTwilightangry2 ! Pozadí skvělá. Twilightsmile poslední má skvělou atmosféru.
"SQEEE" Applejack v krabici. je hrozně roztomilá Pinkiesmile (pozor na prostorovost krabice )

Lolpolko oc já nevím mám pocit že nerespektuješ lebku poníka a tvaruješ je tak jak ti zrovna přijdou pod ruku . jako modelínu. zdá se mi to protože je celkově takový hnutý.
osobně se mi líbí nejvíce GILDA, bento Applejack a poslední Twi.

jinak ten styl tlustých čar není špatný. možná ho více vypilovat ?