Bronies.cz
Antošíkova grafická tvorba - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Antošíkova grafická tvorba (/Vlakno-Antosikova-graficka-tvorba)



RE: Antošíkova grafická tvorba - Zmok - 22.07.2014

Hlavně bys měl dodělat ten obrázek FFka. Vypadal dost působivě.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 22.07.2014

U té Spitfire to je takovej ten effect když je blízko kamera - proto noha vepředu dlouhá a vzadu krátká. To je stejnej důvod i na velkou hlavu oproti zbytku, a navíc je to perfektní kruh (s kouskem schovanym v hřívě - báze byla opravdovej kruh Ajsleepy)

Jako anatomie mi byla vytýkána často (a je doteď) ale zas tak extrémní mi to nepřipadá, navíc já sem s im fakt spokojen a nic divnýho na tom nevidim, o to víc mě tenhle komentář zaráží (aj mrzí) Pinkiesmile

OT: tvá tvorba - je fakt, nic novýho od mého posledního sbírání (což bylo na konaoke) nepřibylo, shame on you Rainbowlaugh

Midnight: Počítač je jednodušší, mnohem - Ctrl z, úprava čar, nemusim tolik času strávit nad kompozicí - prostě je vyberu a posunu; to tužka nedovoluje - když udělám chybu v kompozici/poměrech, mam smůlu, celej obrázek v háji nebo nutnost ztrávit pár hodin předěláváním kompletu Pinkiesmile (což je důvod proč tužkou kreslim míň - dělám v průběhu velký chyby a nedaj se tak lehce opravovat).

Zmok: to se bohužel nestane, za a) tohle bylo plánovaný jako skoro final verze (vyjma textu teda) a b) prostě neni důvod dodělávat, moc jinejch projektů Pinkiesmile


RE: Antošíkova grafická tvorba - Cwossie - 23.07.2014

Lyra má ty přední nohy určitě špatně, rostou jí pomalu z krku. Letící Spitfire má nataženou nohu v pořádku, ale ta skrčená by byla po natažení ještě delší, jinak mi to přijde správně.
Applejack a Twilight na konci jsou super. Hlavně ten vlající ocas... a ty stromy, aaa!! ^^


RE: Antošíkova grafická tvorba - Kovu11 - 23.07.2014

Lyra má podľa mňa moc tlstý roh.

Ale inak super!


RE: Antošíkova grafická tvorba - Zmok - 23.07.2014

Jestli ti takhle ty poníci přijdou dobrý, tak s tim sám asi nic neuděláš. Chybí ti zpětná vazba od sebe samýho. A jestli si takhle kreslíš jen pro zábavu a dělá ti to radost, tak to ani neni potřeba a je zbytečný si dělat starosti s tim, že se někomu na internetu něco nelíbí. Ale jestli se chceš posunout dál, tak bych asi zkusil kreslit normální koně, podle referencí a co nejreálnějc. Mohlo by ti to pomoct získat cit pro to, jak funguje anatomie čtvernožců. Třeba pak uvidíš, co jsi dřív dělal špatně. Mně to docela otevřelo oči. Seriáloví poníci jsou takový maršmelounový a to neni moc názorný.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 23.07.2014

Cross: noted, akorát ta skrčená se mi nezdá že by byla delší než natažená, ale ook.
Kovu: ani ne, mohl by být i víc, i míň, to už je otázka preference a všehcny vypadaj ok.
Zmok: Fajn, přidávám si to do seznamu kreslících úkolů, který se sice rozrůstá, ale nic neškrtám Rainbowlaugh


RE: Antošíkova grafická tvorba - Dragea - 24.07.2014

Mě přijdou děsivý hlavně ty obličeje... Ale to už jsem tu někde psala.


RE: Antošíkova grafická tvorba - Baterka - 25.07.2014

Zmok to napsal. Twilightsmile

Jo máš pěkný všechho technku zvládáš i ten obraz má osobitost a dýchá z něj atmosféra. jen ty poníky prostuduj. jako pořádně. A pomáhej si linkami ujíždějí ti anatomické proporce a to se hlavně týče očí , 3/4 pohledy jsou zvláštní. ( Chybí symetrie a hloubka)

z toho všeho nejlépe vycházejí Vynil s Octavii protože tam ta anatomie v oblasti očí vypadá v celku v pořádku


[Obrázek: 9OwQZEc.gif]
[Obrázek: GeYSXLu.jpg]
[Obrázek: c2BKbgW.jpg]



RE: Antošíkova grafická tvorba - Antošík - 25.08.2014

Zas na odreagování jednou tužka Pinkiesmile
Vyšehrad + Galacon + naše chata =)

[Obrázek: hiking_2_by_anttosik-d7whhww.png]

Někdy po Czequestrii bude hodně FalloutTwilightangry2questria themed obrázků pravděpodobně - PH commish pro Fingusu a hlavně hromada zveřejněných obrázků vyrobených v rámci FoTwilightangry2 hry =)


RE: Antošíkova grafická tvorba - Baterka - 25.08.2014

Mám pocit že tužka by mohla být tvá velká kámoška.