Bronies.cz
1. Broníci pod širákem - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: 1. Broníci pod širákem (/Vlakno-1-Bronici-pod-sirakem)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Rillanon - 20.04.2015

OT:


V mem predchozim citovanem prispevku:
"Prosim pekne, co ma toto spolecneho s Czequestrii? Czequestria je con, tato akce byla od zacatku propagovana jako vylet. Na vylety vstupenky nebyvaji. Pokud tady pan Doktor chce poradat sraz ci minico)n se vstupenkami a brozurami, mel to uvest rovnou a vyhnul by se tak otazkam, na kterych opravdu nevidim nic necivilizovaneho. To ze se mu nelibi a neumi na jasne a srozumitelne odpovedet (opakovanymi editacemi svych prispevku a radoby chytrymi a ublizenymi blaboly srozumitelnosti opravdu nedosahnes) uz je jina vec."
opravdu neni ani zminka o cene.

A tobe keci jako
"A kdyby i naši slečnu Killanon zajímalo, proč je to Velký Jihočeský sraz, kde bude +- 20 lidí, tak je to proto, že to není v jednom městě nějaká pochůzka po hospodách, ale docela rozsáhlejší akce, takže od toho je to "Velká" akce."
nebo
"A pokud ti nepřijde ta odpověď i takto nesrozumitelná, tak řekni já nevím kamarádce ať ti to řekne vlastními slovy, protože nevím, jak jinak to napsat srozumitelněji. Když ti odpověď poprvé nedošla, na druhou sis stěžovala, tak aspoň tato třetí ti to vysvětlí."
neprijdou jako ublizene a povysene? Krome toho, jak jsem jiz dvakrat psala, tak uz jsem se z akce davno odhlasila, tak ja nevim, kdo to tu porad zbytecne resi a rozmazava.





RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - ♕Decoy♕ - 20.04.2015

bože muj už toho nechte všichni sme pochopili, že Killanon nikam nepojede ale pravdu nemá já souhlasim s Doktorem něco takového jako si prostě žádá finance a nikdo nikoho nenutí dávat 300 a více bohatě mu stačí těch 200 na lístek na plochu k přespání a jestli sem to správně pochopil tak i na jídlo a pití takže se všichni UKLIDNÍME a nebudeme to dál řešit díky


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 20.04.2015

Tak o víkendu se pojedu podívat na Dívčí Kámen předem a zjistit, jak to tedy bude... Kde budeme, co a jak, abych také mohl nějak pak popsat místo, kde přesně budeme. Pinkiesmile

Info z místa později...


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Ferraripony - 20.04.2015

jenom k té ceně, mne osobně se to zdá taky dost (tím neříkám, že se to dalo ze strany doktora nějak výrazně ovlivnit). Co všechno se pod tím skrývá vysvětlil doktor až v nějaké 3 nebo 4 odpovědi Killanon, před tím vysvětlením to vypadalo hodně přestřeleně.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 20.04.2015

Citace:Klasické vstupné obsahuje:
Cedulka s vaší přezdívkou a současným avatarem na Bronies.cz
Zpěvník
Jídlo, pití. (Konkrétní věci záleží na každém zvlášť)
Zábavu s partou lidí

Sponzorské vstupné obsahuje:
Jako základní a výše uvedené aktivity plus...
Lepší cedulku s vaší přezdívkou a označením "Sponzor"
Jmenovité poděkování ve vláknu za přispění + částka
1 Placka v ceně
Uveřejnění v tištěném materiálu jako sponzor
Jídlo, pití na přání. (Nemusí být na 100% splněno)

Chápu, že před uveřejněním aspoň tohoto to šlo vzít jako hodně přitažené za vlasy, ale bohužel, my cenu už ovlivnit nemůžeme Applejackunsure

Ostatně v případě nejasností se klidně zeptej, a pokusím se ti srozumitelně odpovědět. Ajsmug


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 25.04.2015

Vážení,
přináším menší informace o akci...

Platba bude zahájena začátkem května. Nejpozději začátkem druhého týdne. Zaplatit svoji účast na akci bude možné do konce května. Teoreticky do 29.5.2015. Datum se ještě může změnit.

Také pokud někdo má zájem či chuť něco přinést za pochutiny, či nějaké blbůstky, tak prosím informujte mě či Honzdira pomocí SZ předem též do tohoto data a nebo zde ve vláknu.


Jsem docela zmaten. V zápisu je osoba "Black" ale člověk, který je zde na fóru pod přezdívkou "Black" říká, že se neúčastní. Prosím tuto osobu o úpravu jména. Když by se dělali jmenovky aby v tom nebyl zmatek.

Krásně se ta akce naplňuje. Pinkiesmile


Pro nové zájemce o účast na této akci je možnost zapsat se zde.
Více info v prvním příspěvku zde.

Další informace o akci budou průběžně aktualizovány...


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - ♕Decoy♕ - 25.04.2015

Hele ten Black co se přihlásil se na fóru asi jmenuje trochu jinak ale všichni ho znaj jako Blacka jestli si viděl moje video z focení na Pragofestu 2015 tak je tam oblečenej jako pirát a to je on Honzdir určitě ví o koho jde


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 25.04.2015

Asi také tuším, kdo je myšlený, ale pro větší přesnost bych radši chtěl vědět jméno celé. Třeba Killanon a Rillanon je jasné, že žádná druhá Killanon zde na fóru není... Aspoň zatím ne.

Protože slovo Black tu používá trochu více lidí:

Black
Black Noodles
Black01
blackbeautycz
Blackie
BlackJack
BlackMoony
BlackShield
Blackstorm
Blacky :3
Black Dashie Cat
Black sabbath
Black_Sheep

...
Jak říkám, těch možností je hodně. Asi jsou to všichni nevím. Zkrátka protože znám Blacka, tak vím, že je Slovák a že na akci nejede. Takže teď tu máme ostatní. Víš, proto bych byl radši pro upřesnění Pinkiesmile


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Honzdir - 26.04.2015

DoktorPetr: Všichni, kdo jeli kdy na Píscon, PragoFFest, Festival Fantazie, nebo GalaCon ví, kdo je Black Rainbowlaugh Nemusíš se bát, stejně moc nečte fórum a v tom seznamu, co jsi udělal ani jeden z nich není ten, o kom se bavíme Ajsmug
A jakmile budu Blackovi dělat jmenovku, tak to bude stejně zbytečné, protože si je vyměníme dříve nebo později Ajsmug


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Melgarh - 26.04.2015

Black je duplicitni ucet uzivatele Honzdir. V realnem svete.

GL HF s akci!