Bronies.cz
1. Broníci pod širákem - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: 1. Broníci pod širákem (/Vlakno-1-Bronici-pod-sirakem)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - ♕Decoy♕ - 26.04.2015

tak to by Blackovy někdo měl dát ban za duplicitní účet


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 26.04.2015

OT:

Já si fakt myslel, že se jedná o Blacka ze Slovenska... Hned jsem mu pak napsal. Rainbowlaugh



RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 26.04.2015

Mini informace...

Lidi, co plánují účast pouze na Písecké části programu tj. Pátek + Sobota a paralelní program v neděli, neplatí žádné ze zde napsaného vstupného. Teoreticky zaplatí jen menší částku za cedulku se jmenovkou, ("vstupenku" nebo "lístek", říkejte si tomu jak chcete), aby je bylo lépe poznat. Dále pak výše vašeho vstupného se vztahuje na vaši útratu v hospodě. Ajsmug


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - ♕Decoy♕ - 26.04.2015

a potřebuju jmenovku nebo cedulku když to mám napsaný na triku?


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 26.04.2015

No... Zapadneš lépe, ale to si tedy domluv individuálně s Honzdirem, protože jmenovky zařizuje on.

Jen tak mimochodem pro ostatní, trička z akce nebudou. A pokud chcete univerzální jmenovku na akce na tričku, tak leda vlastním sehnáním, ale dát 30,- Kč za placku nebo 250,- za tričko... Je to na každém zvlášť.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - KRAJKHOUR - 26.04.2015

Do kdy se můžu přihlásit?


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 26.04.2015

Do konce května. Zatím na to omezení není, ale ty už tam jsi. Ale pokud by ses náhle potřeboval odhlásit. Informuj mě či Honzdira pomocí SZ Ajsmug


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 02.05.2015

Momentálně se s ColdFirem nacházíme na Dívčím Kameni. Udělali jsme pár fotografií a domluvili se na podrobnostech. Opravdu milá spravkyne areálu. Máme místo přímo ve zřícenině a je fakt bezva!!! Fotky uveřejněníme večer až dorazíme domů. Máme i překvapení pro Melgarha... Pokud pojede Ajsmug
Omluvte diakritiku píšu na mobilu.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 02.05.2015

Tak je to tady...
Dorazili jsme domů, odpočinuli si a nyní vám řekneme, co jsme zjistili a co bude dál. Popovídali jsme si s milou paní, která to tam vede a byla poměrně ráda, že jsme slušní lidé a zeptali se jí, jestli tam můžeme takto být přes noc. Ono to není problém. Jen předem upozorňuji - Pokud se někdo má v plánu opít a pak být hodně veselý, tak ať není tak až moc veselý, aby ho slyšeli až někde v Holubově! Rainbowlaugh

Pěkná věc je, že budeme PŘÍMO v areálu. Neboli ve zřícenině. Je tam docela prostor pro patnáct až dvacet lidí, můžete si to tam projít, i když na noc to moc nedoporučuji, poněvadž bude tma a snadno zakopnete... Je tam hodně šutrů.

Nakonec to není tak strašná dálka, jak jsem vás původně strašil... Žádné tři kilometry z kopce a pět do kopce - nene. Kilometr a půl z kopce, což je takové příjemné a není to nijak náročné a pak až půjdeme z Dívčího kamene do Holubova, tak tři kilometry docela po rovině. Až k nádraží je malý kopeček, ale to nedělá vůbec problém. Je to jen rovina. Cestou je hospoda, ale ta bude asi zavřená Twilightoops

Ujasnění, co je v ceně a co není:
Za 200,- kč máte jistotu v:
  • Volný pohyb po areálu Dívčího kamene
  • Rezervované místo
  • Jídlo a pití v areálu Dívčího kamene
  • Přístřešek a on to je takový stan, takže tak
  • Jmenovku
  • Zpěvník (to je ten zmiňovaný tištěný materiál nebo mnou špatně řečená brožura...)
Za 300+ k tomu:
  • Placku Jihočeského srazu (něco pro KRAJKHOURA Rainbowlaugh )
  • Jméno jako sponzor + částka ve vláknu a tištěném materiálu (zpěvník)
  • Večer vás bude chránit svit Lunina měsíce! Ajsmug

Těch 300+ je symbolická výpomoc pro fungování akce. Hodně to pomůže. Pinkiesmile

Co ale v ceně není:
  • Cena za dopravu - tady pokud byste chtěli mít cenu v tom, tak se částka o pár peněz navýší a já už pak zařídím skupinové jízdné... Jinak to je na každém zvlášť.

Lidi, co se plánují účastnit pouze Písconu a Píseckého paralelního programu žádnou z těchto částek neplatí, pokud sami nechtějí. Tam se teoreticky bude jednat o 30,- Kč na jmenovku. Nic víc.

Máte pro představu několik fotek, které jsme s ColdFirem vyfotili...

[Obrázek: p0HR7KT.jpg]
Toto je místo, kde budeme - Ano ta osoba s batohem vepředu jsem opravdu já...

[Obrázek: lFhpZ2o.jpg]
Onen - přístřešek. Docela dobře umístěný. Myslím si, že na nějaké stolní hry bude stačit - jen ho předem trochu vybavit.

[Obrázek: V40Ozoc.jpg]
Pohled z bývalé věže. Pohled shora. Poměrně pěkné místo.

[Obrázek: bhKDobz.jpg]
Toto je ono překvápko pro Mela... Rainbowlaugh "Sprchový kout" Třeba to sprchový kout byl před rozpadem, kdo ví... Kdo ví... Ajsmug

[Obrázek: 91Y1oy0.jpg]
Zde je takový pěkný text od meteorologů.

[Obrázek: 0I1ZWnH.jpg]
Zde se bude chladit pivo! Než k němu po těch schodech dojdete, tak vystřízlivíte. Rainbowlaugh

[Obrázek: WyHSAvt.jpg]
A pro těžce opilé je zde i záchranné vozidlo opodál!

[Obrázek: hb98udZ.jpg]
Ale bacha! Cestou do Holubova jsme narazili na takového hřebce. Nebo klisnu... Chvíli jsme přemýšleli, co to je... Rainbowlaugh Nakonec to byl asi hřebec.


Tak toto bylo takové větší info... Pokud má někdo dotaz, ptejte se.

Přihlašovat se na Velký Jihočeský sraz můžete -ZDE-

Děkuji za výdrž číst až sem.
Přeji pěkný zbytek večera. Ajsmug


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Lattellerr - 04.05.2015

Takže odteraz je to oficiálne. Pokiaľ mi nezomrie mačka (ktorú nemám) alebo neprídu megaspelly, tak prídem Písčanov a iných juhočeských poňov navštíviť. Twilightsmile Teším sa na Vás.