Bronies.cz
1. Broníci pod širákem - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: 1. Broníci pod širákem (/Vlakno-1-Bronici-pod-sirakem)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 20.05.2015

MattK: To by bylo bezva. Pinkiesmile Já asi žádnou hru nakonec brát nebudu. Ale vezmu s sebou kytaru. Prosím, že nebudu jediný Pinkiehappy

Ještě také bych se chtěl zeptat, zda někdo nemá něco na způsob lucerny, která by se na ten stan pověsila a svítila by. Asi něco mám, ale nevím kde. Rainbowlaugh Bylo by to fajn, mít jich víc. Pokusím se jí sehnat a dát do provozu.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - ColdFire - 21.05.2015

já s sebou budu určitě brát Bang! a rozšíření město duchů.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 22.05.2015

Takže ode dneška nám zbývá do ukončení přihlášek a posílání peněz na Broníky pod širákem už jen týden. Protože tu stále jsou někteří, kteří danou částku ještě neposlali, prosím ať tak učiní během příštího týdne. Protože 29.5. (Pá) přestáváme přijímat platby na tuto akci a dále se můžete zúčasnit pouze Písecké části.
Děkuji.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 28.05.2015

Takže do zítřka přijímám platby za Broníky pod širákem, po tomto datu pokud se budete účastnit tak pouze Píseckého programu.

Týká se to lidí:
KRAJKHOUR - Nevím nic/co a jak...
Black - Neznám, neuvedl pravou přezdívku na fóru a zbytečně mě mate
Birdyy - O něm vím a očividně to spolu vyřešíme prostřednictvím SZ


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - KRAJKHOUR - 29.05.2015

Týden jsem byl bez použitelného internetu. Twilightangry2
Par věcí se umě změnilo.
1. Jsem bez peněz[spoiler: jako vždy ] Pinkiegasp
2. Nevím jsetly bude mít čas Pinkiesad2


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 29.05.2015

Okey, takže s částí pod širákem s tebou počítat nebudu, ale i tak informuj během týdne zda dorazíš na Písecký, ale to spíše v druhém vlákně... Ajsmug

Jinak dneska je stále ještě možnost se zapsat. Od zítřka už se zapsat na část pod širákem nebude možné!


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 31.05.2015

Takže... Protože za necelý týden se akce bude konat a abychom neměli pod širákem hlad, tak rozhodněte, co by se mělo z těch vstupenek koupit...

Rozhodně za sebe jsem pro:
  • Buřty
  • Chleba/Rohlíky - vyberte za obojí nebo jen chleba, či jiné pečivo
  • Kečup/Hořčice
  • Nealkoholický nápoje - Za mě asi Coca Cola, protože ta v plastu aspoň vydrží druhý den oproti Kofole, ale rozhodněte ti, co byste něco nealko chtěli
  • Alkoholický nápoje - Z lístků koupím asi nějaké pivo? Nevím nevyznám se v tom, takže mi řekněte, jaké pivko či něco takového chcete koupit a jakou nejlépe značku. Protože já se v tom nevyznám.
  • Další - A další blbosti - zákusky/jiné "svačinky" si řekněte sami.

Toto se týká osob, které zaplatili nebo jsem s nimi domluvený a to jsou:
Quint-t-W
sirMichael
MattK
D'Artagnan
ColdFire
KRAJKHOUR - pozn.: Cider bude asi jen v Písku bohužel...
Birdyy

Také, jak to bude s penězi, když nakonec nepojedete apod...
Pokud jste již zaplatili a oznámíte mi to prostřednictvím soukromé zprávy do 3.6., tak se s tím dá ještě něco dělat a bude vám navráceno (ale spíše až po akci) celých 100% toho, co jste zaplatili.

Pokud ovšem to oznámíte později, jak tento den, bude část vašich peněz už předána osobě spravující areál a ta je vrátí za předpokladu, že se tam neukážete. Ovšem to, co jsme vzali na různé další věci vám navráceny bohužel nebudou. Navráceno vám bude 150,- Kč. Popřípadě materiál, co byl pro vás vytisknut.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 01.06.2015

Co jsem tak koukal na předpověď počasí, tak by pátek a sobota mělo být hezky a v neděli už začít pršet. Vzhledem k tomu, že se z hradu dostaneme poměrně ráno, tak by to snad mohlo vyjít. V nejhorším případě uděláme náhradní program.

A jinak opravdu promýšlejte, co se nakoupí... Jako já pivo a tyto alkoholy nepiji, takže já za sebe nic říkat nemohu. Takže značku ... plasťák/plech si také řekněte sami. Cider ovšem spíše ně.

V případě náhradního programu se ale bohužel všem vrátí jen 150,-. U sponzorů možná více, protože po 3.6. budou peníze odeslány příslušným osobám a použiti na dané věci a už nebudou k návratu. Applejackconfused


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Alexie - 01.06.2015

I kdyby prselo, nevadi. Nejsme preci z cukru Ajsmug. Jinak co se tyce obcerstveni, koukejte koupit nejake housky, jinak nejedu Rainbowlaugh. K piti klidne Colu/Kofolu.


RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - Quint-t-W - 02.06.2015

Chléb, hořčice a špekáčky is a must.
Přiznám se, že kofolu a slazené limonády tolik nemusím. Několika lahvemi Kozla si myslím, že nic nezkazíš - ale určitě ne v plastu.
Mám nějaké vlastní "zásoby" Somersby, ale asi je vozit nebudu. Je to přecijen nějaká váha a stejně by se spotřebovaly už po cestě  Rainbowlaugh
Podle toho, kolik budeš nebo nebudeš kupovat by se daly zahrnout i nějaké "party" záskusky - brambůrky, křupky či něco takového. Ale to není vůbec nutné.