Bronies.cz
(5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz (/Vlakno-5-7-6-2015-3-Velky-Pisecky-Sraz-aneb-Velky-Jihocesky-sraz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 30.04.2015

@Melgarh: Jen tak, pokud máš zájem se účastnit, tak se prosím zapiš. Pro lepší přehlednost. Ajsmug Je to v prvním příspěvku. Pokud nevíš, zda dorazíš, tak je čas do konce května... Pinkiesmile


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Honzdir - 30.04.2015

Zase pokud se zúčastní pouze Písconu, tak se klidně může zapsat až v den akce, místa je tady fakt hodně a hádám, že jenom do svého pokoje nacpu třeba 15 poníků, a to se ani nebudeme muset tolik snažit Ajsmug A to nemluvím o chodbě, nebo o kuchyni Rainbowlaugh
A co se programu týče, tak to taky nijak nenaruší ten, kdo se přihlásí později - zatím v plánu nic velkého není a pokud bychom byli v Hala Bala, tak tam není problém domluvit větší rezervaci, už mě tam znají úplně všichni a na poníky rádi vzpomínají Ajsmug


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - ♕Decoy♕ - 01.05.2015

takže 15 v pokoji 5 na chodbě 5 v kuchyni jeden na balkóně a jeden ve vaně to máme 27 poní +/-


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Dex - 01.05.2015

Vidím to tak že se taky připojím, ale ještě nevím jestli mi to vyjde časově...


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Honzdir - 23.05.2015

LE BUMP!

Už se nám sraz pomalu ale jistě blíží a je na čase rozhodnout, co vlastně budeme dělat!

Na pátek bych to viděl na posezení v nějaké hospodě, takže mi prosím dejte vědět, zda byste chtěli jít do Klubu Pí, HalaBala, Kozlovny nebo někam zcela jinam!

Info ohledně jednotlivých podniků:
- Píčko - změnily piva, takže teď mají Krušovice 10°, 12°, pšenice a Heineken. Zato stále skvěle vaří. Nekuřácký podnik. Mají zahrádku
- Kozlovna - luxusní nekuřácká hospoda hned u řeky vedle Starého mostu, skvělý Kozel z tanků a úžasné jídlo (ačkoliv trochu dražší) Mají zahrádku
- HalaBala - podnik, kde nás, poníky, už znají a rádi nás uvidí znova. Možnost projektoru, karaoke, nebo i DDR. Nevaří a pivo mají Staropramen, kuřácká. Zato mají ale skvělé koktejly. Mají i zahrádku s grilem


Na sobotu je možné jít opět do nějakého podniku, ale zároveň je možnost i grilování u mě na zahradě do kdy budeme jen chtít! Eventuelně se dá na bytě potom koukat na televizi, nebo projektoru na cokoliv Ajsmug Během dne je také možné zajít na Lasergame

Prosím o vyjádření sem do threadu Ajsmug Díky!


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 23.05.2015

Osobně se mi zamlouvá ta možnost grilování. Když by pak část z nás odjela pod širák a obecně i lidi, co budou v Písku, tak by to byla úžasná možnost oběda.

Navíc za mě na Laser game nejdu. Rainbowlaugh


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Iluzon - 23.05.2015

V Halabale jsem ještě nebyl (ani v Písku Rainbowlaugh ), takže bych si tam rád zazpíval. Tam měli i ten skvělej cider, viďžejo?
Možná bychom mohli i využít tamního grilu!
V sobotu bych moc rád griloval na zahradě, to by ale asi záleželo na počasí. Já bych rád očekoval tamní Lasergame a mohlo by být fun taky něco vymyslet a natočit!


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Honzdir - 23.05.2015

Ano, v Hala měli ty skvělé cidery, ale ty se bohužel vypily na posledním Písconu.... Teď tam mají točený Carling (ačkoliv dle mého docela předražený)... A pak mají klasicky Somersby
Pak v sobotu, i když nebude možnost grilovat na zahradě kvůli počasí, tak se dá rozpálit gril i na balkóně Ajsmug


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - DoktorPetr - 23.05.2015

Jo a sraz asi začneme někde na nádraží ne? To bude nejideálnější místo pro nějaký setkání... Twilightsmile


RE: (5.-7.6.2015) 3. Velký Písecký Sraz aneb Velký Jihočeský sraz - Honzdir - 24.05.2015

Vidím to spíše tak, že až lidi začnou přijíždět, tak je budu postupně vyzvedávat na nádraží autem a potom pojedeme ke mě na byt na odložení věcí a rezervace spacích míst. Rainbowlaugh Až v Písku budou všichni, tak se vydáme do podniku, který bude domluvený a nějak volně to začne Ajsmug Záleží i na tom, jak se uskuteční vlacon z Prahy a kolik vlaconů bude
A samozřejmě nebudu nikomu bránit, pokud si chce zažít larp a najít dané místo sám Rainbowlaugh