Bronies.cz
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha (/Vlakno-2-oficialni-CZ-SK-Bronies-sraz-Praha)



RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Yakunyan - 16.06.2012

(12.06.2012, 01:04)Mondrogar Napsal(a): A cim vic nas bude fotit, tim lepe Pinkiesmile

to bych řek, taky bys někdy byl na ňáký fotce taky ty! Rainbowlaugh


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Pajzl - 16.06.2012

(15.06.2012, 22:00)Blue Storm Napsal(a): Technické vybavení v podobě musicboxu tam možná je,ale co se týká technického vybavení hlasu a hlavně víc odvahy tam něco zazpívat?........Noo.Tak to nevím. Twilightblush
No, ono to bývá tak, že čím víc alkoholu, tím víc odvahy Pinkiesmile A myslím, že třeba k Winter Wrap Up by se přidala nejméně polovina z nás, když by to někdo načal Rainbowlaugh




RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Mondrogar - 16.06.2012

Vcera jsem rozespival pul hospody na generala laudona, ono to pujde Rainbowlaugh


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Blue Storm - 16.06.2012

Tak to abych se začal učit nazpaměť alespoň jeden songRainbowhuh.....Moooc se mi líbí :My big brother..Best friend forever.......Ach! I love you B.B.B.F.F.Twilightsmile...............Forever...Fooreveeeeeeeer.


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - illindor - 17.06.2012

[/quote]No, ono to bývá tak, že čím víc alkoholu, tím víc odvahy Pinkiesmile A myslím, že třeba k Winter Wrap Up by se přidala nejméně polovina z nás, když by to někdo načal Rainbowlaugh[/quote]


Já než se napiju tak eště nechci a když se napiju tak už nemůžu ^^


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Pajzl - 17.06.2012

(16.06.2012, 23:53)Blue Storm Napsal(a): Tak to abych se začal učit nazpaměť alespoň jeden songRainbowhuh.....Moooc se mi líbí :My big brother..Best friend forever.......Ach! I love you B.B.B.F.F.Twilightsmile...............Forever...Fooreveeeeeeeer.
Hmm... možná by nebylo na škodu vytisknout si nějaké lyrics Pinkiesmile

(17.06.2012, 02:10)Milan Napsal(a): Já než se napiju tak eště nechci a když se napiju tak už nemůžu ^^
Tak to zkusíš po každém loku a až budeš na správné hladině, tak se připojíš, popřípadě nám dáš vědět, že můžeme začít Rainbowlaugh




RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Blue Storm - 17.06.2012

(17.06.2012, 02:21)Pajzl Napsal(a):
(16.06.2012, 23:53)Blue Storm Napsal(a): Tak to abych se začal učit nazpaměť alespoň jeden songRainbowhuh.....Moooc se mi líbí :My big brother..Best friend forever.......Ach! I love you B.B.B.F.F.Twilightsmile...............Forever...Fooreveeeeeeeer.
Hmm... možná by nebylo na škodu vytisknout si nějaké lyrics Pinkiesmile

Nebo rovnou k mikrofonu nepozorovaně strčit mobil s právě puštěnou MP3 té písně s jejím hlasem....Uhrát to na PlaybackRainbowlaugh


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Dumbass_CZ - 17.06.2012

Snad mi do toho nic nevleze x)


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Srel - 17.06.2012

Tak křížovek výsleh matky ukazuje na to, že můžu, ale bohužel ji znám, takže je to nejistý tak jako tak, ale v nejhoršim si trochu zakřičim a dojedu Rainbowlaugh maj mi to říct rovnou, tako awsome akci si nechat ujít by byl hříchRainbowlaugh


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Cwossie - 17.06.2012

(17.06.2012, 02:21)Pajzl Napsal(a):
(16.06.2012, 23:53)Blue Storm Napsal(a): Tak to abych se začal učit nazpaměť alespoň jeden songRainbowhuh.....Moooc se mi líbí :My big brother..Best friend forever.......Ach! I love you B.B.B.F.F.Twilightsmile...............Forever...Fooreveeeeeeeer.
Hmm... možná by nebylo na škodu vytisknout si nějaké lyrics Pinkiesmile

Tak na youtube je spoooooooooousta karaoke videí s textem, takže stačí postahovat! Pinkiesmile