Bronies.cz
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha (/Vlakno-2-oficialni-CZ-SK-Bronies-sraz-Praha)



RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Mondrogar - 09.05.2012

(09.05.2012, 20:21)Blue Storm Napsal(a): PS:Ale všeho s mírou.Ajsmug

Moje civilni jmeno je Miroslav, myslim, ze se nemusis bat Rainbowlaugh


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Blue Storm - 09.05.2012

(09.05.2012, 22:37)Mondrogar Napsal(a):
(09.05.2012, 20:21)Blue Storm Napsal(a): PS:Ale všeho s mírou.Ajsmug

Moje civilni jmeno je Miroslav, myslim, ze se nemusis bat Rainbowlaugh

Jo tak teď mám záchvěv hromných stavů smíchuRainbowlaughRainbowlaugh...


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - P.Brony - 10.05.2012

no ty vole ted sem si vsiml ze tam maj kocourka Rainbowlaugh z varnsdorfu


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Blue Storm - 21.05.2012

Zeptám se:Je už stanoven pevný datum konání?



RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Mondrogar - 22.05.2012

Na 99% to bude toho 28. Pinkiesmile


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Antošík - 22.05.2012

{spam} booo, booo {/spam} Rainbowlaugh

Výraz pětipivo se mi páčí velmi Pinkiesmile


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Drakasin - 24.05.2012

Uff... nejraději bych se účastnil, ale... nevím, jak bych se tam dostal. Nenávidím veřejnou dopravu, lehce se mi stává, že mě veřejná doprava zaveze nějakam do [velmi nepříjemné lokace].


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Blue Storm - 24.05.2012

No nepříjemná lokace by ještě šla..Horší je,když si tě v panťáku na konečný nevšimne průvodčí a spícího tě pak odvezou do depa,jakož se to stalo před dvanácti lety mě,když jsem jel z Prahy posledním vlakem trochu zmožen po řádné oslavě a usnul jsem tam...Po tom,co jsem poprvé otevřel oči a viděl jen tmu,zhrozil jsem se,že jsem oslepl...Postupem času se mi podařilo stáhnout okénko a zjistil jsem tu hroznou věc,že jsem s ostatníma vlakama zaparkován v Benešovském depu asi kilák a půl za nádražím..Okénkem jsem pak vylezl ven a klopýtal zpět na perón,kde jsem si počkal na první vlak.Pinkiesmile
PSRainbowlaughoufám,že se mě něco podobného nestane,až půjdu z Gala pony párty na Hlavák...Nerad bych se probudil v Lovosicích,Turnově,nebo v OlomouciRainbowlaugh


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Drakasin - 24.05.2012

(24.05.2012, 21:38)Blue Storm Napsal(a): No nepříjemná lokace by ještě šla..Horší je,když si tě v panťáku na konečný nevšimne průvodčí a spícího tě pak odvezou do depa,jakož se to stalo před dvanácti lety mě,když jsem jel z Prahy posledním vlakem trochu zmožen po řádné oslavě a usnul jsem tam...Po tom,co jsem poprvé otevřel oči a viděl jen tmu,zhrozil jsem se,že jsem oslepl...Postupem času se mi podařilo stáhnout okénko a zjistil jsem tu hroznou věc,že jsem s ostatníma vlakama zaparkován v Benešovském depu asi kilák a půl za nádražím..Okénkem jsem pak vylezl ven a klopýtal zpět na perón,kde jsem si počkal na první vlak.Pinkiesmile
PSRainbowlaughoufám,že se mě něco podobného nestane,až půjdu z Gala pony párty na Hlavák...Nerad bych se probudil v Lovosicích,Turnově,nebo v OlomouciRainbowlaugh

OUČ. Ale mě nejde ani tak o to, že je to špatná lokace, ale protože většinou nemám dost peněz na to, abych si koupil další jízdenku / nejede další vlak/autobus/tramvaj/etc. dříve, než za několik hodin.


RE: 2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - Mondrogar - 24.05.2012

(24.05.2012, 21:30)Drakasin Napsal(a): Uff... nejraději bych se účastnil, ale... nevím, jak bych se tam dostal.

No delegaci aut pro vas vypravovat nebudu Rainbowlaugh

ALe muze se to udelat jako vloni - prvni vlna se sejde nekde v centru a spolecne vyrazime s tim ze zbytek pak dorazi rovnou do hospody Pinkiesmile