Bronies.cz
Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? (/Vlakno-Co-byste-uvarili-ponikum-kdyby-k-Vam-prisli-na-obed)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Aivri - 29.04.2015

Tak vzhľadom na to že som hobby kuchár a fulltime gurmán, určite by som niečo vymyslel.



-Predjedlo-
Ovocný šalát z lesných plodov so slnečnicovými semienkami

-Polievka-
Minestrone (variácia s brokolicou a fazuľovými strukmi)

-Hlavné jedlo-
Zelená ovesná kaša (slaná ovesná kaša so špenátom )

-Dezert-
Domáci jablčný koláč

-Nápoje-
Vlastnoručne lisovaný jablčný mušt z nášho sadu pri dome
Pinkiehappy


A čo sa hostí týka?
MUSICIANS OF PONYVILLE!!
Určite by mi nevadilo prehodiť pár slov a vzájomne vymeniť profesionálne skúsenosti s ktorýmkoľvek z hudobne nadaných poníkov. Ale vítaný by bol samozrejme ktokoľvek. Pinkiesmile


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Blue Storm - 29.04.2015

Trochu OT a reklama : Ano Ivory. Měl jsem tu čest mít od tebe litr jablečného sirupu a byl totaly awesome. Rainbowkiss
Takže poníkům vřele doporučuji tvůj mošt a myslím si, že by Applejack říkala, že buď to je mošt z jejich severních sadů, nebo by se pak k tobě nahnula a zašeptala, z jakých stromů ten mošt děláš, že by si ráda vzala pár semen na výsadbu. Rainbowlaugh
Asi by Dashie zajímalo, zda taky neděláš cider že? Rainbowlaugh


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Aivri - 29.04.2015

Pssst, nájde sa aj cider, ale ten až po zotmení, lebo má aj nejaké volty Pinkiesmile


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Mácaman - 29.04.2015

RayCodisek:
Pravidla Menu:
2. Jídlo, které uvaříte, musí být jedlé a chutné i pro Vás. Budete jíst to stejné, co poníci.
tak hodne stesti s hayburgerem Rainbowlaugh
IvoryKeysADSR - to zni dobre, je videt ze te vareni bavi - zde pisen pro tebe Pinkiehappy

Baty - no kdyz se dame nikam nebude chtit, tak ji prece nebudu nekam tahat Rainbowlaugh doma se da taky udelat hezkej vecer. sem premyslel ze bych s ni mrkl na ntb na forum a ukazal ji tvorbu atd ale pak se si uvedomil ze nechci riskovat ze si vsimne vlakna "background pony AppleJack" Rainbowlaugh


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Keranis - 29.04.2015

"Hele, Macamane, co je to ten clopping, o kterém tu povídaj?" Rainbowlaugh

Koukám tu na vás a připadám si jako totální žabař. Já umím uvařit akorát polívku z pytlíku a taková nádherná menu bych určitě nesestavil Pinkiehappy


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Mácaman - 29.04.2015

Keranis> no musel bych to halt nejak vysvetlit Rainbowlaugh  no kdyby to byla AJ z G1 je menu jednoduche - hromada jablek Pinkiecrazy


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Aivri - 29.04.2015

(29.04.2015, 11:40)Keranis Napsal(a): Já umím uvařit akorát polívku z pytlíku a taková nádherná menu bych určitě nesestavil Pinkiehappy

Mňa to varenie neskutočne baví. Dá sa v tom jednoducho zlepšiť IMHO. Ja som napríklad varil tak dlho, pokiaľ som nedostal "skill up".  Raritywink  


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - EresielRanwa - 14.03.2016

No, jelikož u nás doma velice často vaří můj milovaný ponifikovaný manžílek, tak než jsem stačila se vůbec zapřemýšlet, už začal házet nápady, co by uvařil on  Rainbowlaugh . Osobně bychom tu asi nejraději uvítali Applejack  Ajsmug a po vykušování mužíčka z kuchyně bych na oběd připravila asi toto:

Polévka: bramboračka (mužíček chtěl dělat dýňovou, ale tu já ještě nevařila  Pinkiehappy )
Hlavní chod: smažený květák s brambůrkem (snad poníci jedí smažené Rainbowderp )
Moučník: mrkvové šátečky plněné tvarohem (ty budu péct dneska Twilightsmile )

A co bychom s AJ dělaly v mezičase? Asi bych jí ukázala naší zpustlou zahradu, prodiskutovali bychom, jak by se dala vylepšit (=zachránit) a možná by došlo i na nějaké to porýpání se v zemi  Rainbowlaugh


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Lachtan - 13.07.2016

Nejdřív bych asi zařídil aby žádný rodič v tu dobu nebyl doma... nevím jak by na ně reagovali. Pozval bych asi "shy" dvojku Fluttershy s Marble Pie, Twilight a na závěr Discorda aby nebyla nuda.  Pinkiehappy
Polévku bych udělal mrkvovo-celerovou, protože se dělá docela rychle a navíc je zdravá.
Jako hlavní chod by byl smažený květák s bramborem a majonézou/ tatarkou nebo salát s krutony, dresingem a trochou olivového oleje smíchaného s bazalkou pro dochucení. Na pití bych nabídnul domácí bezový sirup.
Na závěr jako moučník by byly palačinky s domácí meruňkovou marmeládou.
Po obědě bych hostům ukázal náš "les" japonských topolů a vzal bych je na rozhlednu aby si mohli prohlédnou celé město. Pak bych Twilight vzal do místní knihovny a Fluttershy ke stanici pro chování plazů. A Discord ať si dělá co chce... mohl bych se ho pokusit požádat aby upravil dům našeho souseda protože se na nejstarší ulici vůbec nehodí.


RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - Xenomorf - 13.07.2016

Tak taky bych jako první zařídil, aby u nás nikdo nebyl, protože nevím, jak by naši reagovali. Pak bych asi zařídil nějákou muziku. To bych pozval Vinyl Scratch/DJ PON3. A vzhledem k tomu, že neumím moc vařit, tak bych udělal to co umím nejlépe. A pozval bych na oběd Rainbow Dash, Spitfira, Soarina a Vinyl.
POLÉVKA: Čočková s chlebem
HLAVNÍ CHOD: Svíčková s knedlíkem bez masa (i když jsem vetřelec  Twilightblush )
Přídavek: Bábovka