Bronies.cz
Lullaby for a Princess - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Video (https://bronies.cz/Forum-Video)
+--- Téma: Lullaby for a Princess (/Vlakno-Lullaby-for-a-Princess)

Stran: 1 2


RE: Lullaby for a Princess - Iluzon - 31.05.2015

Další z věcí, které mě dovedou okamžitě dovést k slzám.
Už písnička měla tu sílu, ale animace ji mnohokrát znásobuje.
Přenádherné.


RE: Lullaby for a Princess - Foxtrot - 31.05.2015

Na to bych šel do kina Rainbowlaugh
To Behind the Scenes je velmi dobře udělané. Ukazuje hezky co všechno se na tom muselo udělat.


RE: Lullaby for a Princess - Aelipse - 31.05.2015

Hudba je velmi nápaditá, svěže a přirozeně dokáže měnit náladu takřka z taktu na takt, a volba nástrojů (postřehli jste krátký vstup kostelních varhan v kombinaci s mužskými vokály? Pinkiesmile ) hraničí s genialitou. Přesto se přiznám, že když jsem píseň před pár měsíci slyšel poprvé, příliš mě nezaujala (obecně mě písně se zpěvem moc nelákají).

V kombinaci s nádherou animací ale musím svůj postoj k výtvoru Ponyphonica opravit. Díky vizuálu vše získává nový rozměr a já si až dnes začal uvědomovat, jak geniální ta skladba skutečně je. Holt některé písně potřebují i vizuální stránku, svůj příběh běžící před očima, a Lullaby for a Princess je jedna z nich.

Celkově velmi příjemné překvapení a další věc, na kterou může být tahle pestrobarevná komunita po právu hrdá.


RE: Lullaby for a Princess - Foxtrot - 31.05.2015

Všiml jsem si, že Celestia získala svoji mnohobarevnou hřívu použitím Elementů harmonie. Dobrý nápad.


RE: Lullaby for a Princess - Blue Storm - 31.05.2015

Jsem nesmírně rád za to, že to dotáhli do velmi zdárného konce. Zde je vidět, jako moc je dění kolem Luny a Tii i po těch letech stále aktivní a tato animace jen podtrhuje, že fandom kolem MLP má stále co nabídnout. Pinkiesmile

Srovnal bych to s Children of the night. Nádherná animace, plná nových a velmi líbivých prvků, které prostě musí lahodit oku, i když je zrovna zalito nejednou slzou. Pinkiesad2


RE: Lullaby for a Princess - Comatose - 25.06.2015

Sakra, pokaždý když si to poslechnu tak mě to dostane, s tou animací je vážně pro mě nadlidský úkol se nerozbrečet. Miluju kvalitní brony tvorbu. Pinkiesad2


RE: Lullaby for a Princess - Kodos - 07.07.2015

Sice už je to měsíc, ale já jsem si toho tak trošičku všiml až teď  Rainbowlaugh
Animace Lullaby for a Princess získala první místo v "The Top Ten Pony Videos of May 2015"



RE: Lullaby for a Princess - Edwwi - 29.07.2015

(31.05.2015, 11:50)Kodos Napsal(a): Dámy a pánové, fillies and gentlecolts, dnes je 31.5.2015 a to znamená jen jednu jedinou věc. Dnes okolo deváte hodiny ranní vyšla finální animace
Lullaby for a Princess

Po více než dvou letech se píseň, považovaná za jednu z nejlepších písniček vytvořenou MLP fanfomem, konečně dočkala své animace.
Můj názor je prostý. Naprosto skvělé, perfektní a úžasné...to nekonečné čekání se vyplatilo! Dokonce mi vběhla slza do očka. Byla zde však jedna věc, která mne tak trochu iritovala. Jak Tia zpívala. Otevírala ústa, jako kdyby chtěla někoho sníst + její zuby vypadaly taky dosti zajímavě  Rainbowlaugh Ale i navzdory ne úplně 100% pěkného zpívání udělal WarpOut vynikající práci.
Bylo zveřejněno dokonce i další Behind the Scenes.


Ano, otevírala je možná trochu divně, ale vemte si, že to mělo být, jakože ji to bolí, chce brečet a přesto zpívá. Takže to je omluvitelné. Mě spíš štvalo to jak ji prvně vlála hříva dozadu a za sekundu zase dopředu Rainbowlaugh


RE: Lullaby for a Princess - elizabeth558 - 29.07.2015

Krásne, jednoducho krásne. Dufam ze este daco vytvoria na tento styl.


RE: Lullaby for a Princess - Kodos - 29.01.2016

Uživatel JHaller jako tradičně opět vydal video, obsahující, komunitou zvolené, nejlepší pony videa roku 2015. Komunita zvolila jako nejlepší pony video roku, jak nečekaně Rainbowlaugh, právě animaci Lullaby for a Princess, která byla vytvořena WarpOutem.