Bronies.cz
Epizoda 10: Princess Spike - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 10: Princess Spike (/Vlakno-Epizoda-10-Princess-Spike)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Epizoda 10: Princess Spike - Black - 20.06.2015

Iiii don't know...

Tahle epka by se dala shrnout jedním slovem "fraška" .

Už jen kvuli těm kytkám co mu schválně přinesli ke konci. (Věděli, že draci jsou na ně alergičtí a přesto mu je podali... jako vážně? )

Spike chtěl jenom zařídit pokoj princezně... a to splnil na 100% . Řekl mu někdo že má ale dbát na to že vodovod + ty kytky a pólo musí probíhat dle plánu i když to bude hluk? Samozřejmě, nechal se unést, ale nic tím nezměnil, jenom si "neškodně" přilepšil tím že využíval toho že zná Twilight a dělal rozhodnutí za ní (Které ale byli v zájmu klidu pro Twilight). Je mi jasné že tohle bylo to "Moral of the story", ale přijde mi to strašně špatně podané. A Cadence ho vidí jak ruší práci na vodovodu a ví že má být dokončen, ale nechá ho tak ? Stará se jen o to jestli si to neužívá? To je ale strašně strašnej straight forward k moral of the story. A taková řada těch poníkú jen aby se dočkali rozhodnutí od Twilight... to nemají nic jiné na práci když už je tam ta slavnost? Je sice Princess o' Frienship ale to neznamená že za ní budou chodit s každou hloupostí nebo ne? Přijde mi to jak kdybych viděl lidi přes pracovní dny v Auparku. Rainbowlaugh

Ale bylo tam i pár hezkých věcí, například že jsme znovu viděli Fancy Pants, nebo že už tu máme i Griffony v Canterlotu!
A nebo že se u nich vše dělá na poslední chvíli jako u nás Rainbowlaugh

S tímhle i měním názor na předešlou epku, kterou jsem si zkouknul ještě dvakrát abych viděl co jsem předtím přehlédl, a byla to předsejen pecka!


Jeden týpek na streamu nám dnešní díl shrnul 5 minut po začátku a cituji:
"10/10 would waste some time again"

imo to nebyla až taková katastrofa, mohlo být i húř.


RE: Epizoda 10: Princess Spike - Foxtrot - 21.06.2015

Teď jsem si uvědomil, že Spike začal své moci zneužívat až poté, co ho na to vlastně navedla Cadance...
Do té doby ho ani nenapadlo, že by si takhle mohl vylepšit život...

Takže super, kdyby Cadance neměla přihlouplé připomínky, tak by to bylo v pohodě...

Ale ono je to špatně i jinak... Jim ani nešlo o to, jaká rozhodnutí dělal, ale proč je dělal... Takže, kdyby vyhlásil válku s tím, že to dělal s nejlepším úmyslem usnadnit život Twilight, tak by to bylo v pohodě... Ale kdyby vyjednal mír a prosperitu všem zemím Equestrie, ale dělal to proto, že ho bavilo rozhodovat jménem princezny, tak by to bylo špatně...
To je mi logika...


RE: Epizoda 10: Princess Spike - Žeryk - 21.06.2015

Hustá epizoda Rainbowlaugh
byla tam Kredenc
Twi vypadala jako, že by něco pila Rainbowlaugh
nějak tak jsem čekal, že Kredenc to potrubí nějakým epickým kouzlem opraví a ona to celé zakrystalizovala Rainbowlaugh jde vidět že tomu určitě nerozumí.


RE: Epizoda 10: Princess Spike - RadlanJay - 21.06.2015

(20.06.2015, 22:18)jaroslav Napsal(a): Bylo to vlastně opakování epizody "Secret of my excess", akorát se Spike neproměnil v obrovského draka a místo narozenin použil Twilight.

Ani moc ne, SomE je spíše o chamtivosti a dračí touze po zlatě. Krizi řeší láska k bližnímu.

Princess Spike je o lehkovážnosti a otázce odpovědnosti. Krizi řeší přiznání provinění.

Ale celkově ta epizoda byla pěkně suchá. Cadance jako vždy chováním připomínala robota.


RE: Epizoda 10: Princess Spike - jaroslav - 21.06.2015

Taky by mě zajímalo, proč Spike zkrátka nezavřel okno. To byla první věc co mě napadla, když jsem viděl, jak se snaží, aby hluk z ulice neprobudil Twilight.


RE: Epizoda 10: Princess Spike - BatygameCZ - 21.06.2015

Mě osobně se líbila
Byla vtipná a... inu, to bude tak vše. Aneb Batymu stačí málo Rainbowlaugh ( Dej seno do jablka a sněz svíčku, ano?)


RE: Epizoda 10: Princess Spike - sc@lix - 21.06.2015

Mě se epizoda líbila. Nejvíc mě pobavil hned ten začátek, jak tam Twilight přišla a vypadala, že se trošičku něčeho napila. Ale pak jak si lehla na hromadu těch knížek, to bylo opravdu roztomilé. Také se mi líbilo, že jsme tam viděli pár nových poníků. Této epizodě bych dál hodnocení 7/10.


RE: Epizoda 10: Princess Spike - Blue Storm - 21.06.2015

Po zkouknutí jsem se nemohl zbavit dojmu, že se dívám na epku, která tak nějak souvisí s pořádáním různých velkých srazů a conů pro ostatní bronies ze všech koutů světa.

Jako by ten díl naznačoval, co takové cony obnášejí. Stres, nervozita zda to klapne, totální únava a pokud to převezme někdo jiný a začne rozhodovat svým jménem, nemusí to dopadnout dobře.
O to víc mě potěšil konec, jak začali všichni poníci skládat jeden kousek za druhým tu sochu a pak ta věta. "Když každý z nás udělá malou část, vznikne pak něco úžasného." Pinkiesad2

Moc pěkný díl a za mě 8,8/10 Pinkiesmile


RE: Epizoda 10: Princess Spike - sc@lix - 21.06.2015

Asi nějak podobně, jako Twilight, se teď cítí org. tým Czequestrie. Taky by nejraději zalehly a prospali celé dny. Rainbowlaugh


RE: Epizoda 10: Princess Spike - Annabell - 21.06.2015

Taký priemer.
+ Začiatok (pred songom) vyzeral veľmi sľubne
+ Objavili sa všetky 4 princezny
+ Nápad s "princeznou" Spike
+ Spike splnil účel a Twilight nezobudil
+ Griffon
+ Twilight bola roztomilá
+ Koniec, keď skladali sochu

- Záver, keď znovu zničil tú sochu, to už tú dojímavú scénu i dojem z epizódy totálne skazilo a neprišlo mi vtipné. Fakt sa aspoň mohol pred kýchnutím otočiť.
- Spikeovo zneužívanie svojej povinnosti.
- Celkový dej je taký nemastný-neslaný. Proste to, že sa celú dobu dialo len dokola to isté na tom istom mieste ma trochu nudilo.

Musím za seba povedať, že už to nieje to, čo bývalo. Vážne mi chýbajú chvíle, keď poučenia hlásili Celestii, alebo si ich zapisovali. Teraz po nich musím pátrať. Season 5 stratila to, čo som si na MLP tak obľúbila a už mám z nej celkovo úplne iný dojem. Táto epizóda však bola ešte obstojná oproti niektorým predošlým z tejto série.