Bronies.cz
Epizoda 12: Amending Fences - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 12: Amending Fences (/Vlakno-Epizoda-12-Amending-Fences)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: Epizoda 12: Amending Fences - Annabell - 04.07.2015

Tak na takúto epizódu som už dlho čakala! Splnila moje očakávania, hoci som tak trochu čakala aj pesničku (už 7. epizóda bez songu a k tejto by sa náramne hodil) a tiež ma totálne šokoval vzhľad Moondancer. Tiež som si ju vždy predstavovala ako bola v komikse a oveľa roztomilejšia a sympatickejšia. Táto bola taká "meh" a dosť veľké sklamanie, rovnako tak i povahovo. No myšlienka a spracovanie celej zápletky mi bola tak strašne sympatická, takže to dokážem pokojne prehltnúť. Za mňa jedna zo vzácnych epizód v season 5, ktorá ma oslovila hneď pri prvom zhliadnutí a na ktorú som sa neskutočne tešila. Ak nie moja naj.

+ Samotná myšlienka, že Twilight si bude robiť výčitky za to, aká bola, než sa nasťahovala do Ponyvillu.  Pinkiesad2
+ Zahrnutie mojich NAJ bg poníkov -Minuette, Twinkleshine, Lemon Hearts a Moondancer.
+ Flashback z prvej epizódy a celkovo spomienky na ňu.
+ Príbeh celkovo. Strašne dojemný a hlboký.

- Vzhľad a povaha Moondancer. Ale to len z dôvodu, že som si ju predstavovala inak (som zjavne silne ovplyvnená jedným fan-ficom o Sunset Shimmer a jej podobou v komikse)
- Žiadny song.

Teraz by som už fakt očakávala podobnú epizódu (alebo film) so Sunset Shimmer, keďže i ona mala rovnaký problém s týmito poníkmi (hoci škoda, že len v komikse, takže sa toho i tak nedočkám)... Ale vážne, asi moja naj season 5 epizóda a jedna z naj celkovo. Po dlhej dobe nejaká, čo ma extrémne dojala...


RE: Epizoda 12: Amending Fences - Fun1k - 04.07.2015

Kdybych neuviděl na FB post, zapomněl bych, že je dneska epizoda! :O

Píšu jako sleduju
______________

Aaah, také mám kamarády, které už jsem dlouho neviděl Twilightoops

Bod za kontinuitu a throwback k první epizodě. A že to prostě všechno jen nechali a odešli je docela vtipné Rainbowlaugh

Pinkiesad2

Ou, Twily, si myslíš, že jsi pro ostatní nějak důležitá  Pinkiecrazy

Background ponies are important naow!

Lol hlava uvízlá v Erlenmayerce Rainbowlaugh To dále potvrzuje fakt, že poníci jsou z marshmallow.

Moondancer se konečne ukázala! A přeměnila se v pre-S1 Twilight!

Stejně je pořád záhada, jak v Equestrii fungují sluneční brýle...

Oh yiss, další flashback!

"Moondancer, can I touch your eyeballs?!"

Věnuje Twilight její starý příbytek Moondancer?! Kruh se uzavírá.

Twilightoops

Twilightoops

Pinkie Pie = zbraň hromadného družení... A pak se má kdo divit, proč je Twi princeznou přátelství a ne ona Rainbowlaugh

Bainting Moondancer into the Friendship Van  Pinkiecrazy

Twilightoops

Pinkiesmile

Awww

HODNOCENÍ:
FEELS/10 Pinkiesmile


RE: Epizoda 12: Amending Fences - jaroslav - 04.07.2015

Z toho kousku poníka co tam je vidět, se dá těžko říct, jestli to je Starlight Glimmer. Spousta poníků může mít podobné barvy.


RE: Epizoda 12: Amending Fences - Fun1k - 04.07.2015

Jo, ale v MLP je máloco náhoda Rainbowlaugh


RE: Epizoda 12: Amending Fences - RadlanJay - 04.07.2015

Larson po dlouhé době napsal epizodu, kterou si seriál zaslouží.
Opravdový slice of life, o přátelství a vztazích, bez nějakého zbytečného drama a chaosu.
Za mě 9/10, přičemž jsem jsem ubral jeden bod za to, že tam nebyla Princezna Celestie.

Jinak Minuette je cutie.
[Obrázek: NgaOPO9.png]

edit: Co se týče Starlight, je to možná opravdu náhoda. Animátoři mohli použít jenom její model, jako background postavu. Jedno ze studií je přeci jen na Filipínách.


RE: Epizoda 12: Amending Fences - sc@lix - 05.07.2015

Moc hezká epizoda. To se ale dalo čekat, když ji napsal Larson. Zatím žádná z epizod kterou napsal mě nezklamala.

+Vzpomínky na první díl
+Další epizoda zaměřená na background ponies
+Celkový děj

-Mohla tam být písnička

Této epizodě bych dal 9/10.


RE: Epizoda 12: Amending Fences - BatygameCZ - 05.07.2015

eh.....znovu....
+ eeeeeeeeeeeee.... Lemon Heart a zkumavka?
+ Pinkie umí létat, eeeeeeeeeeeeeej....

- zase zklamání. Čekal jsem tuny flasbacků z Twilightina dětství, ale ono nic...
- Kde je ksakru Lyra? Twilightoops


RE: Epizoda 12: Amending Fences - Mácaman - 05.07.2015

RadlanJay: ja myslim ze v Larsonovych epkach neni nic nahoda Ajsmug naopak se mi zda, ze nektere veci maji i dva, tri vyznamy...


RE: Epizoda 12: Amending Fences - Dawnflash - 05.07.2015

Fillies and gentlecolts,
zlatý štandard FiM S1 sa vrátil Twilightsmile

Keby epizódu písala Lauren sama, nedalo by sa to poznať. Návrat k čistému slice of life, nadväznosť na "stratené príbehy", nostalgia začiatku a dôraz na osobné priateľstvo má tú sladkú vôňu štartu FiM.
Som rád, že Larson opäť dokázal svoje schopnosti a priniesol nám epizódu o ktorej kvalite snívame celý čas.
Dúfam, že to tak ostane naďalej, toto bol obrovský úspech Pinkiesmile


RE: Epizoda 12: Amending Fences - LunoOndra - 05.07.2015

Za mě musím říct - jedna z nejlepších epizod, co byla napsána. Nejenže se na to dobře koukalo, ale také jsem si při flashblacku vzpoměl na svoje první setkání s MLP, prostě nostalgie.

9/10 (bod navíc si nechávám, kdyby bylo něco lepšího)