Bronies.cz
Co by Brony měl/mohl znát - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co by Brony měl/mohl znát (/Vlakno-Co-by-Brony-mel-mohl-znat)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Co by Brony měl/mohl znát - Antošík - 20.10.2012

!Lejmer: když si zvyklej ... ale chápeš snad, že někoho to může zaskočit bez přípravy Pinkiesmile mě to třeba vykolejilo na celej den a dneska ... meh Rainbowlaugh

epic xxx time je jejich název, měnit ho nemůžu Pinkiesmile


RE: Co by Brony měl/mohl znát - !Lejmer - 20.10.2012

(20.10.2012, 16:20)Antošík Napsal(a): !Lejmer: když si zvyklej ... ale chápeš snad, že někoho to může zaskočit bez přípravy Pinkiesmile mě to třeba vykolejilo na celej den a dneska ... meh Rainbowlaugh

epic xxx time je jejich název, měnit ho nemůžu Pinkiesmile
Cital si rainbow factory?
[spoiler: Potom ako zistis aka tam rainbow dash svina si budes cupcakes este aj uzivat]
aj ked som cupcakes osobne necital.


RE: Co by Brony měl/mohl znát - Antošík - 20.10.2012

Mno, když projedeš přes tlačítko spoiler i mý další oblíbený povídky tak zjistíš, že tam je taky uvedená Pinkiesmile ale čet sem to teda v obrácenym pořdá, nejdřív cupcakes potom RF. Ale rf je podle mě hezčí, páč je víc psychologičtější a navíc si z toho pamatuju jeden hezkej citát Pinkiesmile
(any meeting of a friend is a welcome meeting - Aurora; zejména s kontratem v situaci to na mě hodně zapůsobilo Pinkiesmile )


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - Quint-t-W - 10.02.2013

Sestavil jsem seznam několika fanficů, které se mi líbí a mohly by se líbit i ostatním:

End of Ponies – Shortskirtsandexplosions (stejný autor jako např. Background Pony) se k tomuto fanficu po dlouhé době vrací. Zatím provedl několik úprav a rozdělení kapitol.

Survivor Shy – Fluttershy jako jediný poník přežije konec světa a hledá způsob, jak a jestli může vše navrátit do původních kolejí.

[HIE][NSFW vyjadřování]Oh, to be old again – člověk se dostane do Equestrie, kde je s ním nakládáno jako se zneužívaným hříbětem. To proto, že v té podobě se tam ocitl.

[HIE]Duality – Lucidní snění posunuté ještě o krok dál

Just one week – Twilight Sparkle se musí vypořádat s rodiči, kteří k ní na týden přijedou

Austraeoh a Eljunbyro – něco hlavně pro fanoušky Rainbow Dash. Náš oblíbený duhový pegas cestuje na východ, odkrývá tajemství světa a šíří svou 'Awesomeness'.

Out of Touch – Vzdáleně připomíná Doctora Who z prvních sérií, kdy při pilotování TARDIS neměl nikdo nejmenší ponětí, kam vlastně letí. Zde s Discordem, Twilight Sparkle, pohledem OC z mimoequestrijské planety.

[NSFW]In the Heat of the Moment – V alternativní verzi Equestrie, kde je hlavní princeznou Luna a elementy hatmonie jsou úplně jiní poníci než známe, přichází na Trixie období říje. Trixie se snaží najít pokud možno ne nechutný způsob, jak se s tím vypořádat.

Contraptionology – Aneb co když se v Ponyville rozšíří nákaza vynalézání neskutečných strojů a šílené vědy?

Twilight's Bird Feeder – Twilight chce pozorovat místní ptactvo. Naráží na nečekané problémy.

More Than Her Mane – Pinkie zkouší nový účes. Ostatní jsou z toho na větvi.

The Final Quest of Starswirl the Bearded – ponifikace Hobita, přéběh z doby před sjednocením


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - Drakasin - 10.02.2013

Oh, To Be Old Again je jedna z mých oblíbenějších fanfikcí a netrpělivě čekám na další kapitoly. Úžasný nápad zpracován na jedničku.


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - Millfox - 10.02.2013

Jak pozeram, tak nie len v skole sa mi hromadi povinna literatura.


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - RadlanJay - 10.02.2013

Osobně můžu doporučit pouze Rainbow Factory. Jinak pokud si chcete dobře počíst, doporučuji normální knihy.


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - Furry_VlkCZ - 11.02.2013

jestli chcete doporučení na pár fanficu tak sem se rozhod natáčet videa ve kterých doporučuju fanfikce není to nic moc kvalita to video ale koukněte se http://www.youtube.com/watch?v=V-2x0b9DYOw


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - kotja - 12.03.2013

Nevím, kam to mám jinam napsat, ale vrtá mi hlavou jedna věc.
Dočetl jsem My little Dashie a nechápu jak se Dashie mohla dostat do té krabice navíc s nápisem "Dejte jí dobrý domov"?


RE: Fanfics ktore by sa nemali prehliadnut - Fingusa - 12.03.2013

Xenophilia, My little Dashie, Fallout Equestria, Cupcakes, Rainbow Factory apod.