Bronies.cz
Minecraft server (Aktuálně v provozu) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Minecraft server (Aktuálně v provozu) (/Vlakno-Minecraft-server-Aktualne-v-provozu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Minecraft server (aktuálně v provozu) - BlackJack - 12.12.2015

Hrac wyntcze mi ničil barak a kradol z truhiel


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - RayCode - 12.12.2015

@BlackJack: Žemi pošleš link na ten txt pack? Rainbowlaugh


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - Elevea - 13.12.2015

(11.12.2015, 19:36)Daniel Rebroš Napsal(a): já mám plnou verzi staženou a cracknutou Rainbowlaugh ano jsem pirát, ale nikam to pak nešířím dál

No vidíš... a když použiješ open broadcaster software, tak budeš legální pirát Rainbowwild. A navíc budeš moct streamovat Twilightsmile


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - Decimus - 13.12.2015

Já moc nestreamuji Twilightsmile


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 13.12.2015

Dnes byl rozdán zase jeden ban:

wyntcze - Griefer

Máte-li s nějakým uživatelem problém, ať už, že vám krade věci, griefuje, neustále zabíjí, prostě cokoli proti pravidlům slušného chování, napište mi PM, nebo na skype a ve volném čase (víkendy hlavně) se tomu budu věnovat.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 15.12.2015

Dnes byl rozdán zase jeden ban:

Zniwiarz - X rayer, který se za to nestydí

Máte-li s nějakým uživatelem problém, ať už, že vám krade věci, griefuje, neustále zabíjí, prostě cokoli proti pravidlům slušného chování, napište mi PM, nebo na skype a ve volném čase (víkendy hlavně) se tomu budu věnovat.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 20.12.2015

Server rozšířen na osm slotů kvůli streamům. Mimo streamy budou dva sloty ponechány jako záložní a uživatelé s rankem DONATOR budou moci, v případě plného serveru, se na ně připojit.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 21.12.2015

Dnes byl rozdán zase jeden ban:

xperrcz - Griefer

Máte-li s nějakým uživatelem problém, ať už, že vám krade věci, griefuje, neustále zabíjí, prostě cokoli proti pravidlům slušného chování, napište mi PM, nebo na skype a ve volném čase (víkendy hlavně) se tomu budu věnovat.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 21.12.2015

Dnes byl rozdán zase jeden ban:

McAjaks - X rayer

Máte-li s nějakým uživatelem problém, ať už, že vám krade věci, griefuje, neustále zabíjí, prostě cokoli proti pravidlům slušného chování, napište mi PM, nebo na skype a ve volném čase (víkendy hlavně) se tomu budu věnovat.



Tak si říkám, že ty lidi nemají mozek


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 21.12.2015

Dnes už třetí ban. Nechci si to sepisovat a pak to napsat po jednom, protože bych na to zapomněl a doufám, že mockrát banovat nebudu.

hejbajCZECH - Griefer + Vulgarita Pozn.: Pravidla slušného chování mu nic neříkají. Ničí věci a pak nadává, že dostane za to ban.

Máte-li s nějakým uživatelem problém, ať už, že vám krade věci, griefuje, neustále zabíjí, prostě cokoli proti pravidlům slušného chování, napište mi PM, nebo na skype a ve volném čase (víkendy hlavně) se tomu budu věnovat.