Bronies.cz
Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 (/Vlakno-Jablonecky-vikendovy-sraz-Equestria-Girls-3)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Mikado.H - 25.09.2015

Fajn. Všichni, co jedete a měli byste jakýkoli dotaz/problém, směřujte SMSky na mě, tzn. 601352540

Pokud pojedete z Jablonce busem, vystupujte na zastávce Dolní Ves, když mi pak napíštete, dojdu tam.

EDIT: Autobus jede z jabloneckého autobusového nádraží ve 14:27 a 16:27 (nástupiště 12) Dřív to busem nejde. Pokud chce někdo přijet autem/jinak tak pokud přijedete dřív než ve dvě, budu asi ještě obědvat.


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Hadasa - 25.09.2015

Asi pojedu tim autobusem v půl třetí...přece jenom jsem líná jezdit na kole i přestože je to jenom kousekPinkiehappy...holt v Jablonci vedou všechny cesty do kopceRainbowlaugh


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Hadasa - 26.09.2015

Jo...a doufám, že vám chutná smetanovo-piškotovei dort s jahodamaPinkiehappy


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Wander Fox - 26.09.2015

Asi už je pozdě, ale jelikož to začíná ve 2:00... tak bych možná to stihnul doject, nechce se mi sice moc na večer ject 250km, ale asi jiná varianta mi nezbývá Twilightsmile zatím potvrzuji účast na 50%


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Mikado.H - 26.09.2015

Hej lidi, nejezděte sem pls dřív než s autobusem v 14:27 nebo přímo ke mně v 15:00. Rainbowlaugh


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Minetex - 26.09.2015

Minetex inbound snad kolem 16:00, možná později Rainbowlaugh A na dort se těším!


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Minetex - 26.09.2015

Tak právě vyrážím Rainbowlaugh


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - ThePinkOne - 28.09.2015

Sraz se postupně po 3 dnech blíží ke konci.. ale bylo to awesome Rainbowlaugh Jak u Mikada, kde to bylo hodně awesome, tak after-party u mě. Bohužel, na naší noční akci ve 4 ráno bylo zamračeno, takže se nic nekonalo, i když jsme měli techniku už venku Rainbowlaugh Co se týče mikadovy party, tak u něj to bylo super, nic se nestalo, skoro nikdy se nedalo nudit, a bylo u toho mnoho nenormálních a často velmi úchylných momentů (Aneb Cards Against Humanity, dívám se na vás Aldare a Coldfire Rainbowlaugh )
Bylo hodně ddrkování, hodně hraní karet(CaH, TSSSF), hodně všeho Rainbowlaugh
U mě doma to šlo taky dobře, hraní karet, real-life chatování, ale jako jeden z problémů bylo to, že jsem od 3 odpoledne v neděli do pondelí 12ti měl přetrhané kabely od internetu.. takže Rainbowlaugh Jinak to tu bylo super, sraz byl super, 100/100. Film byl taky super.. příští víkendový sraz musíme break the record a musíme mít 9 lidí.. teď se to nepovedlo, příště ano! Rainbowlaugh

P.S: Minetexi, potřebujeme udělat to datum a den Rainbowlaugh
P.P.S: Mods, prosím zatím nelockovat, ještě budeme přidávat some videa a nějaký ten feedback (a ztráty a nálezy) Pinkiesmile Takže zatím ne, díky Pinkiesmile


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Minetex - 28.09.2015

Jop, taky bych měl podat report Rainbowlaugh Ten sraz byl vážně úžasný. Já pro to ani nemám slov. Vše to bylo způsobeno lidmi a prostředím, protože pokud existuje nějaká figurka, komiks, předmět nebo CDčko a má to něco společnýho s anime, Mlp a dalšími seriály, u Mikada to najdete Rainbowlaugh + Stůl udělaný z těch obrovských reproduktorů a 1,5kW subwooferů... Na DDR ve 3 ráno awesome! Naučil jsem se Cards against Humanity, zaskákal DDR (po delší době, a užíval jsem si to Twilightsmile), pokecal, zapařil, konečně se trochu vyspal (aww, ano, kus srazu ztracen!) a celkově se odreagoval. Přesně tohle jsem potřeboval. 11/10, nebo jak jsme říkali, 9/11 Rainbowlaugh Keep 'er goin', promítaní dalších EqG je určitě v plánu, stejně jako promítání konce S05 a možná i začátku S06 Rainbowlaugh

Datum 'normálního' srazu za chvíli přibude do patřičného vlákna.

Závěrem, moc děkuji všem účastníkům, a asi všichni skládáme poklonu Mikadovi, jak akci skvěle hostoval Rainbowlaugh

Howgh


RE: Jablonecký víkendový sraz - Equestria Girls 3 - Hadasa - 28.09.2015

Sraz bol awesomePinkiehappy...a nenudila jsem se, ač jsem na to vypadala a příště, slibuju, už nebudu odpočívat a budu se všeho účastnitRainbowlaugh Už se těším na příští, jak na víkendovei, tak na klasickei...hmm...co ještě dodat...The GameRainbowlaughRainbowlaugh