Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Vlče - 14.10.2012

Yaaaay arigatou moc Twilightsmile


RE: Anime - Dumbass_CZ - 14.10.2012

Jojo, není zač. Jinak máš moc pěkné blogy Pinkiesmile


RE: Anime - Intrix - 15.10.2012

(14.10.2012, 08:16)Dumbass_CZ Napsal(a): Myslím, že přehnané pocity mít nebudeš. Anime je to opravdu skvělé. Někdy ti kapou slzy, jindy se smíchy valíš po zemi. Ale dnes ráno jsem se konečně dočkal 15 dílu, a mám z něj smíšené pocity. Děj opět pokračuje. Už se nemůžu dočkat 16. Pinkiesmile

zatím jsem viděl 4 díly a není to špatný Pinkiesmile


RE: Anime - Dumbass_CZ - 15.10.2012

Tak pokračuj. Ty nejlepší hlášky přijdou až pak Pinkiesmile
PS: Nechce se mi čekat na 16 díl. Idu to zkouknout celé odznova. Je to pro mě návykové jak MLP.


RE: Anime - Intrix - 16.10.2012

nějak jsem se do toho ponořil a mám za sebou všech 15 odvysílanejch dílů, akorát by mě zajímalo, jak chtěj v těch dalších 10 pokračovat, já bych to zakončil už po těch 14 kdy se dostali ze SAO


RE: Anime - Dumbass_CZ - 16.10.2012

No, já taky. Opravdu mě to zajímá.

[spoiler: Pokud ses díval, tak v dalších dílech budou elfove či víly, či co to bylo]


RE: Anime - Intrix - 16.10.2012

nekoukal [spoiler: to znamena ze by se mohli vratit do podobnyho sveta. nechci aby to dal bylo jen v realnym]


RE: Anime - Dumbass_CZ - 16.10.2012

Já jsem viděl pár obrázku ještě před 15 epkou.

[spoiler: Já nevím, ale NerveGear (masku) stále má. Myslím, že by se možná dalo napojit na "jiný" svět, když je starý zničený. Buď svět, nebo přímo celou hru, ale myslím, že rovnou hru. Uvidíme. SAO je skvělá na pro vyplnění čekání na MLP ale ... zase se bude čekat na epky SAO Rainbowlaugh ]


RE: Anime - Otaku - 19.01.2013

U mě boduje Hellsing Ultimate OVA to je prostě luxusní libůstka


RE: Anime - Discordian - 20.01.2013

Znám spoustu animefilů,ale nemají mě rádi. Jsem strašně vybíravej a většinou něco musím minimálně několik týdnů zkoumat než se na to podívám Rainbowlaugh
Takže z těch asi osmdesáti anime co mi někdo podoporučoval prošlo:
->Hellsing, Hellsing Ultimate- SWAG Rainbowlaugh "obyčejný" Hellsing má hudbu ze které styl tryská proudem a ultimate má výtečné zpracování.
->Ghost in the Shell- když pominu pár klasických klišé, tak ten svět je hodně přitažlivý a některé ty filozofické otázky jsou excelentní. Další podstatný bod-eargasmus. Ten soundtrack je podle mě úžasný.
->Ouran High School Host Club- Ani nevím proč jsem se na to vlastně začal dívat, ale je to vtipný.
->Haruhi- to jsem vzdal ke konci první série. Cítím z toho seriálu příliš nedořečených myšlenek a slepých uliček, takže jsem to přeřadil do škatulky "bez mangy se to nedá"
->Fate/Stay Night- Novela excelentní, anime nic extra. Má to pro mě spíš takovou osobní symbolickou hodnotu. Několik postav jak vzhledem tak charakterem šíleně připomíná pár lidí které znám. Navíc mě ta možnost vidět skrz to pár kapitol ze svého reálného života, naučila pár věcí o ideálech, hrdinství a sobě samém.
->Azumanga Daioh- Další z věcí u kterých se sám sebe ptám, proč jsem s tím vlastně začínal. Ale nebylo to zlé.