Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Otaku - 20.01.2013

Ouran High School je perfektní
Počin minulého roku Another jsi viděl?


RE: Anime - Discordian - 20.01.2013

Ne. Když nepočítám víkendové pokémony, pár minut Howlova kráčejícího hradu a Cesty do fantazie a ještě dvanáct let zpátky o půlnoci na ČT2 princeznu Mononoke, tak jsem nic kromě tady tohohle seznamu neviděl. Jsem strašně vybíravý (ochrana před osudem pár známých, kteří se učili nazpaměť znaky z naruta a oslovovali lidi "ero senin" nebo osudu pár známých jedné kámošky, kteří utrpěli pár popálenin při...nacvičování "ohnivých jutsu") a poslední dobou ani nemám moc času něco opravdu sledovat.

I když...kecám. Ještě Akiru jsem viděl, ale nemám rád indigové děti, kór doslova Rainbowlaugh


RE: Anime - Otaku - 20.01.2013

Pokud ti sedne anime ve kterém umírají lidi z neznámých důvodů a krev teče proudem tak ti to doporučuju Rainbowlaugh


RE: Anime - Vlče - 20.01.2013

He he... Another je poslední anime, které Vlče dokoukalo celé v poslední době (trvalo mi to asi půl roku) někdy jsem z toho mělo pěkné mazení a některé ty smrti byly opravdu... zajimavé... no trochu se stydím to tak říct Twilightblush
Na první pohled mě tam zlákala ta animace a šílená spousta creepy detailů (kterých si člověk všimne hodně v openingu) Pinkiecrazy
Ale dost mě překvapil konec[spoiler: , že se to narozdíl od Higurashi a Umineka vysvětlilo... osobně jsem za to ale radši Derpytongue2]


RE: Anime - Otaku - 20.01.2013

ačkoli to je v kategorii horor/triler tak se musím přiznat, že to na mě extrémní dojem v tomhle neudělalo asi to bude tím, že je to kreslené nebo fakt nevím no. Ano některé ty smti byly opravdu zajímavé Rainbowlaugh co se konce týče tak ta [spoiler: řežba na konci alá zabijem ji, protože si myslíme, že je to ona [/spoilerButt]] mě nudila Ajsleepy


RE: Anime - Vlče - 20.01.2013

[spoiler: Mělo jsem na mysli jenom ten fakt, že to vysvětlili.] Ta závěrečná epizoda mi přišla zvláštní... nesmyslná. [spoiler: Třeba, když tam bůhvíjak dlouho stál uprostřed hořícího baráku... už dávno by se nejméně udusil kouřem, nebo roztekl žárem. I to jak se ze všech najednou stali zombie... a to jenom proto, aby to ještě natáhli a neřekli, kdo za tím vším vlastně stojí (protože to Misaki moha říct už dávno) Unsuresweetie]


RE: Anime - Dumbass_CZ - 20.01.2013

Another jsem nedokoukal. Nevím, přestalo mě to bavit. Raději mám Umineko. Jeden můj kamarád prý večer před spaním shlédl naráz prvních 5 dílů ... prý měl nejhorší noční můry Rainbowlaugh


RE: Anime - Otaku - 20.01.2013

já z žádného anime noční můry neměla bude to tím, že na divné sny jsem zvyklá Rainbowlaugh
Ona celá ta myšlenka toho anime je celá divná, ikdyž to vysvětlily.


RE: Anime - Discordian - 20.01.2013

A Berserk tu nikdo nečte? Rainbowlaugh


RE: Anime - Dumbass_CZ - 20.01.2013

S tou už jsem přestal. Moc dlouhé Rainbowlaugh