Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - kelsey - 03.08.2014

Alfheim bol po Sao dosť velky pad na hubu >w< Nič sa mi na tom nepačilo,ale mam vo zvyku všetko dopozerať takže už len z povinnosti.


RE: Anime - LightDesh - 03.08.2014

Pravda že Alfheim byl možná trošku přes čáru.. V podstatě od 15.dílu šla kvalita trochu dolu,ale nic to by nešlo překousnout.GGO má opravdu pomalý začátek,což si prej fanoušci přáli,ale nevím jak to bylo přesně.Ve 4.dílu se konečně dostáváme do hry plně a zábava opět stoupá.. SPOIL [spoiler: Počínaje Holčičím modelem postavy co dostal,díky tomu jednomu nedorozumění atd. Rainbowlaugh]


RE: Anime - Luna May - 03.08.2014

Tak či onak po GGO se můžeme snad těšit na další sérii, manga u GGO nekončí Rainbowlaugh.


RE: Anime - Intrix - 03.08.2014

Pro mě je GGO jedno velký zklamání, nebejt Mother's rosario a [spoiler: celkem roztomilýho girly Kirita], tak jsem to dropnul po druhým díle, [spoiler: Darth Vadera a světelný meče mám ve Star Wars, na to nemusím koukat na SAO].

Největší problém u SAO je, že autor absolutně nevyužil světy, tvoří pořád další a další, ale vždycky je jen trochu nakousne a jde zas k jinýmu. V novele byl Alfheim zpracovanej trošku podrobnějc, ale jedna kapitola navíc a pár menší informací o světe, moc nepomůže.


RE: Anime - Berry - 04.08.2014

Mhm čo sa týka anime som dosť vyberavá. Medzi moje najobľúbenejšie patrí Gurren Lagann a Kill la Kill a samozrejme Madoka. Posledné anime čo sa mi fakt páčilo bolo Nisekoi, animácia a postavy boli neskutočne cute! Heart


RE: Anime - Luna May - 04.08.2014

@Berry: Tengen Toppa Gurren Lagann bylo skvělé anime, pamatuji si, že jsem se k prvnímu dílu dostala asi v 21:00 večer a musela jsem je všechny vidět. Druhý den jsem přišla pozdě do práce Rainbowlaugh.

Hmm, jak tě tak poslouchám, máš ráda "over the top" anime?


RE: Anime - Berry - 04.08.2014

@Mayshi: Yups, presne tak Pinkiesmile Gurren Lagann je môj top, inak sa mi páči sa mi asi 90% vecí od štúdia Gainax alebo Shaft, takže áno, "over the top" je celkom presný popis


RE: Anime - Luna May - 04.08.2014

@Berry: Hmm, teď uvažuji jestli ti to doporučit, ale ano, udělám to. Podívej se na Kore wa Zombie desu ka? Je to anime, které je neskutečně uhozené, ale často v epickém stylu. A potom Deadman Wonderland je over the top svým způsobem a hraje na psychologickou notu.

Bohužel nic tak epického jako TTGL a posléze KLK ti doporučit nemůžu. :-(


RE: Anime - Berry - 04.08.2014

@Mayshi: Na Kore wa Zombie desu ka? sa už nejakú tú dobu chystám, tak ďakujem za tip! Čím je anime viac over the top, tým lepšie. Deadman Wonderland som videla a dosť sa mi páčilo tak som sa aj dostala k mange, ktorá bola ešte lepšia! Ďakujem za odporúčania Mays Heart


RE: Anime - AverageHanzo - 05.08.2014

Co se uhozených anime týče, tak špatný taky není Needless.