Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Intrix - 09.08.2014

Ghost in the Shell


RE: Anime - MidnightShadow - 09.08.2014

To jsem uz videla mockrat Rainbowlaugh Vcetne serialu a novych filmu. Ale je to dobry napad Twilightsmile


RE: Anime - Terodeness - 09.08.2014

Taky si sem troufnu vrazit jedno AMV:

Rubber Duck:
VAROVÁNÍ: Tohle AMV obsahuje tuny, tuny, tuny a tuny ecchi (=qnsfw), vulgarismus, rychle se měnící blikající scény, a ještě více mindblow a WTF epičnosti.
Se shlédnutím vida souhlasíte, že jste byli varováni a berete na vědomí, že nezodpovídám za vaše psychické ani fyzické zdraví. Rainbowlaugh Have fun.


PS: Já to napoprvé taky všechno nepobral.... Rainbowlaugh


RE: Anime - Rwakk - 12.08.2014

Na tyhle momenty nikdy nezapomenu. Baseball po japonsku alá samurai champloo




RE: Anime - Rainboom - 12.08.2014

Práve pozerávam Gintamu a Soul Eater, pozrel som si aj Corpse Party: Tortured Souls pretože hra bola awesome, nanešťastie kvôli svojej krátkosti anime v porovnaní s hrou (čisto len príbehovo) je len polka toho všetkého a potom vám veľa vecí nemusí dávať zmysel, skôr mi šlo len o to že som to mohol vidieť z iného pohľadu ako bolo v RPG-makery, je to každopádne pre silnejšie žalúdky, ak si chcete pozrieť krvák, there you go Rainbowwild


RE: Anime - Kovu11 - 13.08.2014

Moje prvé anime čo som si kedy pozrel bol film ktorý mal v názve ,,príbeh,, (myslím). Bol o rodine čo prišla do niakeho mesta a tam sa rodičia jednej dcéry tak najedli že sa zmenili na prasatá. Ešte tam bolo niake veľké dieťa, chlapec čo sa mení na draka a na konci dal niaky chlap tomu dievčatku vybrať dve prasatá z viacerých a ona mala uhádnuť že ktoré sú jej rodičia. Ona nevybrala žiadne lebo jej rodičia tam neboli. Film je určite starší ako 5 rokov. Ak viete čo to je tak mi prosím napíšte.
Edit: Ešte som si spomenul že tam bolo niake čierne monštrum (taká tekutina) a v jednej scéne len tak z ruky vytváral zlato.

Ďalšie anime čo som videl bolo Attack on the titan. Super zvučka! Rainbowlaugh

Doma mám DVD Exile ale nejde Rainbowlaugh


RE: Anime - Neko.Cross - 13.08.2014

Kovu11: To první bude určitě "Cesta do Fantasie" Rainbowlaugh Moc dobře to znám :3


RE: Anime - Iluzon - 13.08.2014

Nebo taky Spirited Away. Jestli se ti film líbil, koukni se na cokoli dalšího od jeho režiséra Hayao Myazakiho a jeho Studia Ghibli. Všechny jsou dobré, většina skvělá.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter


RE: Anime - Rwakk - 13.08.2014

Ghibli rozhodně patří k nejslavnějším studiim, díky kterým se anime nepřímo dostalo do podvědomí většiny národa. Problém je, že velká národa si neuvědomuje, že to je anime. Myslí si, že je to prostě pohádka. Ghibli a Myazaky přece jen často točí anime v pohádkovějším duchu i na témata, která by jinde mohly patřit k vážnějším a ne tak odlehčeným dílům.




RE: Anime - Kovu11 - 13.08.2014

Neko cross: Jojo to je ono, pekne nechutný film Rainbowwild Ale pozriem si ho znova možno teraz pre mňa nebude nechutnýRainbowlaugh