Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Baterka - 25.09.2014

Jinak vite ze studio ghibli konci.

Holt Miyazaki nemladne..
[Obrázek: tumblr_inline_mmz8dxWc5c1qz4rgp.gif]

takhle budu vypadat u jejich posledniho filmu
When Marnie Was There

[Obrázek: tumblr_nc9tb3iCrA1sfoav0o2_500.gif]


RE: Anime - Black Noodles - 27.09.2014

Gintama:
Co se stane, když na zemi zakážou kouřit?
Náš hrdina se vydává na epickou cestu ve stylu Dragon Balls za poslední cigaretou v galaxii. Pinkiesmile

https://www.youtube.com/watch?v=wXql6bEiz0I&list=UUZ6VkGwB65NgR19K_nQrSAg


RE: Anime - Rwakk - 30.09.2014

Seto no Hanayome. Tak kdopak to viděl?
Podle mého je to jedna z nejlepších starších (ale ne nejstarších) komedii vůbec.
Není ji téměř nic svaté a hlavně námět, kdy existuje Yakuza mořských panen a hlavní hrdina je nucen s jednou z nich žít, ač poměrně klišé, tak naprosto originální Rainbowlaugh




RE: Anime - Milda - 01.10.2014

Kdysi velmi dávno jsem koukal na Naruta na Jetixu (RIP Jetix) a pak jsem nějákou dobu byl ještě na Bleach ale v tuto dobu nekoukám no Twilightblush


RE: Anime - Black Noodles - 01.10.2014

Jo taky doporučuju Great Teacher Onizuka.
Je to o bývalém členu motorkářského gangu (pořád s ním má konexe), který se mermomoci chce stát učitelem.
Nějak se mu to podaří a děcka ho nejdříve ignorujou jako každého jiného, dokonce proti němu kujou pikle, ale nakonec si je jeden po druhém převede na svou stranu.
Dostane se opravdu do nehorázných problémů a skandálů, kde by to většina lidí už vzdala.
Jak znich vybruslí? Na to se podívejte. Pinkiesmile

Have fun!


Re: Anime - Icazo - 01.10.2014

Tak sem přidám taky anime, které jsem v poslední době viděl. Jedná se o Chaos;Head a Steins;Gate.

STEINS;GATE
je o chlapovi, který si hraje na šíleného vědce a má svůj osobní cíl- sestavit společně se svýma kamarádama stroj času. Jednoho dne se mu to náhodou povede a začne po něm jít tajná organizace. Má to úžasný humor, ale zároveň je to vcelku dobrý mystery thriller.

a CHAOS;HEAD
V jednom japonském městě se začala dít série záhadných vražd a sebevražd. Média to nazvali New Gen. Hlavním hrdinou je student- anime fanda, který žije ve svém ‘2D‘ světě a na všechny ostatní kašle. Má svou imaginární kamarádku, mívá vidiny a vůbec má problémy rozeznávat realitu od své fantasie. Jednou se náhodou stane svědkem vraždy. Ale.. byla to skutečnost, nebo jeho představivost? A proč všude kolem vidí možné vrahy? A CO je vlastně ta skutečnost?...
(Yay pro marný pokus na navodění nějaké armosféry xD)
Je to psychologický mystery horror a vypadá to celkem dobře. Doporučuju.

A mimochodem, Steins;Gate má Anglický dabing lepší, než japonský. První anime, u kterého tohle vidím Rainbowlaugh

Viděli jste je už? Co na ně říkáte?


RE: Anime - Rwakk - 01.10.2014

GTO si moc dobře pamatuji...a taky si pamatuji, že mi u něj chybí stále zhlédnout posledních 20 epizod. To bych měl napravit Rainbowlaugh

STEINS;GATE
U tohohle anime jsem byl z počátku nadšený ale pak to více méně vyprchalo. Udrželo si to dobrý rytmus až do konce ale některé části se mi zdáli trochu natáhlé. Každopádně patří k těm lepším, co jsem viděl + ten konec a [spoiler: vymazaní akihabary ] byli fakt boží Pinkiesmile

CHAOS;HEAD
To jsem sice viděl, ale vůbec mě to nějak nechytlo. Dodíval jsem se na to spíše z povinnosti, že málokdy dropnu něco co sleduji. Přiznám se, že už si to ani moc nepamatuji, jak mě to nebavilo. Ale to neznamená, že jiné to bavit nebude.


RE: Anime - Terodeness - 01.10.2014

Všem vřele doporučuji "No Game No Life". Protože je to totálně luxusní anime! Pinkiesmile Jediná chyba tohoto anime je, že má brutálně promrhaný potenciál. Mohla by to být dlouhá a zábavá série od začátku až do konce. Boužel tvůrci ten svět pouze nakousli a udělali 12 dílů. :/


RE: Anime - Rwakk - 01.10.2014

U No Game no Live je stále šance, že v některé z příštích sezon bude pokračování. Záleží, jak moc se jim ho povedlo "prodat" v Japonsku. Západ a jeho požadavky je trochu rozdílný oproti Japonsku.


RE: Anime - Intrix - 01.10.2014

(01.10.2014, 17:52)Terodeness Napsal(a): Všem vřele doporučuji "No Game No Life". Protože je to totálně luxusní anime! Pinkiesmile Jediná chyba tohoto anime je, že má brutálně promrhaný potenciál. Mohla by to být dlouhá a zábavá série od začátku až do konce. Boužel tvůrci ten svět pouze nakousli a udělali 12 dílů. :/

Stále vychází novela, takže nějakej potenciál na pokračování tu je. Kdyžtak pokračování příběhu najdeš v novele, sám mám v plánu se do ní pustit.