Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Neko.Cross - 17.11.2014

Já to znám :3 Je to moc pěkné Heart


RE: Anime - Rwakk - 20.11.2014

Tak, další rok bude za námi a mohli by jsme si ve zkratce připomenout, co jsem tento rok někteří sledovali, milovali, nebo nenáviděli. Rainbowlaugh


A také zde přiložím pár AMV pro pobavení a pár vzpomínek Twilightsmile

Sword ard online


Amv od Nostromo


Serie Bakemonogatari a jiné


Hyoka a ToraDora


Kill la Kill


HunterXHunter


Soule Eater


Ruzny Mix


Mix


Mix


Noragami



RE: Anime - Mácaman - 20.11.2014

tak letos sem si dost doplnik Myazakiho - dorucovaci sluzba carodejnice kiki , muj soused totoro, porco rosso, a pak taky mangy Galakticky expres 999 , Sbohem galaktickemu expresu, Paprika... a to vse diky CT


RE: Anime - LightDesh - 20.11.2014

Už to většina asi zná,ale taky bych rád něco doporučil.. Je to anime Madan no Ou to Vanadis,Akame ga Kill a Trinity seven .Jakožto takovej "nováček" v oblasti anime,kterej má za sebou zatím jen SAO 1,LH 1 (druhé série samozřejmě sleduji) .. To nemám moc s čím srovnávat než s těmito tituly,ale asi nejvíc u mne vede Akame a Madan kvůli příběhu i když jsem párkrát slyšel že Akame je od mangy v některých posl. dílech víc osekané ale jaké anime není že? Pinkiesmile

Jinak by mě celkem zajímal váš názor na Madan,Akame atd. +Rád si nechám nějaké podobné doporučit.. Ono vždy skoro všechno vyjde přes víkend a pak je "sucho" Rainbowlaugh


RE: Anime - Rwakk - 20.11.2014

Akame ga kill anime bude mít vlastní konec. Manga bude dále pokračovat a nakonec skončí jinak. Možná se tak jednou dočkáme toho, co se stalo i s FMA. Propracovanější verze, která se bude cele držet mangy.



RE: Anime - AverageHanzo - 02.12.2014

Nedrželo se náhodou Akame ga Kill předlohy celkem věrně, než dohnalo mangu? Já ji osobně nečetl, ale minimálně, co jsem tak slyšel od těch, co ji četli. A popravdě, z toho co jsem slyšel, že z mangy vynechali nebo pozměnili, tak z tama nic podstatného neodebrali a naopak pár věcí jsem rád, že vynechali.
Ono nevím, že něco tak tuctového by si zrovna zasloužilo další propracovanější adaptaci, není to žádné FMA nebo F/SN. Ale kdo ví, třeba je to oblíbenější, než se mi zdá.
Přece jen nejsem zrovna součástí aktuálního anime dění, stále se ještě snažím příjít na to, proč má Touhou a KanColle takovou ohromnou fanbase.

Nicméně, když už jsme u anime adaptací, jaké byste někdy chtěli vidět vy?

Za mě určitě Crossbone Gundam. Rozhodně by dělal UC lepší pověst, než ten šajt, kterým je G Reco.


RE: Anime - Mácaman - 02.12.2014

v sobotu rano ct2 9:20 bude zase Myazaki (minuly tyden Laputa, zamek v oblacich a tyden pred tim Dorucovaci sluzba carodejky Kiki)


RE: Anime - Rainboom - 02.12.2014

Neviete či bude druhá séria No game no life? Best anime čo som zatiaľ videl, odporúčam Pinkiehappy


RE: Anime - Rwakk - 05.12.2014

Tak si dáma zase několik málo amv

Mix


Mix (něco k zamyšlení)


Katanagatari (na tohle se chystám)


Freezing, Freezing Vibration



RE: Anime - ThunderStorm - 19.12.2014

Akame ga kill! je určitě velice dobré, líbí se mi ta jednoduchost a hlavně charaktery (Main mi připomíná Pinkie), ale u mě jednoznačně vede AkameTwilightsmile Zatím jsem skoukl jen pár dílů, ale je to super Rainbowlaugh