Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Foxtrot - 08.05.2015

Ach jo... Jsem skoro v polovině Sword Art Online II (včera jsem viděl celé Sword Art Online I) a mám depresi z toho, jak moc k ničemu to je v porovnání s první polovinou Sword Art Online I... To je prostě mučení, když někdo udělá začátek anime absolutně úžasný a epický a pak to jde všechno do kytek... Včetně barvy vlasů určité postavy... ÁÁÁÁ
Naposledy mě takhle deprimoval konec Death Note.


RE: Anime - Strada2000 - 08.05.2015

Souhlas s tebou Foxtrote. Taky jsem byl docela zklamaný. Mně si líbila celá první série... samozřejmě první polovina naprosto epická...ale ta druhá série... no, první polovina mě moc nebrala, prostě kde se to odehrávalo a jak, to mi prostě k SAO nesedělo... Ale pak jsem to nějak skousl a druhá polovina 2. série mě zase bavila Pinkiesmile Plno lidí to má naopak... ale já to mám takhle, takže určitě sleduj dál, pak budeš moci sám posoudit Ajsmug Sice netvrdím, že SAO II. není dobrý, to bych nikdy neřekl, ale na první sérii to prostě nemá ani z 50% Twilightsmile Můj názor...


RE: Anime - Rwakk - 09.05.2015

No, protože se vlastně původně jedná o novelu, tak bych nesvaloval vinu na anime. To se snažilo co to šlo.
Sword art má hodně dobrých okamžiků a pak hodně slabé okamžiky. Jenže anime za to nemůže. To se pouze drží předlohy. Takže své výtky spíše směřujte tam.


RE: Anime - Dex - 09.05.2015

FMA Brotherhood jsem teď skoro dokoukal. Je to super - místy vtipné a odlehčené a místy trochu vážnější. Vážně skvěle udělané Pinkiesmile


RE: Anime - Foxtrot - 09.05.2015

Já to mám naopak. Nejdřív Death Note, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Code Geass a Hellsing a teď mám strach, že to nejlepší už jsem viděl a nic tak úžasného už mě nikdy nepotká Rainbowlaugh


RE: Anime - Rainfall - 09.05.2015

Ajajajaj, Foxtrote proč jenom Brotherhood? Pinkiehappy
Měl jsi se nejdřív podívat na původní anime Fullemtal Alchemist. Proč? No protože je dost podobně awesome jako Brotherhood. Ale má to jiná ukočení.

Já teda původního alchimistu mám hodně rád, protože... hej on má úplně jinou atmosféru než Brotherhood. Některé věci, které byly smutné v Brotherhoodu jsou ještě smutnější tady.

Někdo teda nemá původní rád, ale pro mě je to bylo neuvěřitelné anime a obě verze mám rád stejně. Původní má taky hodně zajímavý konec, jakože hodně zajímavý. Někteří homuculové jsou jiní. Jinak vysvětlený jejich vznik.... Prostě je to skoro jiné anime

Ale teď už se ti to právě nevyplatí, protože to co se v Brotherhoodu vyřešilo během 15ti dílů se v Původním řeší 30 dílů (z padesáti a řeší se to jinak, ale ty základní příběhové linky jsou prakticky stejné).

K jiným anime. Myslím, že podobné anime ještě objevíš. Pokud si chceš nechat úplně zničit mozek doporučuju Neon Genesis Evangelion, nebo Rebuild of Evangelion. Rozdíl je ten že Rebuild jsou filmy který od určité části vyprávějí příběh úplně jinak. Hlavní postavu možná budeš nesnášet, je to takový slabší a trochu ubrečený kluk, který měl hodně blbé dětství a na kterého všichni začnou házet odpovědnost za ochranu světa a nebo ho nesnáší. Každopádně doporučuji jedno i to druhé.

Kiseijuu, neboli Prasite je v tomto roce jedno z nejlepších anime. Má docela dost i filozofických úvah, akce, ale je trochu krvavější (Avšak nic moc hrozného, narozdíl od Evangelionu Rainbowlaugh )

Shingeki je taky dobré, sice to bylo hodně mainstream anime (opravdu každý ho sledoval) ale taky bylo dost dobré, tady bych mu to docela odpustil.

Pokud by jsi chtěl prostě nějaké šilenosti, můžeš si dát Watamote nebo Tengen Toppa Gurren Lagann!

Pokud něco nesmyslně krvavého tak třeba Blood C.

Prostě anime je hodně.


RE: Anime - Rwakk - 09.05.2015

Je strašná spousta anime, které rozhodně stojí za to.
Jedním z nich je třeba Guilty crown. Příběh pojednává o neznámém viru a děj se čím dál více vyvíjí a zaplétá. Hlavního hrdinu můžeme vidět na dně i na vrcholu. V některých případech ho chcete sice zabít ale nakonec si to rozmyslíte a sledujete dál. A konec je také zajímaví.

Pak zde máme sice slabší 11 eyes ale také bych jej doporučil ke zhlédnutí. Ač se příběh o puberťácích školou povinných, kteří se dostávají do takzvané rudé noci a musí bojovat o své přežití zdá na první pohled přímočarý, dokáže nabídnout více než se zdá.

A co třeba AA! Megami-sama. Někdo to zná jako o Ah! My goddess. Romantika pro opravdové romantiky. Starší anime které potěší a uklidní rozbouřené srdce. Vysokoškolák co nemá štěstí se náhle dovolá na boží linku a jediné přání co má je, aby s ním žila bohyně s kterou telefonuje. A tak začínají ti dva spolu žít.

Poslední co jen tak zmíním, když už jsme byli u toho sword artu bude Accel world který už zde sice byl zmíněn, ale stojí na něj znova poukázat. Stejné univerzum jako Sword art online ale o několik pokud vím desetiletí později. Možná až staletí. Příběh vyprávějící i tajemné hře, která ti dá různé bonusy do života. Hrdina je netradiční a o co více je zajímaví seriál, kde se setká Haru z Accel worldu s Kiritem ze sword artu a rozdají si to mezi sebou. Kdo asi vyhraje? Rainbowlaugh


RE: Anime - Rainboom - 09.05.2015

Na kus inú nôtu... Jedno z najlepších anime je Angel Beats mieša to v sebe humor a feels... A že to vie veľmi dobre... Je to ale krátke, sa mi zdá 12 častí a ten koniec... Nereval som pri walking dead (hre) ale toto ma dostalo


RE: Anime - Foxtrot - 09.05.2015

(09.05.2015, 11:38)Rainfall Napsal(a): Ajajajaj, Foxtrote proč jenom Brotherhood? Pinkiehappy

No, z "původního" jsem viděl asi 15 epizod a pak jsem přešel na Brotherhood. Proč? Protože já beru jako původní právě ten Brotherhood, protože následuje původní mangu, která je toho základem. Na první FMA anime se možná v budoucnu někdy mrknu, ale já chtěl hlavně vidět ten příběh, který pro to zmýšlel autor mangy a ne co si vymysleli scénáristé anime, když zjistili, že dohnali mangu, který ještě nebyla hotová.


RE: Anime - Kodos - 09.05.2015

Nikdy jsem se výjma MLP na anime nedíval, protože jsem si myslel, že mě to nikdy nebude bavit. Opak je pravdou. Asi před týdnem jsem začal sledovat Tokyo Ghoul a během pěti dní dokoukal celou 1. sérii. Bylo to opravdu skvělé a teď se chystám na 2. sérii. Po shlédnutí 2. série se chci začít dívat na SAO a zároveň na Devil may Cry anime, protože hra byla opravdu dobrá, takže cítím takové nutkání podívat se i na anime. Je tady někdo, kdo DmC anime viděl a mohl by mi říct, jestli má vůbec cenu se na to dívat? Pinkiesmile