Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Bluebear - 09.05.2015

(09.05.2015, 11:10)Foxtrot Napsal(a): Já to mám naopak. Nejdřív Death Note, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Code Geass a Hellsing a teď mám strach, že to nejlepší už jsem viděl a nic tak úžasného už mě nikdy nepotká Rainbowlaugh

Ale jistě, že potká. Anime vzniká stále, a přestože logicky v té záplavě je obrovské množtví balastu, vznikají stále i velmi dobré věci. Máš se na co těšit.  Pinkiehappy  tedy, pokud Japonsko nesmete tsunami (ale podobná věc se může stát kdekomu).


RE: Anime - Intrix - 09.05.2015

Sice mi to trvalo víc jak půl roku, ale konečně jsem dokoukal druhou řadu Wixoss. Bohužel, jako u spousty dalších anime, čím byl blíž příběh u konce, tím víc vyvstávalo otázek, na který nikde nebyla odpověď. Je škoda, že je to ukončený originální anime, takže se odpovědi už asi nikde nedozvím.


RE: Anime - Foxtrot - 09.05.2015

Tak dokoukáno SAO II. Těžko říct, jestli je první polovina lepší než druhá... Jednou mě štvou vlasy jedné postavy a pak vlasy druhé postavy...
Prostě mě štve, že nevypadají stejně, jako na začátku SAO v původním světě... Nějaké blbé víly... Ach jo...

Začínám si uvědomovat takový paradox... Na SAO jsem se začal koukat, protože jsem chtěl vidět anime o tom jak hráči hrají MMORPG ve virtuálním světě. Ale začalo mě to bavit díky tomu, že se pro ně ten svět stal vlastně světem skutečným a smrt byla reálná. A když se to zase vrátilo k tomu, že smrt nic neznamená, tak se mi to kvůli tomu přestalo líbit.

Je škoda, že příběh první poloviny SAO I nebyl natažen na několik sérií.

Když zhodnotím příběh jako celek, tak je to taková slátanina všemožných úseků, které na sebe ani přímo nenavazují. Už v první polovině SAO I byl Kirito někde a pak najednou někde jinde a člověk si mohl maximálně domyslet co mezitím dělal... Kirito potkal Asunu a pak ji jak dlouho neviděl a když se zase viděli, tak jakoby se znali pořád... To samé Klein, které se objeví jen občas.
Ten příběh prostě hrozně přeskakuje.

Jsem zvědav co přinese další série... Byl bych rád, kdyby zmizely víly a postavám se vrátila původní barva vlasů...
Když to tak vezmu, tak bych nejradši, aby byli zase ve hře, kde je smrt skutečná... Ale to už si radši najdu nějaké jiné anime, kde někdo bojuje prostě ve skutečném světě a tam smrt skutečná bude Rainbowlaugh


RE: Anime - Intrix - 09.05.2015

Buď rád, že nečteš novelu. V anime je ten příběh alespoň nějak poskládanej, novela je mnohem víc rozházená.


RE: Anime - Foxtrot - 09.05.2015

No, něco jsem si googlil. Autor prý psal ve stylu: "Jo, tak fanoušci chtějí vědět víc o tom co se stalo mezi kapitolou 2 a 3? No nevadí, tak uděláme kapitolu 8, která bude příběhově mezi kapitolou 2 a 3."


RE: Anime - Intrix - 09.05.2015

A jsem docela zvědavej, co budeš dřív, jestli anglický překlad arku alicization, nebo třetí série anime.


RE: Anime - Foxtrot - 09.05.2015

Alespoň konečně vím, proč se jedna Minecraft frakce (když jsem ještě hrál Minecraft), jmenovala Laughing Coffin Rainbowlaugh Ale osobně myslím, že skoro až nevhodné, když si vezmu, že to vlastně znamená, že by klidně zabili hráče i v realitě...


RE: Anime - Bluebear - 10.05.2015

(09.05.2015, 23:12)Foxtrot Napsal(a): Alespoň konečně vím, proč se jedna Minecraft frakce (když jsem ještě hrál Minecraft), jmenovala Laughing Coffin Rainbowlaugh Ale osobně myslím, že skoro až nevhodné, když si vezmu, že to vlastně znamená, že by klidně zabili hráče i v realitě...

Ano, i když zábrany v reálném světě by asi byly vyšší, aspoň tváří v tvář. SAO umožňovalo vraždit natolik virtuálně, že si archikortex myslel (zvyklý na střílečky), že je to jen další hra. V reálu by se asi ozval víc.

Přesto, hráče z frakce "Laughing Coffin" bych si nepouštěl za záda. Twilightsmile


RE: Anime - Rainfall - 14.05.2015

Napadlo mě, zopáknout si trochu takové starší klasiky mého dětství

Takže jsem hledal a tady jsou:
Oban: Star Racers
Digimon
Shaman King
BayBlade

Neon Genesis Evangelion (Ten sem sice moc nezapadá, ale já ho sledoval asi když mi bylo dvanáct a... docela jsem to žral, zajímavé je, že ten seriál vás začne soustavně psychicky ničit, až když ho sledujete v doporučeném věku, což 12 určitě není Rainbowlaugh )

Každopádně je zajímavé, že jako dítě ty seriály moc nechápete... a když si to zopakujete, vidíte tam ty narážky, jak vtipné, tak temné, někdy i hodně temné.

Pamatujete si nějaké podobné anime? Vlastně jsou mnohem víc awesome když je sledujete teď, než zamlada Pinkiehappy


RE: Anime - Miku Veverka - 15.05.2015

Well, ja jako malej sem taky sledoval digimony, shaman king (chudák morty, změnili mu dabera), bayblade, ale taky sem sledoval Pokemony (samozřejmě Rainbowlaugh ), yu-gi-oh, naruta, death note a Full Metal Alchemist což na mě bylo hodně temný Rainbowlaugh a devil may cry. Twilightsmile  
Ps: všechno tyto anime jsem viděl jako malej v češtině a ukrajinštině. (Kromě devil may cry A death note, ty sem si ještě zopáknul v angličtině)