Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - BatygameCZ - 11.10.2015

Já bych se na to juknul, ale vyspoilil jsem si konec Facehoof
PS- ten, který má stejné jméno jako náš oblíbený sidekick z MLP umře.... Pinkiecrazy
MUHAHAHAHAHAHAHAHA!


RE: Anime - BatygameCZ - 11.10.2015

Mimochodem, má cenu vrazit čas do High School of Dead a Corpse Party? Já viděl pár ukázek ( celkum brutus, to se mi líbì Pinkiecrazy ) ale je pod vší tou krví a brutalitou taky dobré anime?


RE: Anime - Intrix - 11.10.2015

High School of Dead je docela dobrý anime. Mě se líbilo. Ale nemá uzavřenej konec a chtělo by to pár dalších sérií. Doporučuju i mangu.


RE: Anime - Kodos - 11.10.2015

High School Of The Dead byla pro mne celkem fajn oddechovka, která má ale nehorázně otevřený konec. I tak se mi to ale líbilo a jako ztráta času mi to rozhodně nepřišlo. Corpse Party jsem sice dokoukal, ale to už mi tak dobrý nepřišlo. Pokud máš rád střeva rozmázlé po místnostech a příběh ve 4 epizodách, tak hádám, že se ti to bude líbit, ale já z toho nějak extrémní zážitek neměl Rainbowlaugh Záleží jen na tobě.


RE: Anime - Foxtrot - 11.10.2015

Jen doporučení, zkuste One Punch Man. Dělá to Madhouse, ale pracuje na tom i dost externistů a animace je opravdu top.


RE: Anime - ♕Decoy♕ - 12.10.2015

Která dobrá duše mi tu poradí anime ve stylu Bleach nebo Fairy Tail nebo Naruto nebo Sword Art Online nebo kombinaci všech 4. Díky


RE: Anime - Neko.Cross - 12.10.2015

.Hack//Sign nebo zkus InuYasha či Dragon Ball Ajsmug ale i Yu Yu Hakusho je fajn :3 :3


RE: Anime - AverageHanzo - 12.10.2015

(11.10.2015, 20:18)Foxtrot Napsal(a): Jen doporučení, zkuste One Punch Man. Dělá to Madhouse, ale pracuje na tom i dost externistů a animace je opravdu top.

Jo, na One Punch Mana jsem se celkem dlouho těšil, o webkomixu i manze jsem slyšel hodně dobrého, tak jsem byl zvědavý, co z toho bude. A zatím teda zklamaný nejsem. =D

I když z podzima na mém hype listu stejně zatím stále vede Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans. Build Fighters sice byli dobří, ale potřeboval jsem už svůj real robot fix, který mi G Reco ani Aldonoah.Zero neposkytli.


RE: Anime - Stormangels - 14.10.2015

Zkuste Hight School DxD Twilightsmile


RE: Anime - Divočák - 15.10.2015

Mno, ehm.... Svůj anime list co je fajn a co špatné bych mohl taky sepsat Rainbowlaugh
Momentálně se chci dokopat na Attack on Titan a pak zas nevím xD
Ale doporučuji High School DxD a jeho další dvě série. A Light Novela je taky super i když se to jen čte. Rozhodně budete mít náskok v příběhu a budete vědět co vlastně bude.
Trinity Seven taky celkem povedené anime akorát více crazy než HSDxD.
Tokyo Ghoul, měl by znát snad každý a tímhle stupněm by si měl projít.
Gungrave je klasika nad klasikami. Poutavý příběh a rozhodně má super průběh.
Ichiban ushiro no daimaou anime kde je postava OP hned v prvním díle, ale příběhově se to vyvíjí moc pěkně.
Death Note zná snad každý Pinkiehappy