Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - BatygameCZ - 12.11.2015

Doukoukal sem první půlku Elfen Lied
Zatím se mi to líbí, hlavně díky příběhu, ale je tu jedna věc...
sakra, chlape, je to tvoje SESTŘENICE Rainbowlaugh


RE: Anime - BatygameCZ - 14.11.2015

Dokoukáno
+s každou epizodou sílící příběh a atmosféta
+TUNY šokujících momentů
+stylová brutalita
+postavy
+krásný a náladotvorný opening
+pěkný závěr

-nebylo odhaleno, jak vlastně vznikla 2. Lucyiina osobnost (možná tou kulkou do hlavy? Rainbowderp )
-1. scéna s polibkem byla zbytečná a taky krapet divná...
8.5/10
Doporučuju, ale pokud nejste zvyklí na krev, bude to křest ohněm, zatímco plavete v nádrži s benzínem Rainbowlaugh


RE: Anime - Rwakk - 21.11.2015

Tak a znova po roce zde máme rekapitulaci v jednom videu co nového jsme tento rok mohli zhlédnout na naších obrazovkách a monitorech.



A to nás přivádí k několika otázkám. Jak se vám tento rok na nové kousky líbil? Které podle vás anime tento rok kralovali? Které byli naopak propadák? A které z nich se stalo vaším žolíkem, ač je třeba veřejnost odsuzovala? Máme za sebou další čtyři sezóny, které nám přinesli mnoho zábavy, štěstí a někdy i poučení.
Přeji všem co mají rádi anime i další příjemný rok a nové díla, jenž osloví vaše srdce, ducha i víru, že v dnešní době stále mohou vznikat věci krásné na pohled i na pochopení.
S pozdravem
Rwakk



RE: Anime - BatygameCZ - 23.11.2015

Chtěl bych se zeptat 2 anime. Na Hellsing Ultimate a Fullmetal Alchemist Broterhood.
Jedná se o remaky nebo pokračování? Rainbowderp


RE: Anime - Discordian - 23.11.2015

O Alchymistech nevím, ale Hellsing Ultimate je remake. Drží se mnohem víc původní mangy, než první anime, je tak nějak krvavější a syrovější, je tam mnohem víc démonických nácků a jeho tvůrci prý předtím dělali hlavně hentai, což jde občas poznat Rainbowlaugh


RE: Anime - Rwakk - 23.11.2015

Obojí jsou remaky, které se snaží jít co nejvíce podle mangy.


RE: Anime - BatygameCZ - 23.11.2015

Takže původní Hellsing vlastně můžu vynechat?


RE: Anime - Terodeness - 23.11.2015

Baty: Já ho mám rozkoukaný a jde to, ale Ultimate je mnohem lepší. Ale hlavně, hlavně se na Ultimate podívej v ANG dabingu. Je to jeden z mála dabingů o kterých můžu říct, že jsou opravdový luxus.

A pro ostatní lépe anglicky mluvící:
Kdo z vás tu viděl abridged verzi a jaká je vaše nejoblibenější hláška (ano vím je to hodně, hodně těžké rozhodnutí). Rainbowlaugh


RE: Anime - Discordian - 23.11.2015

Osobně mě nejvíc rozesmály scény s Andersonem a ten příliv hlodů na katolickou církev (to spread the word of God... a tak dále), lekce o sexismu s Rip van Vinkle byla taky fajn, výčet těžko zdůvodnitelných výdajů organizace Hellsing byl taky hezký a skvěle ukončený, a samozřejmě... Majorův proslov o válce.

ad Baty: můžeš, ale nemusíš. Možná bys neměl. Ultimate je celkově kvalitativně na výši, ale anime má zatraceně stylový soundtrack.


RE: Anime - BatygameCZ - 23.11.2015

Sakra, já už sem s Hellsingem v půlce Rainbowlaugh
Tak jo, prostě to jen vymažu se seznamu Pinkiehappy
A co Fullmetal Alchemist? Můžu rovnou jít na Broterhood?