Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - VeliceMladýPísař - 15.09.2012

ja se divam ,,občas,, na naruta hlavně se tešim jak bude Hokage Rainbowlaugh brzy už bude (nejdpozdeji do roka-2 podle mně) Rainbowlaugh


RE: Anime - Intrix - 15.09.2012

(15.09.2012, 13:21)NaturalDashCz Napsal(a): ja se divam ,,občas,, na naruta hlavně se tešim jak bude Hokage Rainbowlaugh brzy už bude (nejdpozdeji do roka-2 podle mně) Rainbowlaugh

pokud tam nenacpou moc fillerů, tak by do půl roku měla zkončit válka, co bude po ní neví nikdo mimo Kishimota


RE: Anime - Ravhasin - 15.09.2012

Já jsem koukal na Darker than Black, Naruto, Bleach, Soul Eater, Král šamanů a další


RE: Anime - Vlče - 16.09.2012

Asi před čtyřmi lety jsem narazila na Naruto... vydržela jsem se na to dívat do cca 50. dílu Shippudenu... od té doby jsem už na Naruto ani nepomyslela. Díky Narutu jsem se stalo otaku, ale kromě fajn hudby se mi už vůbec nelíbí. Ani jiná podobně dlouhá anime jako Bleach, One Peace,... mě nelákají.Twilightsmile
Mezi mé nejoblíbenější patří jednoznačně Clannad; After story, o kterém tu už byla zmíňka,... dále Ano Hana, Saikano, Elfen Lied, Fate Zero, Lucky Star, Usagi Drop,... a spousta dalších, které si můžete prohlédnout na mém Animelistu
Je to taková podivná směska všechmožných žánrů Scootangel


RE: Anime - AverageHanzo - 16.09.2012

Elfen Lied jsi mi teď připomněla, jedno z mých oblíbených anime, které už nechci nikdy vidět. Rainbowlaugh
Jinak, pokud se ti líbilo Lucky Star, možná by ses mohla podívat na Seitokai no Ichizon. Je to taky takové anime plné odkazů na jiné anime, hry a vůbec otaku kulturu. I když narozdíl od Lucky Star, které spoléhá téměř čistě na mluvený humor, Ichizon má o něco víc slapsticku.


RE: Anime - Vlče - 16.09.2012

(16.09.2012, 15:38)AverageHanzo Napsal(a): Elfen Lied jsi mi teď připomněla, jedno z mých oblíbených anime, které už nechci nikdy vidět. Rainbowlaugh
Jinak, pokud se ti líbilo Lucky Star, možná by ses mohla podívat na Seitokai no Ichizon. Je to taky takové anime plné odkazů na jiné anime, hry a vůbec otaku kulturu. I když narozdíl od Lucky Star, které spoléhá téměř čistě na mluvený humor, Ichizon má o něco víc slapsticku.

Já na EL koukala už nejméně 5x ^___^ Seitokai no Ichizou mi nic neříká, ale možná na něj někdy přijde řada. Mě se na Lucky Staru líbilo jak je ten příběh nepříběh úplně obyčejnej a přitom vtipnej. Prostě i když o nic nešlo musela jsem se pořád a pořád dívat na další díly.


RE: Anime - Dumbass_CZ - 16.09.2012

Začal jsem se dívat na anime Hetalia, a je to boží xD


RE: Anime - Intrix - 16.09.2012

Seitokai no Ichizon vypadá docela zajímavě, jen mě trošku mrzí absence českých titulků


RE: Anime - AverageHanzo - 16.09.2012

(16.09.2012, 18:23)8B3CE273 Napsal(a): Seitokai no Ichizon vypadá docela zajímavě, jen mě trošku mrzí absence českých titulků

Kdybych nebyl tak naprosto nesnesitelně líný, tak bych nějaké i zkusil dohromady zprasit, vzhledem k tomu, jak se mi líbilo a že je dlouhé jen 12 epizod. Trochu mě udivuje, že je ještě nikdo neudělal.

No, zkusím to dát na svůj "to do" list, ale i když mám teď poslední dobou hodně volného času, tak nic neslibuju.
Ale i kdybych se do toho přece jen pustil, hodil by se nějaký korektor. Pinkiesmile


RE: Anime - Intrix - 16.09.2012

(16.09.2012, 21:14)AverageHanzo Napsal(a): Kdybych nebyl tak naprosto nesnesitelně líný, tak bych nějaké i zkusil dohromady zprasit, vzhledem k tomu, jak se mi líbilo a že je dlouhé jen 12 epizod. Trochu mě udivuje, že je ještě nikdo neudělal.

No, zkusím to dát na svůj "to do" list, ale i když mám teď poslední dobou hodně volného času, tak nic neslibuju.
Ale i kdybych se do toho přece jen pustil, hodil by se nějaký korektor. Pinkiesmile

ne že by mi eng titluky vadily, ale ještě se mi nestalo, že bych dokoukal anime, který jsem rozkoukal s eng titulkama. 12 epiod bych měl přeloženejch za tejden, teda až dopřekládám Morita-san wa Mukuchi. jedinej problém je sehnat korektora