Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Keranis - 24.12.2015

Jop, vyhledal jsem si ho Rainbowlaugh
IT'S NAZIS!


RE: Anime - BatygameCZ - 12.01.2016

Wow, čekal jsem, že 3. Sezóna RWBY bude dobrá, ale takhle? Když 7. Epka je zatím nej epka RWBY vůbec a to je vážení zcela bez humoru Rainbowlaugh


RE: Anime - Intrix - 12.01.2016

Dík za připomenutí že už zase byl víkend, takže bych měl stáhnout osmou epizodu


RE: Anime - Divočák - 19.01.2016

Někdo kdo tu někdy viděl Elfen Lied? Twilightsmile neskutečně dobře udělané anime Twilightsmile skoro 4.5 na Anime-Planet mluví za sebe Twilightsmile


RE: Anime - Moně - 19.01.2016

Elfen lied je fajn anime, ale viděla jsem i lepší stejného/podobného žánru. Vyzvihla bych hlavně soundtrack a tu syrovost.


RE: Anime - BatygameCZ - 19.01.2016

Super anime. Skvělý příběh, hudba, stylovà brutalita. Jen kdyby to nemělo uši trhající voice acting... Rainbowlaugh


RE: Anime - Dbleki - 19.01.2016

No, anime mi přišlo poněkud průměrné, ale bylo fajn. Některé scény mi tam neseděly, něco bych tam přidala a něco možná i ubrala Rainbowhuh
Soundtrack byl super, až mi naháněl husí kůži Rainbowlaugh ale k anime se skvěle hodilo... 
Jinak, nejsmutnější část celého anime byla beztak ta část s  štěnětem Fluttershyouch


RE: Anime - Rwakk - 19.01.2016

Tohle anime bylo na svou dobu velmi dobré. S postupem času si ale člověk uvědomuje, že až tak super zase nebylo. Rozhodně patří k prvním anime, které jsem kdy viděl. Myslím, že mě to potom také velice ovlivnilo i u sledování dalších sérií.
Sountrack i v dnešní době dokáže nadchnout. I dnes si rád pustím
Tahle melodie, tato píseň naprosto vystihuje vše, o čem to anime je a to se málokdy podaří + mám ověřeno, že tenhle opening znají i lidé, co o Elfen lied nikdy neslyšeli.

Musím ale smutně konstatovat, že v dnešní době bych se už na něj podívat nedokázal. Jsem rád, že mě to chytlo tenkrát a nečekal jsem až na dnešní dobu.


RE: Anime - BatygameCZ - 19.01.2016

Je pravda, že lepší soundtrack má snad už jen Naruto, Tokyo Ghoul a pro mnohé zajisté Sword Art Online. A to jsme u naprostých špiček Pinkiehappy


RE: Anime - Rwakk - 19.01.2016

No, ohledně OST bych s narutem až tak nesouhlasil. Kdysi možná ano, ale postupem času stejně jako dějová linka anime plná bordelu začal značně upadat. Lituji, že to stejné potkali i Fairy tail. Ta změna tvůrčího studia jde hodně znát.
Ale třeba Aldnoach Zero má také perfektní ost. Fullmetal alchemist je také na vysoké úrovni (hovořím hlavně o brotherhoodu ač původní měl také své skvělé skladby jako bratja.
Code geass, další z velice povedených OST.

Mnohé anime mají perfektní sountrack ale lidi jej tak nevnímají, protože dělá co má. Prohlubuje děj a potajmu se zahryzává do hlubin duše. Navíc, každý z diváků může preferovat jiný hudební styl a to se na tom také velmi podepíše.
Vezměme si třeba samuraj champloo. Existují lidé, co ten opening milují, a pak lidé, co jej z hloubi duše nenávidí.


A když už jsme u toho Full metalu.