Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - Keranis - 04.02.2016

Kde brácha bere ty nádhery? Navnadil mě na Stein's Gate... A pak mě od ní zase odtrhával, prý ať to všechno nezhltnu naráz Pinkiehappy


RE: Anime - Discordian - 04.02.2016

Právě o tom One Punch Man je. Parodie na většinu superhrdinských tradic. Žádný mimozemský původ, nemožný tréning, magie, prastaré artefakty, Vyvolený... jen plešoun, který to dělá pro zábavu a souboj, který by ve většině anime trval tak tři-čtyři epizody (nebo patnáct-dvacet v Narutovi a DBZ) vyřeší pár ranama, aby stihl výprodej v supermarketu. Ta antiklimatičnost hlavního hrdiny je tam klíčová.

Podobný přístup se objevoval třeba v Gintamě. To si taky každou chvíli utahuje ze všech možných klišé a standardů žánru a i ty nejnapínavější a nejepičtější souboje jsou tam semtam vyřešeny během pár sekund, aby hlavní postavy stihly oblíbený seriál v telce.


RE: Anime - Minetex - 09.02.2016

Přesně proto se mi to zatím líbí - Dělá si to báječnou srandu z normálního anime Rainbowlaugh


RE: Anime - Mikado.H - 13.02.2016

One Punch Mana jsem celého odkoukal o Silvestru a rozhodně je to anime podle mého vkusu, přestože nemusí být pro každého.
Jak psal Discordian, je to skvělá recese, což v anime absolutně zbožňuji a postupně koukám na všechny anime parodující sama sebe, nebo žánr jako takový. (Gintamu mám ještě před sebou, děsí mne počet dílů, navíc si utahuje z konkrétních anime a zas takový přehled, abych všemu rozuměl, nemám)

Takže rozhodně doporučuji: 10 z 10 Saitamů by denně dělali 3 roky 100 kliků, 100 dřepů, 10 sklapovaček a běhali 10km


RE: Anime - Minetex - 13.02.2016

ALE TO NENÍ ANI TVRDÝ TRÉNINK! To je jenom normální trénink, co nám tajíš, Saitamo!?!


RE: Anime - BatygameCZ - 14.02.2016

Už jsem dlouho nezhodnotil žádné anime. A teď finišovala 3. sezóna RWBY, tak proč toho nevyužít? Pinkiehappy

+dabing
+humor
+opět špičkové souboje
+zajímavé charaktery
+opět stylový soundtrack- který ovšem nemusí sednout každému
+konečně se perfektně naučily dokonalou práci s kamerou a hudbou- kvalitu to vyhodilo 0 110% nahoru Twilightsmile
+poslední cca 3 epizody je to nejlepší, co můžete podle mě v RWBY vůbec vidět. Autoři vsadili na emoce a napodobování Her o Trůny Rainbowlaugh
Jako fakt: [spoiler: Yang přijde o ruku a následně je víceméně v depresi, Blake uteče, Wisse se vrátí domů s otcem, Pyrrha zemře, Ozpin je zřejmě mrtvý a Penny skončí na kusy. Wow Rainbowlaugh]

-RWBY nikdy nemělo moc dobré intro, ale tohle bylo suverénně nejhorší. Škoda.
-Od samotného konce jsem možná čekal něco víc
-Další cca 2 roky čekání  Applejackconfused

Finální verdikt: 9.5/10
Jednoznačně nejlepší sezóna RWBY celkově. Pokud někdo budu dělat můj Top 10, ta se určitě najde místo Twilightsmile


RE: Anime - Tiny Creature - 15.02.2016

Pěkné hodnocení, ale zapoměl jsi ještě na jednu postavu, která zemřela. Torchwick! Já tu postavu zbožňovala, a jen co se vrátil, hned ho sežere nějaká příšera.  Raritycry

Jinak ohledně openingu nesouhlasím. Písně se mi vždycky líbili a asi nejlepší byl hned ten první (This a will be day).

Ale fakt se těším, jak příběh bude pokračovat.



RE: Anime - BatygameCZ - 15.02.2016

Jak řval, že to všechno přežije Rainbowlaugh
Holt každý má jiný vkus Twilightsmile
Btw...krapet spoiler, ne? Rainbowlaugh


RE: Anime - Dbleki - 15.02.2016

[Obrázek: latest?cb=20130323124352]
Gratuluji, rovnou tohle téma můžeme přejmenovat  na " Anime and spoilers in nutshell" vyjde to na stejno, ne? Also, taky důvod proč moc takové diskuzní témata nečtu, akorát si člověk kvůli takovým lidem kazí zážitek.
EDIT:
BatyGameCZ: Je jedno jestli je to jedna věc či více, i tak by měli lidi klást důraz na ty druhý a snažit se věci všem neprozrazovat, zrovna u tohodle "anime" je mi to jedno, jenom mně vždycky takový lidi štvou. Možná zním přehnaně a hrotím to, ale už se mi nespočetkrát stalo, že mi byl někdo schopen vyzradit celý konec přičemž jsem to měla zrovna rozkoukané a to vždy dokáže naštvat.
Začerněné věci beru a na tvé jsem nenarážela, btw, četla, né četl. ( nj, prokletí mé přezdívky Rainbowlaugh)


RE: Anime - BatygameCZ - 15.02.2016

Ts, vyspoilila jen jednu věc, jestli si čet ty moje, tak tvoje chyba, já to začernil Rainbowlaugh