Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - BatygameCZ - 26.02.2016


A tady ten zmiňovaný boží ending :3
Prčic....proč jen musel být Jetix odkoupen? PROČ?! Applejackunsure


RE: Anime - BatygameCZ - 04.03.2016

Dokoukal jsem Mirai Nikki. A moje dojmy jsou značně rozpolcené

+zajímavý nápad
+spoustu jak humorných, tak vyloženě děsivých momentů
+opět zajímavé postavy- sakra, už jen kvůli Yuno tohle musíte vidět Rainbowlaugh
+oba openingy se povedly....
+.... a přinejmenším druhý ending je super
+animace je většinu anime velice slušná. Ale hapruje to, o tom žádná Rainbowlaugh
+ A teď k tomu, proč jsou moje dojmy rozpolcené. Konec byl velice pěkný a smutný zároveň. Ale.....

- celkové zakončení je hrozně odfláknuté. prostě takové to [spoiler: nakonec to vlastně končí špatně], smiřte se s tím. Navíc je to zakončeno jakoby se počítalo s 2. sezónou, což se nestalo...
- animace je (jak jsem psal) slušná, ale i tak neustále čekáte něco více
- většina majitelů deníku nedostane dostatek času, aby si k nim divák vybudoval nějaká vztah

Konečný verdikt: 8/10
a to s odřenýma ušima. Nebýt toho konce, šlo by to i výše


RE: Anime - Rwakk - 05.03.2016

Aby jsi plně pochopil Mirai Nikki, měl by jsi si přečíst mangu. S ní je aspoň trochu konec pochopitelný.

Ale díky tomuto anime hláška dobrou noc dává nový význam Rainbowlaugh


RE: Anime - BatygameCZ - 05.03.2016

Málem sem se p....l při té části Rainbowlaugh
Kolik to má kapitol?


RE: Anime - Rwakk - 05.03.2016

Uff to už ani nevím. Četl jsem to dávno, když vycházelo anime.


RE: Anime - Fun1k - 07.03.2016

Poslední dny sleduju Himouto! Umaru-chan, to je jedno z roztomilejších anime, co jsem viděl, a znělku mám uvízlou v hlavě :-D


RE: Anime - Tiny Creature - 11.03.2016

Ikdyž mě rapové bitvy nikdy přílišně nezajímali, před časem jsem objevila něco, co mě zaujalo a pobavilo.





Schválně? Kdo vyhrál?  Rainbowlaugh



RE: Anime - BatygameCZ - 11.03.2016

Meh, originál je lepší Rainbowlaugh


RE: Anime - Quickshot135 - 02.04.2016

Alright everyone, Weebz is here... Rainbowlaugh
Doporučuju: Ansatsu kyoushitsu (školní komedie o tom, jak se třída snaží zabít učitele, má 2 sezóny, 2. je ve vývoji, ale díly vychází, teď je venku okolo 13 dílů (2.4.2016), pro mě srdcovka
Death Note (snad představovat nemusím, podle mě jedno z nejlepších anime)
Shimoneta (Příběh prostě neumim vysvětlit, ať se snažim jak se snažim Rainbowlaugh. Každopádně stojí za to zhlédnout. Opět školní komedie o japonsku, kde jsou zakázaný perverzní joky)
A takhle bych doporučil 50 dalších, ale jsem too lazy. Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Anime - Tiny Creature - 17.04.2016

Tak nám před časem začala jarní sezona a mě tak napadlo, kolik kdo viděl, a jak se mu to líbí. Vím, že většina anime mají tak jeden nebo dva díly.

Začnu s Boku no Hero Academia.
Příběh se odehrává ve světě, kde tři čtvrtina lidské populace získala super-schopnost, zvanou Quirk, což umožňuje všem se stát superhrdinou. Hlavní hrdina, jménem Izuku Midoriya má sen se jedním stát. Má však jeden velký problém. Nemá Quirk a je díky tomu vrstevníky odvrhován. Dokáže i přes to všechno dostat na akademii pro hrdiny?
Anime má dobrou animaci a úžasnou akci.

Jenom pro představu opening.

Sorry za kvalitu.

A co jste viděli vy?