Bronies.cz
Anime - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Anime (/Vlakno-Anime)



RE: Anime - AverageHanzo - 06.10.2012

(06.10.2012, 23:01)meonlyme1845 Napsal(a): A záběrů na dívčí pozadí jsem už měl přespříliš. Na ečči se přes dva roky už vůbec nekoukám
To je třeba jedna z věcí co mi příjde dost rušivá u dnešního anime.
Naprosto neopodstatněný fanservis je rvaný snad úplně všude i do anime, kde se má třeba příběh brát vážně, což zrovna moc nejde, když nám rvou do xichtu pantyshoty nebo oblečení, které schválně odkrývá co nejvíc je možné.


RE: Anime - meonlyme1845 - 07.10.2012

(06.10.2012, 23:49)AverageHanzo Napsal(a):
(06.10.2012, 23:01)meonlyme1845 Napsal(a): A záběrů na dívčí pozadí jsem už měl přespříliš. Na ečči se přes dva roky už vůbec nekoukám
To je třeba jedna z věcí co mi příjde dost rušivá u dnešního anime.
Naprosto neopodstatněný fanservis je rvaný snad úplně všude i do anime, kde se má třeba příběh brát vážně, což zrovna moc nejde, když nám rvou do xichtu pantyshoty nebo oblečení, které schválně odkrývá co nejvíc je možné.

Ečči tu bylo vždy. Nutno říct, že od Love Hina - první harémovky, která ovšem byla decentní - došlo krásnou cestu. Dnes to jsou příběhy s těmi samými stereotypy hrdinek pořád dokola. Pak je tu možnost Bake-/Nise- monogatari. U Bake to ještě není tak očividné, ale Nise je celé postavené na alternativním fanservisu. I obyčejné čištění zubů nabývá nové významy.
Nebo třeba High School of the Dead, kdy jsem se smál potřebě režiséra ukázat nám kalhotky holky, na jejíž vrchní půlce si právě libuje horda zombíků Rainbowlaugh
Ale ano, spousta kalhotek by nebyla zapotřebí, jde jen o to, aby si to bohatí otaku nakoupili Celkem vtipný fakt je, že tahle anime většinou akorát tak pokryjí své náklady díky prodeji předražených figurek a DVD. Stejně se během sezóny 3-5 takových děl najde. Vážně by ten čas mohli věnovat na adaptace desítek skvělých mang, které by si to zasloužily.


RE: Anime - Vlče - 07.10.2012

Citace:Ohledně animace - Koukni se teď na něco od Madhouse, na Fate/Zero nebo na Madoku. Ty mají u mě plus za animaci. Tohle je oproti nim průměr. Pinkiesmile A Madoka má i opravdu ohromnou hudbu Pinkiesmile
A záběrů na dívčí pozadí jsem už měl přespříliš. Na ečči se přes dva roky už vůbec nekoukám

Fate Zero má úžasnou animaci to uznávám s ostatními, co jsi psal jsem zatím nemělo tu čest. Ale to, že u mě má něco plus za animaci neznamená, že to je absolutně to nejhustější a nejmodernější. Plus za animaci u mě mělo třeba takové anime jako je Saishuu heiki kanojo, které je mimochodem jedno z mých nejoblíenějších vůbec a nejspíše nejstarší anime co jsem vidělo. Nebo třeba Anohana a film Toki wo kakeru shoujo, které jsou ohledně animace prostě jiné.
Mě jakožto holku ecci také vůbec neláká (a nechápu jak jsem bylo schopné vidět Highshcool of the Dead Ajbemused )


RE: Anime - meonlyme1845 - 08.10.2012

(07.10.2012, 22:16)MaoOokaneko Napsal(a): ...

Že bys neměla tu čest s něčím od Madhouse, tomu se mi nechce věřit, přece jen animovali spoustu věcí - Mimo jiné Death Note, nebo tvou Toki wo kakeru šódžo. více zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Madhouse_(company) Pinkiesmile
A Saišú heiki kanodžo není moc staré, to je z roku 2002. K tomu takový Evangelion (1994), Berserk (1997) nebo Akira (1988) mají jedny z nejlepších animací, většina dnešních se jim nemůže rovnat, hlavně Akirovi ne Twilightsmile


RE: Anime - AverageHanzo - 10.10.2012

Tak jsem začal teď sledovat jedno právě vycházející anime, Tonari no Kaibutsu-kun. Zatím vyšly 2 díly a vypadá celkem zajímavě, rozhodně jsem se zatím dost dobře zasmál. Rainbowlaugh Tak jsem zvědavý, jak se to bude pokračovat.


RE: Anime - Dumbass_CZ - 13.10.2012

Začal jsem sledovat Sword Art Online. Spolu s MLP je to jediná věc, která mě v těchto těžkých chvílích, co teď zažívám uklidní.

Popis z CSFD:
V roce 2022 byla vynalezena technologie „NerveGear“, která nositeli dovoluje vstoupit do herní virtuální reality. První hrou tohoto druhu je Sword Art Online, jejíchž 10 000 kopií bylo téměř ihned vyprodáno. Jedním z majitelů této hry a hlavním hrdinou příběhu je Kirito, který po krátké době ve hře zjišťuje, že tlačítko pro „log-out“ ve hře chybí. Nejedná se však o chybu, ale o úmysl tvůrce této hry a nové technologie. Z nové zábavy se tak stává hra smrti v okamžiku, kdy se hráči dozví, že smrt ve hře znamená smrt i v reálném životě a jediným únikem je dokončení všech 100 levelů.


RE: Anime - Intrix - 13.10.2012

SAO mi hodně popisem připomíná .hack, přemejšlím jestli na to kouknout, .hack se mi docela líbil, tak zase abych neměl přehnaný očekávání


RE: Anime - Dumbass_CZ - 14.10.2012

Myslím, že přehnané pocity mít nebudeš. Anime je to opravdu skvělé. Někdy ti kapou slzy, jindy se smíchy valíš po zemi. Ale dnes ráno jsem se konečně dočkal 15 dílu, a mám z něj smíšené pocity. Děj opět pokračuje. Už se nemůžu dočkat 16. Pinkiesmile


RE: Anime - Vlče - 14.10.2012

(14.10.2012, 08:16)Dumbass_CZ Napsal(a): Myslím, že přehnané pocity mít nebudeš. Anime je to opravdu skvělé. Někdy ti kapou slzy, jindy se smíchy valíš po zemi. Ale dnes ráno jsem se konečně dočkal 15 dílu, a mám z něj smíšené pocity. Děj opět pokračuje. Už se nemůžu dočkat 16. Pinkiesmile

!!!! kde je 15. díl??? já jej nemůžu sehnat!!! Pinkiegasp awww awwww


RE: Anime - Dumbass_CZ - 14.10.2012

http://www.animefave.net/sword-art-online-episode-15/ Pinkiesmile