Bronies.cz
Czequestria 2015 - ohlasy a komentáře - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Czequestria 2015 - ohlasy a komentáře (/Vlakno-Czequestria-2015-ohlasy-a-komentare)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Czequestria 2015 - ohlasy a komentáře - Jamis - 23.08.2015

Pevně věříme, že jste si Czequestrii užili a máte stále v živé paměti spoustu zážitků, které stojí za to sdílet s ostatními - neváhejte a piště je do tohoto vlákna! (všechny příspěvky s ohlasy na CZQ 2015 byly/budou přesunuty sem)

Pro fotky a videa použijte prosím vlákno: [FOTO a VIDEO] Czequestria 2015.


Jelikož organizační tým včetně mě má stále ještě úkoly k dořešení a potřebujeme trochu dočerpat energii (náš stav si jistě z některých panelů na Czequestrii pamatujete - myslím, že na některé svá přeřeknutí nezapomenu Twilightsmile ), budeme se na fóru ozývat postupně, jak zbude čas.

Prozatím jen krátké a výstižné:
Díky všem za nezapomenutelný víkend!



Czequestria 2015 - ohlasy a komentáře - Minetex - 23.08.2015

Vlákno na reakce není, hodím to sem. Odešel jsem asi v 18:37, když končila aukce, a jsem na sebe patřičně nas... naštvaný, protože kdybych byl býval odešel v 18:36, neujel by mi bus, metro a bus do Jablonce, takže teď čekám na Černém Mostě, až bude 20:30 Rainbowlaugh Zatím mám čas psát tohle, a přece jen je ho kromě čtení těch fanfikcí od Keranise zaplácnout i jinak.
Nemám náladu psát komplet vyvzpovídání, protože na to se jistě vytvoří vlákno (or am I wrong?). Můžu tedy alespoň napsat long story short, aka Czequestrie byla vážně dobrá! More soon ™! Aka až budu v klidu doma (+ a bude vytvořené vlákno, jestli). Zatím cherrs! Rainbowlaugh

Jo, a málem bych zapoměl, poprosím jakoukoli hodnou duši, co má co nejdříve čas, aby mi popsala, co se dělo po aukci (mělo být jakési ukončení, nevím, jak se stíhalo). Díky, bude se mi to hodit (will need it Soon ™!) Twilightsmile


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - dinopony - 23.08.2015

Poslední tři dny byly nepopsatelný. V pátek LARP přes půlku Prahy, kdy jsme se vžili do našich oblíbených postav a užívali si neskutečnou srandu. Pinkiehappy  Ještě ten večer pre-party na Strahově, kde sme se nasmáli a seznámili s novými tvářemi. V sobotu oficiální zahájení Czequestrie, den plný šíleností, dobré nálady a dobrých přátel.  Rainbowkiss Karaoke, rockbend, spousta merche, chu-chu train zkrs obchoďák naproti, to je jen zlomek skvělých věcí, co se staly. Neděle pak byla ještě šílenější, vyčerpávající a plná Fallout Equestria. Zakončeno charitativní aukcí, kde se dražili obrazy, figurky, věci s naším bohem Jamisem  Rainbowlaugh , ukončení kolujícího fóru s Fantou  Pinkiesad2 a hlavně vydražení klobouku vyvolávající za 10 000 kč Rainbowderp . Takže celkem tři dny fórů, přátel a srandy. Nejlepší část prázdnin! (na stejném místě se srazem se spolužačkama v červenci). Celkové hodnocení? 420/69 IGN. 100/10 bronies would come again. Lidi, miluju vás. Užívejte a uvidíme se na vánočním karaoke  Ajsmug

P.S. zejtra zkusím postnout těch pár fotek co mám, teda jestli mi máma pučí notebook (můj je v servisu)


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - Divočák - 23.08.2015

Well, moc jsem toho sice nenafotil, ale zase videomateriálu mám skoro 4 plné cloudy z čehož 3 z nich jsou o velikosti 15GB a ten s číslem 4 jich má dokonce 30GB.... Well, lot of videos.

Odesláno z mého ASUS_Z007 pomocí Tapatalk 2


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - DaveL - 23.08.2015

(23.08.2015, 19:50)Minetex Napsal(a): Jo, a málem bych zapoměl, poprosím jakoukoli hodnou duši, co má co nejdříve čas, aby mi popsala, co se dělo po aukci (mělo být jakési ukončení, nevím, jak se stíhalo). Díky, bude se mi to hodit (will need it Soon ™!) Twilightsmile

Jen jsme se klasicky rozloučili jako obvykle, do dvaceti minut se lidé rozutekli..


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - Elchar - 23.08.2015

Sranda, vláček, rozbitý eskalátor, karaoke, Fallout: Equestria, kloubouk za 10 000, společné zpívání, group hug a kompletní vyčerpání. Aktuálně nemám co dodat, bylo to naprosto skvělý.


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - Fun1k - 23.08.2015

Je nějaký list videí, která hrála při Relaxation with Ponies?

Je toho tolik na vstřebání, doufám, že bude thread na ohlasy.


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - Luna May - 23.08.2015

Děkuji všem za moc příjemně strávený čas - bylo zase krásné být na chvíli v místu, které je nejblíže Equestrii Twilightsmile. Opět jsem potkala několik nových a velmi milých tváří, objala jsem lid..poníky na 365 dní dopředu a užila jsem si i frontacon u baru Pinkiehappy.

Snad jsem taky trošku přispěla i atmosférou i když jsem si cosplay pokypala polévkou minestrone a musela jsem už být druhý den úplně bez cosplaye Twilightoops.

Doufám, že se s vámi brzy opět uvidím a těším se na 2017!



RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - Aldar - 23.08.2015

Tak tohle byl nejlepší způsob jak (téměř) zakončit léto, naprosto nezapomenutelnej víkend! Naprosto jsem si to užil, od pátečního LARPu, kde se na konci naše skupina hromadně shodla že nesnášíme schody Rainbowlaugh (A taky to, jak jsme se tak trošku ztratili na Pražskym hradě a pak museli do těch šílenejch schodů zpátky nahoru šlapat [A mezitím to už jeden z nás zabalil a čekal dole na lavičce {Když se zpětně ohlížim, chytrej tah}]). A nakonec vůbec nelituju toho že jsem byl ve skupince se samými německými bronies, byla to skvělá parta!

Co se týče soboty a neděle, letos to pro mě bylo méně ve znamení přednášek, zato ale prázdný čas zaplnilo pocení se na DDR, užívání si Rockbandu a sdílené nadšení s ostatními návštěvníky! A jako pár momentek co změnit tak by to bylo jedna nenáviděná cedule (kdo ví, pochopí), sobotní párty a nedělní bitva na aukci alá CZ/SK bronies vs Němečtí bronies! Klobouk za 10 000 byl ale skvělej, a vyhráli jsme ho my! Pinkiehappy

Tak, a teď už jenom cca 720 dní do další Czequestrie, nemůžu se dočkat Rainbowkiss (A teď už následuje tradiční sleepcon... a depcon... to bude zas síla Twilightoops )


RE: Czequestria 2015 - FAQ diskuze - Cwossie - 24.08.2015

Klobouk dolů organizátorům Pinkiesmile zase dotáhli do zdárného konce jeden parádní con, škoda jen těch hostů.
Z programu mě nakonec nejvíc zaujal panel s paní Brabcovou (bohužel jsem prospala autogramiádu). Až si někdo bude stěžovat na úpadek dabingu v ČR, tak ho...odkážu na záznam, bude-li k dispozici.
Jen nevím, jak teď sbalím všechen ten swag, co si vezu zpět, už cestou sem jsem měla plno Pinkiesmile

Speciální díky: Kájovi za best "sentient screen" ever a za záchranu cosplaye :3
Honzdirovi, za to jak strhnul dav a všem, co se nechali Pinkiesmile
Keranisovi, Monique a Tuxikovi, že jsme se konečně potkali Pinkiesmile (a bohužel s nikým pořádně nerozloučili)
Melovi za překvapení v podobě Libušek na pozadí conguidu, to jsem fakt nečekala. Rainbowlaugh

Jdu sedět na kufru a doufat, že ho zapnu.