Bronies.cz
Blue Storm aneb zkouška pravačky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Blue Storm aneb zkouška pravačky (/Vlakno-Blue-Storm-aneb-zkouska-pravacky)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Martin - 19.06.2012

(18.06.2012, 21:27)Blue Storm Napsal(a): Dokončil jsem tu Celestii.

Vskutku hezká.. I když vím, že máš raději pochvalu, přesto dovol, abych si malinko rýpl.. zadní noha má v okolí cutie marku dle mého osobního názoru až příliš malý prostor pro znaménko (myšleno ve svalové hmotě směrem dopředu). A také ocas se mi zdá, že roste z míst.... kde by to Celestii nebylo zrovna dvakrát příjemné (ale kdyby zde byl nějaký velký znalec koní, tak mne prosím opravte) Ajsmug Jinak perfektní..


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Blue Storm - 19.06.2012

Ok...Poupravím toTwilightsmile
Koně mají ocas buď vysoko nasazený,středně nasazený a nebo nízko nasazený..Teď když to vidím,máš pravdu,že ho má spíše v intimějších místechRainbowlaugh...Pokusím se ho dát do správnější pozice.

Tu nohu už nechám raději být.


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Airashi - 19.06.2012

mám rýpat... nemám rýpat... rýpnu když rýpl i martin... Rainbowlaugh

no k té hlavě jsem už řekla svoje... pořád vypadá blbě, jako kdyby vůbec na krk nepasovala nebo měla zlomený vaz...
hříva by ji měla růst nejen z hlavy ale i z celého krku...
obě nohy vzádu se velmi liší od těch k nám blíž, vypadají zlomeně ta přední je hrozně dlouhá a ta zadní zase krátká a chybí jí některé části...
taky nevidim druhé křídlo... může být schované za tím, co tam máš ale určitě ne zcela... ale to křídlo se mi moc líbí i když zrovna neroste z míst kde by správně růst mělo...
ocas... budiš... to kde má růst taky nijak neřešim.. je to detail který tak oku nevadí jako ty co jsem zmínila výše

no a co bych řekla nakonec.. proč píšeš anglicky, když neovládáš mluvnici... zaměňuješ slovesa za podstatná jména... čeština je moc pěkný jazyk, nemusíš se za ní stydět Pinkiesmile
a aby vůbec text vypadal dobře, měl by si dělat vždy jednu mezeru mezi slovy a dodržovat vždy stejná pravidla u celého textu.

a vůbec, ráda bych viděla obrázek vystínovaný Pinkiesmile


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Blue Storm - 19.06.2012

Neboj se Ariashi....Hrůzy mnou vytvořené už neuvidíš.Ajsmug


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Martin - 19.06.2012

(19.06.2012, 11:49)Airashi Napsal(a): ale to křídlo se mi moc líbí i když zrovna neroste z míst kde by správně růst mělo..

Ajaj, Airashi má recht.. Twilightoops skutečně by mělo růst spíš tam, kde má tu krční ozdobu (pokud bychom chtěli být úplně realističtí) v místech, kde se běžně nacházejí lopatky..

Na druhou stranu, očividně z tvého díla čiší jakási roztomilost, až jsem toto přehlédl, protože u křídel rostoucích z dolní části žeber by se mi jinak normálně otevřela kudla v kapse Rainbowlaugh
(19.06.2012, 11:49)Airashi Napsal(a): hříva by ji měla růst nejen z hlavy ale i z celého krku...

Pravda, ale pokud bychom se drželi FIM stylu, tak zrovna u tohoto si s tím autoři hlavu moc nelámali (viz. Applejack)..



RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Blue Storm - 19.06.2012

Bože to né..Ještě aby se ti kudla otevřela k vůli jednomu obrázku?....Rainbowlaugh
Tak to ji už nemusíš vytahovat..Už nebude potřebaTwilightsmile


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Martin - 19.06.2012

(19.06.2012, 12:20)Blue Storm Napsal(a): Bože to né..Ještě aby se ti kudla otevřela k vůli jednomu obrázku?....Rainbowlaugh
Tak to ji už nemusíš vytahovat..Už nebude potřebaTwilightsmile

Většinou dávám přednost oslovení "Martine". "Bože" používá jen širší veřejnost, ale budiž, svolení se uděluje Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Ne, teď vážně.. Zatím kreslíš tužkou lépe než já (zatím Trixieshiftleft Pinkiesmile ), tak si to nenech znechutit dobře mířenou kritikou.. Ajsmug


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Blue Storm - 19.06.2012

Však já to beru v klidu....Ariashi mi ukázala,že se k tomu nehodím a tak proč bych měl dál pokračovat?....Vždyť to nemá smysl.
Akorát ukončila to,co bych stejnak možná poznal za čas sám a k ničemu by to dál nevedloPinkiesmile

Může být na sebe pyšná,že odhalila dalšího ničemu,který si chtěl něco zkusitRainbowlaugh

Prostě a jednoduše:Zkusil jsem to...Nejde to....Život jde dálPinkiehappy


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Refly - 19.06.2012

A jejej...
Dneska jsem si koupil blok a tužku. Ale když to tady vidím, tak abych ho snad ani neotvíral... Rainbowlaugh


RE: Blue Storm aneb zkouška pravačky - Martin - 19.06.2012

(19.06.2012, 13:38)Refly Napsal(a): A jejej...
Dneska jsem si koupil blok a tužku. Ale když to tady vidím, tak abych ho snad ani neotvíral... Rainbowlaugh

Šmajrá Pinkiesmile Ještě ty začínej Rainbowlaugh Totiž, špatná volba slov.. jasně, začni, těšíme se Pinkiesmile
(19.06.2012, 13:33)Blue Storm Napsal(a): Však já to beru v klidu....Ariashi mi ukázala,že se k tomu nehodím a tak proč bych měl dál pokračovat?
Prostě a jednoduše:Zkusil jsem to...Nejde to....Život jde dálPinkiehappy

[v mírném tónu]
Já fakt nevím, zda mám brečet nebo se smát.. Jak jsi řekl, zkusil jsi to, a dostal jsi kritiku.. no a? Tak se nad tím buď zamyslím, a v případě kladného posouzení zakomponuji pro příště opravu, a nebo se na to vykašlu a budu kreslit dál podle sebe.. Ajsmug OMG mě fakt dokážou vykolejit lidi, co si nechají od ostatních nakecat, že jsou v něčem špatní Pinkiesmile To abych to taky zabalil ne? Rainbowlaugh (v porovnání kvality mám proti tobě co dohánět.. tak zaostáváš v technických aspektech, holt všichni nejsme dokonalí).