Bronies.cz
Scuky v Brně - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Scuky v Brně (/Vlakno-Scuky-v-Brne)



RE: Scuky v Brně - Jofa - 16.10.2016

(16.10.2016, 17:14)hviezdosz Napsal(a): Jako, proč ne? Klidně bysem to dal i dřív, než bude ten velký bratislavský sraz, který bude až za měsíc a půl. Zorganizoval bysem to, ale bohužel. Nejsu z Brna, ani sem v tomto městě ještě nebyl no.

Klidně a s radostí se organizace ujmu pokud to samozřejně nebude chtít organizovat a10.V Brně žiju teprve chvili ale par dobrych podniku znam.Mohli bychom toho ze brno nezname tak dobre a projit (a projet salinama Rainbowlaugh ) zajimave casti brna ty ktere by vas zajimaly muzete napsat do komentu a kdyby nam zbyla energie muzdme dat lasergame (jeste sem to nehral ale pry je to supr Pinkiehappy ) a potom se muzeme uklidit do cajovny nebo podniku ja osobne radsi cajku ale prispusobim se pokud se vam takova kostra programu libi nebo mate pripominky urcite si to vsechno rad prectu Pinkiesmile


RE: Scuky v Brně - a10 - 16.10.2016

V organizaci vám nikdo nebrání, já mám žel v těchto týdnech kopu povinností a nestíhám.


RE: Scuky v Brně - krithias - 17.10.2016

já bych se rád zůčastnil, kdyby se teda něco pořádalo Pinkiesmile klidně s tím brnem pomůžu, přece jen jsem z Brna, ale neznám tady všechno Rainbowlaugh Krša by taky pravděpodobně došel, ale ještě se ho budu muset zeptat až se bude vědět datum Pinkiesmile


RE: Scuky v Brně - Morče - 17.10.2016

S dopravou vám klidně velmi rád pomůžu, mám projeté všechny linky v Brně a blízkém okolí. Rainbowlaugh
A ví se, kdy přibližně to budete chtít pořádat (konec října, začátek listopadu apod.)?


RE: Scuky v Brně - Jofa - 18.10.2016

Jelikoz se 21.10 - 23.10 koná Friedship fest a jeho ucastnici budou plni zážitků minimálně týden,viděl bych konání Brněnského srazu nejak mezi 1.11 - 15.11 aby pro ně byla moznost se k tomuto srazu připojit.Program bude zhruba takovy:příjezd/sraz - navsteva zajimavých mist v brně - oběd/odpocinek - lasergame - čajovna nebo podnik - odjezd (pozn. - potreboval bych poradit ohledne zajimavych mist resp. co nebo kde se to v Brně vyplatí navštívit dál kdy zhruba by vám to sedělo například datum nebo jen o weekendu či přes týden a pod.) detaily doladíme až bude datum a program které jsou otevřeny diskuzi. Takže jestli máte jakekoliv připomínky ,navrhy nebo rady tak sem snima budu jen rád. Pinkiehappy


RE: Scuky v Brně - jensy007 - 18.10.2016

OT: Já bych to tak viděl, že s posledním vývojem událostí budu plnej zážitků tak minimálně půl roku Rainbowlaugh (ne, reálně to k smíchu není)

Možná na sraz přijdu, možná ne, teď fakt nedokážu říct. Pokud ale jo, tak bych mohl mít snad chvilku čas mezi 12.-20. listopadem.


RE: Scuky v Brně - Jofa - 21.10.2016

jako jak už jsem říkal ,klidně to můžeme dát po všech festech a srazech co ted budouTwilightsmile myslím že lámat přes koleno to nemá význam každopádně pokud bude zájem tak proč ne Pinkiesmile


RE: Scuky v Brně - Tadys80 - 30.10.2016

Čau takže už tu dlouho nic nebylo tak jsem se rozhodl 4.11. v pátek udělat mini sraz.
 Twilightblush  Utopie! takže klasika stůl 4/5 rezervováno na 16:00-22:00Pinkiesmile.
List účastníků: Tadys80, EuropeLanguage, Jensy007, SplaseneMorce, Blossom, Failovac CZ, Krithias, Deeter Spirit, Krška, Libron, Neko.Cross, Radmen, Hviezdosz, Jofa
                                                                           bude se aktualizovat


RE: Scuky v Brně - Morče - 30.10.2016

Dorazím. Pinkiesmile


RE: Scuky v Brně - Jofa - 30.10.2016

Poslušně hlásím že 4.11 budu mít za sebou i před sebou noční kde musim být kolem 18:00 takže pokud bychom se mohli sejit o 1 - 5h driv byl bych moc rad jelikož sraz na necelou půlhodinku je pro mne celem malo kazdopadne je to na vás Twilightsmile