Bronies.cz
Scuky v Brně - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Scuky v Brně (/Vlakno-Scuky-v-Brne)



Scuky v Brně - Morče - 03.11.2017

Tady na srazy chodí více lidí v pátek než v sobotu. Ajsmug

Sent from Pony Box


RE: Scuky v Brně - jensy007 - 03.11.2017

(03.11.2017, 18:45)Ajdrianpony Napsal(a): Sakra Rainbowlaugh Udělat sraz v pátek je jako pěst na oko pro ty co choděj do práce a nejsou z Brna Rainbowlaugh Přitom bych se tak rád stavil, třeba kdyby to bylo zítra, tak tam jedu taky, ale sakra v páteK ? Rainbowlaugh Na šichtě končím ve tři a do hodiny se do Brna dostanu jen těžko Rainbowlaugh
No, ono není problém přijít i později. Twilightsmile
Já to taky nestíhal na 16 hodin, ale to myslím vůbec nevadí. Rainbowlaugh

Stejně sraz asi dřív než v 9 večer neskončí...

Odesláno z mého Pony Xperia pomocí Twilight's magic


RE: Scuky v Brně - Ajdrianpony - 03.11.2017

Škoda Pinkiesmile ono pro místní je to ideálka , skončí v práci a jdou na pivko s přáteli Pinkiesmile Jen ti cizáci maj problém, když by chtěli na sraz taky Rainbowlaugh
Ach jo Twilightoops proč není tady v Kopřivnici žádný poník ? Twilightoops Chci taky chodit na akce s přáteli.


Scuky v Brně - Morče - 03.11.2017

Nevýhoda velkých měst. Rainbowlaugh
O víkendu lidi odjedou a minimum lidí zůstane.

Sent from Pony Box


RE: Scuky v Brně - jensy007 - 04.11.2017

Hodnocení včerejšího srazu
Setkání s vámi všemi bylo jako vždy super, moc jsem si to užil. Heart
Ale k vybrané restauraci mám teda výhrady - vevnitř byl více než jednou cítit cigaretový kouř, i když se samozřejmě podle zákona už v restauracích kouřit nesmí. Dále ceny jídla byly poměrně vysoké. Když jsem vybíral, co si dát k pivu, tak jsem si nakonec dal brambůrky, které byly ale teda tak mastné, že kdybych si dal dvoje hranolky a pizzu v Poe, tak by to bylo zdravější... A koukal jsem, že kromě cibulových kroužků si tam ani z vás nikdo nic k jídlu nedal. Takže sorry, ale příště už do Putny nepůjdu.
Celkové hodnocení: 7/10

Příští sraz
Včera jsme naplánovali další sraz, o kterém jsme přemýšleli s Kršou už od Velkého brněnského srazu, možná i déle. Rainbowlaugh
Bude se konat v Brně-Tuřanech, v blízkosti bydliště krithiase a Krši. Ve vybrané restauraci dobře vaří a je tam příjemná obsluha. I ceny jsou rozumné. Cesta z centra (hl. nádraží, Úzká, Zvonařka) tam trvá 16 minut + pár minut pěšky.

Kdy: pátek 17. listopadu 2017 od 18:00 - pro společný přesun sraz v 17:30 v Brně na hlavním nádraží pod hodinami
Kde: !POZOR ZMĚNA! Restaurace Fako, Hasičská 18, 620 00 Brno, Tuřany
Orlovna (původní návrh) se odkládá, z důvodu konání jiné akce jsme nedokázali už dnes zařídit rezervaci, i když mi to bylo původně přislíbeno. Tak snad nám to vyjde někdy příště.
Twilightsmile
Účast: jensy007, Krša, krithias, Tadys80, EuropeL, Failovac CZ, Blossom, NettysFall, hanesgaz, Quiet Keeper
Jak se tam dostat: Nejjednodušší spojení je autobusem linky č. 40 ze zastávky Úzká a vystoupíte na zastávce Hanácká + poté ujdete pár metrů pěšky na ulici Hasičskou;
cena dopravy (jedna jízda): 25 Kč / SMS 20 Kč / Poseidon 19,50 Kč


RE: Scuky v Brně - Hwězda - 04.11.2017

Ty Tuřany zní jako luxusní nápad, nicméně já hned den na to jedu brzo ráno do Katowic. Holt se uvidíme někdy jindy. Ajsmug


RE: Scuky v Brně - a10 - 04.11.2017

Je to 17. listopadu, takže budu v Práglu. Užijte si to. Pinkiesmile


RE: Scuky v Brně - Morče - 04.11.2017

Ceny mi nepřipadaly nějak vysoké (třeba nápoje), ale každý je zvyklý na něco jiného. Ale musím uznat, že ten cigaretový kouř nebyl v pořádku a co se týče míst, bude lepší vybrat něco jiného.

Možná je chybou to, že jsem hledal pořád něco v centru (nebo blízko něho). Buď je to tam drahé, nebo prostředí/lokace nevyhovuje nebo je tam málo míst. A chodit pořád do čajky (kde kofola stojí 40 Kč) taky není bůhví co.

Každopádně sraz byl super, moc jsem si ho užil. Ale bylo by dobré najít fakt něco dobrého a furt zkoušet něco jiného není ideální jak pro mě, tak pro ostatní. Hlavně pro mě je to trapný, když se ukáže, že jsem (zase) zvolil něco hrozného. Twilightoops

Co se týče účasti, tak si mě zapište zatím s otazníkem. Pinkiesmile


RE: Scuky v Brně - Tadys80 - 04.11.2017

Tuřany!!!!!!


RE: Scuky v Brně - slender - 08.11.2017

Taky mě zatím napište s otazníkem, ale tak snad... Ajsmug