Bronies.cz
Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark (/Vlakno-Epizoda-18-Crusaders-of-the-Lost-Mark)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - TechnikTomCZ - 10.10.2015

A tak cca za hodinu tu bude nahraný díl.


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - ElfiQa - 10.10.2015

Nikdy bych nečekala, že tohle povím o CMC epizodě, ale tato epizoda se stala mojí naprosto nejoblíbenější. Písničky byly naprosto nádherné a abych řekla pravdu, na konci mi ukáplo několik slz. Nečekala jsem, že dostanou CM v téhle epizodě a ještě za toto. A vůbec jsem nečekala, že se Tiara polepší. Epizoda mě naprosto překvapila a jsem ráda, že se tam ukázaly scénky z 1. série.

Prostě a jednoduše, takhle mě žádná epizoda ještě nedojala Pinkiesad2 . A myslím, že tato epizoda není konec, naopak teprve další začátek, takže se těším na další dobrodružství.

[spoiler: A Applejack mi s mámou a tátou zlomila srdce. ]


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Eskalante - 10.10.2015

vobec som neplakal... nie, vazne... *smrk*

taketo nieco by som ocakaval na konci serie


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - TechnikTomCZ - 10.10.2015

A tu je spoiler na Cutiemark od cutire marks crusaders
[Obrázek: QHCCDPd.png]



RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - ThePinkOne - 10.10.2015

Oukej.. po delší době tu něco píšu.. asi si budu muset změnit podpis...

Epizoda byla cool..

Na co si tu sakra hraju, vemte slovo amazing, vynásobte 400 krát přičtěte 20%Cooler a máte výsledek toho jak super tahle epizoda byla.

Co se mi líbilo?
Tak první z věcí - Netušil jsem, že něco nebo někdo, může změnit můj názor na Tiaru.. welp, tuhle možnost že se tak chová kvůli někomu jinýmu jsem v úvahu nevzal.
2) Vysvětlení Tiařiny CM!!! Yeah! konečně! někoho! napadlo že to chceme vědět! Jinak je to docela zajímavá Cutie Mark Rainbowlaugh
3) Musical Episode a CMC... Like.. My dreams came true.
4) Písničky byly naprosto super. Prostě.. I want to see that again already.
5) Silver Spoon se konečně vzbouřila. Taky věc na kterou jsme čekali hodně dlouho.
6) Moar Buttonmash, Moar Pipsqueak, MORE FILLIES AND COLTS! :3
7) Nepředvídavost děje. Nikdy neříkám že děj se dal snadno předpovědět, prostě vždycky jen tak možná "něco" tipnu. Ovšem u tohohle dílu jsem pořádně nedokázal tipnout nic. Nešlo to pořádně předpovědět.
8) To za co dostali CM, a jak.
9) A hlavně to, že headcannon za kterým si už 1 rok neustále jdu hlava nehlava, že CMC talent je pomáhání ostatním, is true... how much i love this episode
10) A spousta dalších věcí co se mi líbila skrz díl, ale jsem totálně freaked out z toho jak super tahle epizoda byla, takže si teď zrovna nevzpomínám.... Sakra už ji chci fakt vidět znova..

Osobně, for me, nejlepší epizoda so far v MLP.. 21341 bodů z 10ti.

Zapoměl bych, bonus ještě 2 body za to, že to byla CMC epizoda :3


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Fun1k - 10.10.2015

YOOOOOOOOO! Pinkiegasp

CMC mají kolektivní talent, tak to bylo hodně intenzivní! Ponaučení, že i pomáhat druhým objevit jejich talenty a vášně je dar samo o sobě. A po pěti sezónách je tohle konečně vyřešené.
A Diamond Tiara se polepšila, to bych nikdy neřekl, že se stane. Velmi dojemné, nemyslel jsem, že by mi jí kdy bylo líto a že by se očistila. Diamond Tiaro, odpouštím ti, ty nešťastný poníku.
A pěkná řádka písniček, netušil jsem, že toto bude další muzikálová epizoda.
A byli zmíněni rodiče AJ - instafeels.


10/10


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Discordian - 10.10.2015

Aspoň že zkratka se nemění. CMC- Cutie Marked Crusaders


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Black - 10.10.2015

*literally crying* ∞/10

Já... nemám slov.

Ponaučení : Disobey your parents .


RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Potato666 - 10.10.2015

Tak tohle bylo super  Twilightblush

PÍSNIČKY!
CUTIE MARKY!
HODNÁ DIAMOND TIARA!
DALŠÍ PÍSNIČKY!
FEELS!
Krásná epizoda, nemám co vytknout. 10/10



RE: Epizoda 18: Crusaders of the Lost Mark - Annabell - 10.10.2015

"Neočakávané v očakávanom". Hoci som už takmer stratila nádej, predsa sa moje vnútorné dúfanie v túto epizódu vyplatilo.
Hodnotenie tejto epizódy sa proste slovami opísať nedá. Pripájam sa ku všetkým v názore, že je to proste NAJ epizóda o CMC a rozhodne jedna z naj epizód všeobecne. Season 5 naozaj prináša samé prekvapenia a nadšenia. DVE SUPER ZVRATY v JEDNEJ epizóde sú proste príliš veľa na rozdýchanie. Rainbowlaugh